хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Японія – країна з унікальною культурою...

Японія – країна з унікальною культурою, яку жителю іншої країни, здається, ніколи не вдасться пізнати повністю. І тому доказ – безліч опублікованих мандрівниками фотографій про японський уклад життя і традиції. Завдяки цим кадрам інші користувачі інтернету можуть дізнатися багато чого цікавого про Країну сонця, що сходить.

У деяких містах Японії вода в дренажних каналах настільки чиста, що в ній плавають риби кої (парчевий короп)

Наприклад, місто Сімабара на японському острові Кюсю є домом для сотень риб кої, які плавають у вуличних дренажних каналах.

Виявляється, квадратні кавуни не зовсім їстівні. Ось як вони виглядають всередині...


19

Коментарі

17.07.21, 21:01

все это очень интересно, спасибо, как же ж хорошо, что я не хочу быть гражданином Японии

    27.07.21, 21:29

      37.07.21, 22:15

      Капсульні готелі- первинно витверезники

        Гість: alt-code

        47.07.21, 22:39

          57.07.21, 22:56Відповідь на 3 від NoTaRь

          Я человек очень аккуратный,дисциплинированный и законопослушный.Почему я не родилась в Японии?

            68.07.21, 07:25

              78.07.21, 10:31

                88.07.21, 12:12

                "Токійський протипаводковий колектор"... Дуже актуально, щоб замість "токійський" набутком реальності стали хоч би і скромніші колектори у кожному українському місті...

                  98.07.21, 15:09Відповідь на 1 від ТНЕ*

                  все это очень интересно, спасибо, как же ж хорошо, что я не хочу быть гражданином Япониипривіт

                    108.07.21, 15:10Відповідь на 3 від NoTaRь

                    Капсульні готелі- первинно витверезникисхоже..

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна