Спорткар Феррарі 1953 року з довгою назвою 340/375 MM Berlinetta ‘Competizione’ було продано у травні 2013 року на аукціонах RM Actions. Новий власник виклав за раритетне авто 12.8 млн доларів.
[ Читати далі ]Яких тільки фотографій не зберігає інтернет, але сьогодні ми покажемо ті, дивлячись на які стає моторошно. Одні з них дійсно зняли не найприємніші моменти та істоти, а інші тільки здаються такими на перший погляд. У будь-якому випадку є в них у всіх щось моторошне для більшості людей, тому вразливим читачам, можливо, варто пройти повз матеріал. Але ось для любителів полоскотати нерви – саме те.
Добре, що вона не бачить себе — морда австралійської бичачої акулиСучасні технології відкрили перед людством безліч нових можливостей, одна з яких — антропологічна реставрація обличчя. Це захоплюючий процес, де за основу беруть череп давно померлої людини і з використанням комп’ютерної графіки повертають його в первозданний вигляд. Це неймовірно захоплююче та цікаве заняття, адже саме воно допомагає сучасникам побачити обличчя своїх предків.
Унікальні приклади антропологічної реконструкції:
Нефертіті (1370-1330 до н.е.) – дружина давньоєгипетського фараона ЕхнатонаЛюдина – істота цікава і неймовірно вперта. Люди звикли сприймати природу як майстерню, в якій людина працює і постійно вносить свої корективи до навколишнього світу. Один із таких методів перекроювання природи – це селекція. Багато знайомих і улюблених нами фруктів та овочів стали такими не завдяки вищим силам, а лише через старання людей. Наприклад, банан спочатку був не особливо їстівною штукою і взагалі мало чим скидався на банан, який лежить у нас на кухні прямо зараз. І таких прикладів можна знайти ще чимало.
ОгірокРанній предок огірка, завдяки своїм колючкам, більше скидався на кактус і був не особливо їстівний (навіть отруйний). Але роки старанної селекції зробили огірок таким, яким ми його знаємо сьогодні більш довгим і смачним.
Помідор...[ Читати далі ]Серед категорії цікавих людей є багато таких, які не тільки виявляють щось цікаве всередині якихось предметів, а й люблять викладати свої відкриття в інтернеті. Завдяки їм ми також можемо побачити багато цікавих речей. Можливо, комусь взагалі ніколи на думку не спадає запитання щодо різних предметів і речей: «А що ж там усередині?». Але життя саме підносить їм «сюрпризи», коли, наприклад, купуєш морозиво, а замість нього виявляється шматок льоду.
Комусь спало на думку ось це: дихальна трубка та унітазЩо розповідають про Антарктиду в школі? Дуже холодно, лід, пінгвіни, в 1911-му люди вперше досягли Південного полюса. Однак це – величезний материк, повний загадок і явищ, які здаються чарівними. Ми вже чули про Кривавий водоспад і антарктичних динозаврів, але це далеко не все, що варто знати про найменш досліджений континент світу.
Отож, чим ще можуть здивувати Антарктида і люди, що живуть там. Виявилося, що багато чим.
1.З 1994 року в Антарктиді заборонено утримувати собак, тому що вони переносять мікроорганізми, які можуть нашкодити місцевій флорі та фауні. Заборона поширюється й на інших тварин, а також на живі рослини. Саме тому на Новий рік полярники прикрашають лише штучні ялини.
2.[ Читати далі ]