хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Варто побачити...

Ще один матеріал про дивовижне, що відбувається на нашій Планеті. І нехай сьогодні ми покажемо тільки фотографії, зате тепер хтось із вас захоче побачити їх наживо, і, можливо, поставити собі таку невелику мету.

Не найприємніше видовище вночі: самка земляного тигрового тарантула, Малайзія

 

 

У цих обладнаних під гостьові номери контейнерах жили відвідувачі чемпіонату світу з футболу, Катар



Багаторічні дотики парафіян дуже змінили праву ступню статуї Святого Петра, Ватикан



Дуже довго Піраміда Теотіуакана вважалася просто невеликою горою, а потім все змінилося, Мехіко. Порівняння фото різних років



Незвичайний самурайський шолом, який зробив японський ювелір Міочином Нобуї 1525-го



Понад дві тисячі років тому грецькі туристи залишили такі графіті: “Я відвідав і мені не сподобалося нічого, крім саркофага!” і “Я не можу читати ієрогліфи”. Єгипетська гробниця Рамсесу V 

. Єгипетська гробниця Рамсесу V

 

Порцеляновий Букет квітів Центр Флореса з фарфору, Фабрика Буен Ретіро. Вважається, що він зроблений у період з 1760 по 1784 рік. Помилуватися квітами можна у Національному археологічному музеї у Мадриді 
 


Окремий світ виріс усередині молюска 

 



2300-річна давньогрецька колона, яка стала подарунком богу медицини Асклепію від Праксії за те, що той вилікував її чоловіка від хвороби очей. Обличчя

зроблено з мармуру

 

Магазин, в якому продають книги, оригінального дизайну у вигляді книжкової полиці, індійський штат Керал

 
Перлина, яка визнана найбільшою. Знайшли її на Філіппінах

 

Оригінальне оформлення храму Ранакпур, Раджастан, Індія.



Одне з романтичних місць у Швейцарії, яке прозвали скелі, що «цілуються» 





Гіднора африканська харчується комахами і вважається рослиною-паразитом



Соляні шахти, Велічка, Польща. Їхня глибина досягає більше 300 метрів 

 



Ось таку красу можна зробити із кам’яної солі 



 

Внутрішнє оздоблення храму Ранакпур, Раджастан, Індія



У країнах Латинської Америки Перу дуже поширена чорна кукурудза. Якщо ви з іншого континенту, то, можливо, навіть не чули про неї


(з мережі)


14

Коментарі

123.02.23, 10:37

    223.02.23, 11:06Відповідь на 1 від GalinaKiev

    дякую

      323.02.23, 13:10

        423.02.23, 13:14Відповідь на 3 від Вурдалак

          523.02.23, 18:35

            623.02.23, 19:26Відповідь на 5 від ikrol

              723.02.23, 20:23

              Ця кукурудза, та і в більшості перуанська кукурудза використовується для пива "чіча". З чорної кукурудзи- це "чіча морада", кольором схожа на густий виноградний сок

                824.02.23, 12:50