хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Як живе найзагадковіший народ в світі, що живе в Японії...

Айни – корінне населення Японії, але їх чоловіки більше схожі зовні на циган, ніж на Харукі Муракамі, а жінки прикрашали губи дивним татуюванням, що робить їх схожими на Джокера. Цей народ обожнює ведмедів і подарував світові культуру самураїв. Він настільки древній, що навіть китайці в порівнянні з ним досить молодий етнос. А вчені досі ламають голови, звідки з’явилися айни.

До вашої уваги найбільш вражаючі факти про найзагадковіший народ на планеті.

  

24

Коментарі

110.08.21, 12:38

Ух!!!
Так, вони схожі на австралоїдів, особливо чоловіки.

    210.08.21, 12:45

    До окупації бував у Криму та зустрічався з представниками корінного народу Криму -КАРАЇМАМИ. В більшості невисокого зросту як і кримські татари, темноволосі. Мови їхньої не чув бо розмовляли російською, їх там дуже мало. Був у підземному місті караїмів. Колись вони жили у печерах.

      310.08.21, 14:00

        410.08.21, 14:11

          510.08.21, 14:46

            610.08.21, 14:56Відповідь на 1 від Lulu

            Ух!!!
            Так, вони схожі на австралоїдів, особливо чоловіки.
            Ага...

              710.08.21, 14:56Відповідь на 2 від Nikolka

              До окупації бував у Криму та зустрічався з представниками корінного народу Криму -КАРАЇМАМИ. В більшості невисокого зросту як і кримські татари, темноволосі. Мови їхньої не чув бо розмовляли російською, їх там дуже мало. Був у підземному місті караїмів. Колись вони жили у печерах.Цікаво...

                810.08.21, 14:56Відповідь на 3 від БезЛица

                  910.08.21, 15:48Відповідь на 2 від Nikolka

                  До окупації бував у Криму та зустрічався з представниками корінного народу Криму -КАРАЇМАМИ. В більшості невисокого зросту як і кримські татари, темноволосі. Мови їхньої не чув бо розмовляли російською, їх там дуже мало. Був у підземному місті караїмів. Колись вони жили у печерах.
                  когда я училась в Симферополе, снимала комнату у бабушки-караимки. она готовила их национальные блюда, о которых я до того и понятия не имела, говорила некоторые слова на их языке (я филолог, потому было интересно). так вот эта бабушка при моих 163 см (что вполне себе средний рост для европейки) была сантиметров на 10 повыше меня.

                    1010.08.21, 18:41Відповідь на 9 від bagheera

                    Бабушки - сіль -землі.
                    Бо жінки зазвичай живуть довше чоловіків і цікаво слухати їх оповідки про життя - буття в старину. Моя бабуся Онися по маминій лінії прожила недовго, померла у 63 роки. А ось бабуся Марія, батькова мама, прожила на світі 93 роки її цікаво було послухати. Розпитував про життєвий уклад того(дореволюційного) часу. Нинішня молодь подзвоне бабулі - дідулі по телефону- " Привіт у мене все ОК !) і квит. А повноцінного спілкування немає. Втрачається зв`язок поколінь. Розповів колись молодим людям про те як у 1966 році мій батько купив радіолу та прочитав їм (з інструкції прокористування) що -"Власник зобов`язаний впротяг 3 днів зареєструвати в місцевому органі Влади. При невиконанні власник буде підданий кримінальному переслідуванню." Вони ледь не лопухнулися

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна