хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Українська хата...



Довгий час свого розвитку пройшла українська хата – від приземкуватої землянки до чепурної, що вчарувала увесь світ, оселі з білими стінами, вишневими садками, палахкучими рушниками на покуті, мальованими коминами і терпким запахом рути-м’яти на долівці. Хата – то цілий світ українського селянина, наповнений значущими символами: Долівка зв’язувала його з Матір’ю-Землею, стіни захищали від ворога, дах – од негоди, а сволок – він нечистої сили.

16

Коментарі

19.09.19, 20:19

Гарно) ..В дитинстві мама повела до Шевченківського Гаю, ходив по хатах роззявивши рота, та очі на чолі))) ...Монетку вижебрав, аби в дерев'яну криничку кинути

    29.09.19, 20:22

      39.09.19, 20:49Відповідь на 1 від Merovingian

      Гарно) ..В дитинстві мама повела до Шевченківського Гаю, ходив по хатах роззявивши рота, та очі на чолі))) ...Монетку вижебрав, аби в дерев'яну криничку кинутиКласно

        49.09.19, 20:50Відповідь на 2 від Verewolf

        дякую

          59.09.19, 21:19

          Гарно!

            69.09.19, 21:31

            я такі хати ще на власні очі у використанні бачила...бабуся Параска жила в такій - це сестра мого діда...я в ту хату заходила як в інший світ, все цікаво і незвично....і підлога з глини і одна кімната з піччю, чистенька, вибілена, соломою покрита і запах спецефічний - тепер розумію, що то запах всього натурального...

              79.09.19, 23:02

              Димоход у сінях, сплетений з лози і обмазаний гллиною з дверцятами також з лози в нього потрібно було часто залазить, і підмазувать де відвалювалась глина, а топили не сильно бо могло загоріться .Це я бачив на власні очі.

                810.09.19, 09:41

                Долівка -- це щось неймовірне, особливо влітку!

                  910.09.19, 20:41