хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Лавандові поля, уявила,який там аромат..)))

У світі не так вже й багато речей, які перевершують своєю красою і мальовничістю поля квітучої лаванди. Ці поля прекрасні під час цвітіння і чудові під час збору, створюють чудовий контраст фарб між фіолетовими і зеленими рядами.

Для лаванди немає єдиного часу збору. На різних полях її збирають для різних цілей в різний час. На одних її зрізують для продажу в свіжому вигляді, на інших – чекають її висихання для виготовлення ароматних саше.


15

Коментарі

19.08.20, 18:50

    29.08.20, 18:55

    Алергії не боїшся? Там літає куча пилку :/

    Лаванда на полі не так пахне, як розтерта

      39.08.20, 19:43

        49.08.20, 20:33Відповідь на 2 від NoTaRь

        Алергії не боїшся? Там літає куча пилку :/

        Лаванда на полі не так пахне, як розтерта
        Зрозуміла, на рахунок алергії - не знаю як вона пахне і чи негативно діє на мене

          59.08.20, 21:03Відповідь на 4 від Голубка

          Алергії не боїшся? Там літає куча пилку :/

          Лаванда на полі не так пахне, як розтерта
          Зрозуміла, на рахунок алергії - не знаю як вона пахне і чи негативно діє на мене
          У Закарпатті у багатьох вдома росте лаванда. Вона правда, не така духмяна як середземноморська
          А найгарніші поля у Хорватії. Там є острів Хвар, який геть вкритий лавандою. В Болгарії її ще багато

            69.08.20, 21:16

              79.08.20, 21:32Відповідь на 5 від NoTaRь

              Алергії не боїшся? Там літає куча пилку :/

              Лаванда на полі не так пахне, як розтерта
              Зрозуміла, на рахунок алергії - не знаю як вона пахне і чи негативно діє на мене
              У Закарпатті у багатьох вдома росте лаванда. Вона правда, не така духмяна як середземноморська
              А найгарніші поля у Хорватії. Там є острів Хвар, який геть вкритий лавандою. В Болгарії її ще багато
              Дякую за інформацію.

                810.08.20, 00:18

                Да, фантастические и очаровательные фото У меня один такой здоровецкий куст, и то завораживает. Правда не знаю как за ним ухаживать, надо прошерстить интернет

                  910.08.20, 05:38