хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Реальність схожа на вигадки...

У статті зібрано 16 чудес світу, які більше схожі на вигадки режисерів фентезі. А в самому кінці вас чекає питання з підступом, який підготувала сама природа.

Семикольорові піски

Пісочні дюни, що складаються з пісків 7 різних кольорів: червоного, коричневого, фіолетового, зеленого, блакитного, пурпурового і жовтого. Дивним є те, що, якщо змішати дві жмені різних відтінків, в кінцевому рахунку вони все одно розділяться по колірних спектрах.


9

Коментарі

126.09.22, 09:48

Стосовно кіл в пустелі, то лиш єдине пояснення яке мені трапилось, яке має рацію
В пустелях де такі кола утворюються, немає чіткого сезону опадів. В центрі кола , спочатку маленького, збирається вода, і просочується всередину. Перевага такого кола може бути геть мізерною, але для пустельної рослинності вона важлива. Далі трава наростає і затримує гумус з країв кола, підтрмуючи саму себе
Аналогічно може рости мох у наших лісах

    226.09.22, 09:53

      326.09.22, 10:20

      Чудны дела твои, Господи!

        426.09.22, 10:49Відповідь на 1 від NoTaRь

        Стосовно кіл в пустелі, то лиш єдине пояснення яке мені трапилось, яке має рацію
        В пустелях де такі кола утворюються, немає чіткого сезону опадів. В центрі кола , спочатку маленького, збирається вода, і просочується всередину. Перевага такого кола може бути геть мізерною, але для пустельної рослинності вона важлива. Далі трава наростає і затримує гумус з країв кола, підтрмуючи саму себе
        Аналогічно може рости мох у наших лісах
        Цікаво, дякую...

          526.09.22, 10:49Відповідь на 2 від Стрийко Зеник

            626.09.22, 10:49Відповідь на 3 від GalinaKiev

            Чудны дела твои, Господи! Так, чудес у світі є багато...

              727.09.22, 12:18