Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Загадка диска Сабу...




Загадка диска Сабу: майстерність чи технологія давнього Єгипту?



12

Коментарі

14.03.24, 20:46

    24.03.24, 20:49

    Я зустрічав інформацію що у прадавні часи майстри обробляли каміння розм,ягчивши його. І ліпили з нього як з пластиліну різні речі які потім обробляли спеціальними рідинами для затвердіння.

      35.03.24, 02:02Відповідь на 2 від Nikolka

      Я зустрічав інформацію що у прадавні часи майстри обробляли каміння розм,ягчивши його. І ліпили з нього як з пластиліну різні речі які потім обробляли спеціальними рідинами для затвердіння.Я теж таке десь читала, але не уявдяю,як можна розм*ягчити камінь...

        45.03.24, 02:49

        Видно таки ніщо не нове під Місяцем. І таке вже було до нас, що нам навіть розгадати складно. "Багато є чого на світі, друг Гораціо, що недоступно нашим мудрецям" (с) Бо складно повірити в різьбу мармурових мережив, чи найтонших накидок зі складками в часи, коли навіть електроінструментів не було. Щось предки таки вміли робити з камінням, що нам і досі недоступно.
        А що залишиться після нас?

          55.03.24, 07:19

            65.03.24, 10:04

            цікаво призначення такої штуки.

              75.03.24, 10:41Відповідь на 6 від adamas

              цікаво призначення такої штуки. так

                85.03.24, 13:09

                  95.03.24, 14:28Відповідь на 3 від Голубка

                  І Знаходив в тирнеті скульптури людей з накинутою на їх тіла СІТКОЮ типу рибальської, але настільки тонко виплетеної з каменю що видно навіть волокна окремих прядей! Це просто потрясно!

                    105.03.24, 14:29

                    все очень просто. как всегда это очередной миф.вот простое объяснение и никакой тайны
                    https://www.youtube.com/watch?v=BzsNn8wRSK0

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна