Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

5 простих правил щастя від 92-річної жінки...


5 простих правил щастя від 92-річної жінки...
92-річна мініатюрна жінка на восьму годину ранку вже повністю одягнена, акуратно зачесана, зі смаком нанесеним макіяжем, хоча бачить вона погано. Жінка готова до переїзду в будинок для людей похилого віку.
Її чоловік не так давно помер, і у неї немає іншого вибору. Незважаючи на довгі години терплячого очікування, вона лише мило посміхнулася, коли їй повідомили про те, що її кімната готова.
По дорозі до ліфта їй описали її крихітну кімнату, в тому числі, як виглядають фіранки на вікнах. «О, вони мені сподобаються», – відповіла жінка з натхненням 8-річної дитину, яка тільки що отримала в подарунок цуценя.
«Місіс Джонс, краще вам все побачити на власні очі … Просто почекайте трохи».
«Це не має ніякого значення, – відповіла вона. –
Щастя – це те, що ти вирішуєш заздалегідь.


14

Коментарі

112.04.20, 17:29

    212.04.20, 17:34

    Єдине правило - не зважай на правила цастя.

      Гість: Inna_19

      312.04.20, 18:13

        412.04.20, 19:08

        Гарні поради! Але я поки що можу виконувати лише пораду №5!

          512.04.20, 19:22

          «Старість – це як банківський рахунок: ти знімаєш гроші, які поклав на нього. Тому раджу вам покласти на свій “банківський рахунок спогадів” якомога більше моментів щастя. І я все ж ще продовжую робити свої внески».
          ...Старість – це НЕ як банківський рахунок
          а и есть БАНКИВСЬКИЙ РАХУНОК...и если он пуст то про всё остальное не стоит и думать-мечтать

            612.04.20, 19:51

            Оля, вибач, але це - повний брєд сто років не заходила- і ще сто не зайду,обіцяю

            ти собі, матері і бабусі, можеш уявити очищений від турбот розум?

            світ створений так, щоб люди могли віддавати і брати, злоба в людях- виключно від заздрощів і невігластва, і , навряд що хтось може очікувати чогось більше, ніж спроможний отримати і витримати

              712.04.20, 20:21Відповідь на 2 від Осман

              Єдине правило - не зважай на правила цастя.

                812.04.20, 20:22Відповідь на 4 від Андрій1961

                Гарні поради! Але я поки що можу виконувати лише пораду №5!

                  912.04.20, 20:22Відповідь на 5 від atttonikam

                    1012.04.20, 20:23Відповідь на 6 від disu

                    Оля, вибач, але це - повний брєд сто років не заходила- і ще сто не зайду,обіцяю

                    ти собі, матері і бабусі, можеш уявити очищений від турбот розум?

                    світ створений так, щоб люди могли віддавати і брати, злоба в людях- виключно від заздрощів і невігластва, і , навряд що хтось може очікувати чогось більше, ніж спроможний отримати і витримати
                    Це не мої поради, а 92 річної бабульки,це не правило для всіх. Мабуть, для неї

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна