хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

По закутках Львова...

  Найбільш фотогенічні місця Львова 

Добірка чарівних куточків Львова, де вам захочеться зробити фото.

1. Двір загублених іграшок. На вул. Князя Лева 3 існує справжній музей просто неба. Мешканці будинку зробили цей майданчик, бо в під’їзді дуже багато дітей. Тепер – народна спадщина. Мов навмисно для тих, хто хоче арт-хаузну фотосесію.

© Дмитрий Тимощук



© Справжній Львів 3. Провулок по вулиці Арсенальській 7. Особливо мурована стіна Арсеналу.


© n/a 4.

Проїзд Крива Липа, хоч там усі з давніх-давен ходять. Дім – напівжитловий, тож із балкончика пофотографуватись не складе труднощів.


© Alexander SworD 5. Подвір’я Ап
теки-Музей. Плата за вхід там чисто символічна – 5 гривень, здається.



© photo-lviv.in.ua 6. Ресторан “Жидівська кнайпа”. Посеред інтер’єру величезне дерево. Особливо гарно виглядає на початку весни.



© n/a 7. Ресторан “Купол”. Тут уже, на відміну від Дворика іграшок, попрацювала команда дизайнерів. Та ефект подібний. Хіба що дорожче.

©

n/a 8. Вулиця Вірменська. Каварня Кілікія. Тісний провулок з кованими столиками та стільцями і гарним закінченням “тунелю” в обидва боки.
 


© Андрій Марущинець 9. Вірменський собор. Заднє подвір’я. Тут і Д’Артаньяна знімали, і дерев’яна Голгофа стоїть.

©

Сергій Котко 10. І казка посеред Львова. Ця хатка прямо в центрі, біля пам’ятника Грушевському. Вул. Глібова 15, у внутрішньому дворику.


14

Коментарі

124.03.20, 13:03

По Львову зараз тиняються евакуйовані з Європи.

    224.03.20, 13:49

    Львів - моє дитинство

      324.03.20, 14:11

        424.03.20, 15:25

        У Львові люблю кав"ярню "На бамбетлі" Правда,бамбетлі там дивні,але кава по-східному - супер!

          524.03.20, 16:34Відповідь на 1 від БезЛица

          По Львову зараз тиняються евакуйовані з Європи.Так

            624.03.20, 16:34Відповідь на 2 від GalinaKiev

            Львів - моє дитинство

              724.03.20, 16:34Відповідь на 3 від Андрій1961

                824.03.20, 16:35Відповідь на 4 від Стрийко Зеник

                У Львові люблю кав"ярню "На бамбетлі" Правда,бамбетлі там дивні,але кава по-східному - супер!Класно...*cup_ful l*

                  Гість: alt-code

                  924.03.20, 18:22

                  Клас!

                    1025.03.20, 07:44

                    А как себя чувствуют игрушки во время дождя и после него?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна