хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Урочище Саліна.



Наприкінці червня 1941-го більшовики вбили понад 21 тисячу в’язнів у тюрмах Західної України
Через два дні після початку німецько-радянської війни нарком держбезпеки СРСР Всеволод Меркулов видав наказ № 2445/М, в якому йшлося про терміновий облік усіх в'язнів у тюрмах та розподіл на тих, що підлягають депортації в концтабори ГУЛАГу, і тих, кого необхідно розстріляти.


10

Коментарі

15.07.22, 11:27

В Добромилі я прожив свої перші 14 років.
Це уроще постійна і ніяк не прикрита ганьба совітам

    25.07.22, 13:01Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

    В Добромилі я прожив свої перші 14 років.
    Це уроще постійна і ніяк не прикрита ганьба совітам
    Так

      35.07.22, 13:20

        45.07.22, 13:45Відповідь на 3 від Вурдалак

          56.07.22, 08:03

          Жахі не припиняються

            66.07.22, 09:58

            Прочитавши які жахи були при рашистах (комуністами). Я можу сказати саме такі жахі я не прошов але частково щось подібне я пройшов, Чесно сказати я прийшов до висновку сталін падлюка, це фек який непорібно доводити, А я бачив жорстокість присучасній Україні коли мене гамселили 8 мінтівских тварин протягом 2-х днів і весів годин 10 підвішаним за наручники і що зелені керевникі зробили просто перевели на інші робочі місця, бо припошенкі такі люди боялися щось подібне даже подумаоти щоподібне зробити. Ще одне що хочу сккзати цеми люди вині що таке робиться, чому я так ствердно кажу, тому що знущаються на в'язнями подімні люди, чому це так робиться тому що постіїно є виправдання цеж злочинці і постіїно чую як кричать простий люд прибити, а мінти це чують і починають виступати простоя НКВД.

              76.07.22, 13:52Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

              Всі 30 років в Україні ПРО ЦЕ потрібно було кричати, розповідати на кожному перехресті, перед демонстраціями фільмів у кінотеатрах, показувати по всіх телеканалах ,у кожній школі чи ВИШі. Тоді б може не кричали дебіли -"Путін пріді" . Ми так надіялися на Ющенка, агітуючи за нього у ватному донбаському середовищі, та йому було не до цього. Правда музеї деякі він відкривав, але соратників своїх до влади він не наблизив. Набирав команду з чужого для українців середовища бандитів-регіоналів.

                86.07.22, 15:10

                Русскій мір.....кров...смерть

                  911.07.22, 15:44

                  Сердце кровью обливается після цієй статті...А є ще багато тих хто бредіт союзом і марить щоби він повернувся...Жах да і только...

                    1011.07.22, 19:22Відповідь на 6 від ПорохоБот

                    чоловіче ,ти займаешся ,аґітаціею???? непотрібні україньцям всі ((попереднікі та та социал комуністи які перевзулися)) а ти втратив геть усе при тому за кого ,агітуеш!!!
                    факт!!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна