Радість і сум одночасно...)))
- 27.12.15, 16:31

Радість і сум одночасно, навіть не зрозуміло сльози смутку, чи радості виступають, тривожно, що принесе нам Новий рік? Сумно залишати у старому році все хороше і водночас завжди є надія на те, що все погане залишимо у ньому і у Новому році буде набагато краще..Навіть , якщо не у матеріальному плані,то хочеться, щоб більше не гинули молоді хлопці, щоб був МИР! Щось я з кожним роком все більше сентиментальна...
Бай Бог усім нам тільки хорошого...
[ Читати далі ]







[ 