хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Оце так розміри...)))

Предмети навколишнього світу, чий розмір з волі випадку або спеціально, вийшов незвично величезним, викликають у більшості людей непідробне захоплення, ну або, як мінімум, здивування. Особливо, якщо зустріч із ними відбувається випадково. Однак, крім захоплення, побачивши подібне, можна мимоволі випробувати й інші емоції. Наприклад, величезна комаха швидше за все не по-дитячому злякає. А ось велетенський розмір хот-дога, приготований чиїмись турботливими ручками, швидше за все викличе найсильніший апетит. Як би там не було, але речі великого розміру без уваги оточуючих не залишаться. Ще б пак, адже їх же важко не помітити.

“У мене на городі виріс такий великий помідор, що його скибочки ледь поміщаються на тости”



“Мені сьогодні трапилася величезна кукурудзяна паличка. Вона реально половину пачки займала”..

.


]  

Ось це грибочок! Один такий знайшов і можна вже йти додому



“У цієї полунички вражаючим виявився не тільки розмір, а й смак” 




“У моїх батьків є лимонне дерево, і на ньому виріс ось такий величезний лимон” 
 



“Ці гігантські лимони я побачив на узбережжі Амальфі в Італії”



Як вам такі крани? У пожежній частині самі не до кінця розуміють, що з ними робити



Мейн-кун – це найбільша порода домашніх котів. Розміри цих пухнастиків справді вражають




Авокадо настільки здорові, що їх продають половинками. Схоже, вони розміром з диню 




“Випадково вдалося сфотографувати цей гігантський вентилятор під час його транспортування”



“Вчора надійшло замовлення зробити такий величезний сандвіч. Напевно, людина була дуже голодна”



Гайка на фундаменті сталевої вежі, що окремо стоїть, висота якої становить 100 метрів



Цікаво було б подивитися на курочку, яка знесла це здоровене яєчко 


 

А ось, напевно, і вінчик для збивання яйця із попереднього фото

 

Коли буріто розміром із новонародженого, то й тримати його потрібно по-особливому



Цей величезний богомол виглядає так, наче прилетів до нас з іншої планети 




“Мій друг знайшов гриб дощовик, вага якого становила майже 2,5 кг” 


(з мережі)


13

Коментарі

128.01.23, 10:30

    228.01.23, 10:32Відповідь на 1 від Влад Ли

      328.01.23, 11:07

        428.01.23, 11:15

        Мені траплялися гриби схожого розміру

          Гість: _Сонечко_

          528.01.23, 11:36

            628.01.23, 12:16Відповідь на 3 від Андрій1961

              728.01.23, 12:18Відповідь на 4 від NoTaRь

              Мені траплялися гриби схожого розміруОго,я ніколи не бачила таких великих грибочків.
              А от рибу величезну довелося побачити, коли воду спускали з озера і чистили дно.
              Там такої величини риби були, що очі округлялися від несподіванки....
              На все життя запам*ятала...

                828.01.23, 12:19Відповідь на 5 від Гість: _Сонечко_

                Дякую

                  928.01.23, 14:23Відповідь на 7 від Голубка

                  Мені траплялися гриби схожого розміруОго,я ніколи не бачила таких великих грибочків.
                  А от рибу величезну довелося побачити, коли воду спускали з озера і чистили дно.
                  Там такої величини риби були, що очі округлялися від несподіванки....
                  На все життя запам*ятала...
                  Уявляєш емоції, коли ходиш 3-5 годин практично без результату. І перша думка- галюцинація. А за ним ще 5-8 таких

                    1028.01.23, 18:57Відповідь на 9 від NoTaRь

                    Мені траплялися гриби схожого розміруОго,я ніколи не бачила таких великих грибочків.
                    А от рибу величезну довелося побачити, коли воду спускали з озера і чистили дно.
                    Там такої величини риби були, що очі округлялися від несподіванки....
                    На все життя запам*ятала...
                    Уявляєш емоції, коли ходиш 3-5 годин практично без результату. І перша думка- галюцинація. А за ним ще 5-8 таких
                    так

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна