Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Вони приголомшують своєю незвичною красою...

Південноафриканський художник Даніель Поппер відомий на весь світ своїми роботами, які не схожі ні на що інше. Зазвичай художник створює свої фігуративні скульптури колосальних розмірів та неймовірно красиві інсталяції для різних фестивалів та культурних заходів, які можуть відбуватися у будь-якому куточку світу. Даніель Поппер не зупиняється на досягнутому і знаходить нові ідеї, які неодмінно втілює у життя.

Він не боїться пробувати щось нове, тому ви можете помітити, що його творіння можуть бути створені на абсолютно різних ландшафтах, починаючи з пляжу і закінчуючи лісовими чагарниками. Але де б скульптура не знаходилася, вона не перестає приголомшувати всіх своєю красою, розміром і деталями. Ви тільки подивіться самі, яку красу здатна створити людина!


Модемне болото

 

Модемне болото – 8-метрова скульптура у вигляді жіночої фігури, яка була представлена на фестивалі у Хорватії у 2019 році. Вона зображує людину, яка тримає маску на відстані від обличчя, а за нею ховаються справжні дикі джунглі. Вночі проекційне картування фігури змушує подумати, що її було зроблено з хрому! Але ні, матеріалом, яким користувався скульптор під час її створення були сталь, скловолокна та бетон.




Процвітати

Ця фігура знаходиться у Форт-Лодердейлі, штат Флорида. Її розміри вражаючі: вага близько 14 тонн, а висота сягає понад 9 метрів!

UMI («Умі»)

 

Фігура, що втілює образ Матінки-Землі.

Серцевина



Ефемера

Новий витвір мистецтва від Даніеля Поппера в Мортонському дендрарії, розташованому поблизу Чикаго. Всі роботи, які знаходяться в цьому парку (Ginkgo, Mycelia і Ephemera), несуть у собі посил про те, наскільки важливо знайти гармонію між людиною і природою, так як їхні життя дуже тісно переплетені один з одним.

Розумний


 

Гінкго

ANIM

A («Аніма»)

 

7-метрова статуя фігури з Лас-Вегаса, яка роздавала повітряні поцілунки відвідувачам фестивалю Electric Daisy Carnival, коли вони входили на майданчик.

Міцелій



Відображення


 

ASANA («Асана»)

Масштабна робота скульптора, яка втілює фігуру дівчини. Скульптура символізує природу і відкриває свою душу навстіж зустрічному океану, щоб вдихнути свіжого повітря на повні груди. Це ж вона радить робити і решті всіх присутніх на пляжі.

Трансмісія



Siyanda («Сіянда»)



Поява

 

Вхід у світ


13

Коментарі

127.08.22, 10:11

Возможно, это и есть современный тренд в искусстве. Но мне он непонятен и чужд.

    227.08.22, 10:13

    Остання з Мексики , в Тулумі

      327.08.22, 10:16Відповідь на 1 від GalinaKiev

      Возможно, это и есть современный тренд в искусстве. Но мне он непонятен и чужд.Такі скульптури треба постійно підновляти, багато деталей з пластику і інших нестійких матеріалів. До речі, сучасні скульптури з бронзи чи каменю теж у більшості випадків невиразні, тому художники в пошуках матеріалу

        427.08.22, 10:17Відповідь на 2 від NoTaRь

        Остання з Мексики , в ТулуміЯ думав, її хтось з місцевих поклав, а от воно що

          527.08.22, 10:23

          Чудово! Мені сподобалося!
          Змістовно та геніально!

            627.08.22, 11:02Відповідь на 3 від NoTaRь

            Мені пригадалося оповідання Аркадія Аверченка "Крыса на подносе". Саме про нетривкий матеріал.

              727.08.22, 11:04

              На жаль в мене вони ні повідкривалися? Але довіряю вашому смаку, і вірю шо там дійсно краса!

                827.08.22, 12:09Відповідь на 1 від GalinaKiev

                Возможно, это и есть современный тренд в искусстве. Но мне он непонятен и чужд.А мне в Украине очень не хватает творчества. Все зациклены вокруг некоего украинского стандарта. После Гапчинской нет полета фантазии

                  927.08.22, 13:58Відповідь на 1 від GalinaKiev

                  Возможно, это и есть современный тренд в искусстве. Но мне он непонятен и чужд. Припомнился старый анекдот.
                  Выставка картин. Возле одной застыл старичок.
                  К нему подходит ее автор.
                  - Вам это так понравилась?
                  - Понимаете, я ранее только чувствовал головную боль... теперь вот
                  знаю как она выглядит...

                  Похоже тот самый случай...

                    1027.08.22, 15:51Відповідь на 9 від Logic_man

                    А ведь и правда - похоже. Но мне вспомнился Аркадий Аверченко.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна