є ще версія, що раннє життя на Землі було не вуглецевим, а кремнієвим, що і могло пояснити гігантизм, можливо що і дві архітектури співіснували. Скоріш за все і перша і друга форми життя були поселеними на нашу планету, перемогла вуглецева, або кремнієва була винищена.
є ще версія, що раннє життя на Землі було не вуглецевим, а кремнієвим, що і могло пояснити гігантизм, можливо що і дві архітектури співіснували. Скоріш за все і перша і друга форми життя були поселеними на нашу планету, перемогла вуглецева, або кремнієва була винищена.
Коментарі
WalKing
128.06.26, 12:49
Anne
228.06.26, 14:00
Так, я теж чуло версію про велетенські дерева....


Голубка
328.06.26, 15:09Відповідь на 1 від WalKing
Голубка
428.06.26, 15:10Відповідь на 2 від Anne