хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Тунелі охоплюють всю Європу...

 
Нове відкриття німецького археолога Генріха Куша змусило вчених задуматися. Виявляється, 12 тисяч років тому люди вміли будувати тунелі, які з'єднували кілька держав. Мова йде про підземні ходи, що зв'язують Шотландію і Туреччину. Археолог зазначив, що тунелі прориті досить глибоко, вони проходять під морським дном. В ширину вивчені проходи складають 70 сантиметрів. Є сліди, які вказують на наявність будь-коли вентиляції та освітлювальних приладів. Деякий час назад Куш займався дослідженням тунелів на території Німеччини та Австрії. Він зміг виявити галереї, які створили приблизно 10 тисяч років тому. Експерти вважають, що підземні ходи були вириті для порятунку від ворогів. В тунелях цілком могли жити люди під час тих чи інших військових дій. Ніхто не міг уявити, що їх протяжність буде настільки величезною. Тунелі охоплюють всю Європу. Поки що точно не можна сказати, для кого були вириті підземні ходи в епоху неоліту. Ясно лише одне: людина з Шотландії могла спокійно перебратися до Туреччини, і навпаки.Тунелі по всій Європі....

Джерело: https://tayniplanet.ru/nemeczkij-arheolog-obnaruzhil-tonneli-kotorye-svyazyvayut-shotlandiyu-i-turcziyu/?fbclid=IwAR2C0lL1m2T6seZVDYwcrMPJnV3jvpyzYRriVRRCs5FLna9gKAFLvpv9pYg

13

Коментарі

14.06.20, 15:19

..На мою думку, це фейк)

    24.06.20, 15:30

    На мою думку це лише цікава казочка!

      34.06.20, 15:55

      Туннель из Шотландии в Турцию?! Бред. Я даже не поленилась и поискала этого Генриха Куша в Гугле. Нет его не существует. Как и туннелей.

        44.06.20, 16:06

        Сумнівно.

          54.06.20, 17:22Відповідь на 1 від Merovingian

          ..На мою думку, це фейк)Все може бути

            64.06.20, 17:22Відповідь на 2 від Андрій1961

            На мою думку це лише цікава казочка!А я повелася...

              74.06.20, 17:23Відповідь на 3 від GalinaKiev

              Туннель из Шотландии в Турцию?! Бред. Я даже не поленилась и поискала этого Генриха Куша в Гугле. Нет его не существует. Как и туннелей.Дякую, яка ж я наївна...

                85.06.20, 11:43

                О сколько нам открытий чудных
                Готовят просвещенья дух
                И Опыт, [сын] ошибок трудных,
                И Гений, [парадоксов] друг,
                [И Случай, бог изобретатель]