Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Ти теж прокидаєшся без будильника?



Естественный будильник
Наверное, каждый из нас хоть раз просыпался за несколько минут до будильника, особенно, когда заранее знал, что проснуться просто необходимо. Это заслуга так называемого «естественного будильника», а именно, адренокортикотропного гормона.
Ученые полагают, что он как-то связан с минимизацией стресса для организма во время пробуждения. Но, что самое интересное, мы можем его сознательно контролировать. При изучении свойств адренокортикотропного гормона был проведен эксперимент, в рамках которого ряд испытуемых заранее программировали себя на пробуждение в определенное время. Больше 75% испытуемых действительно самостоятельно просыпались тогда, когда им надо...

88%, 14 голосів

6%, 1 голос

6%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

117.06.19, 10:24

плин, за несколько часов до подъема просыпаешся, и думаешь, ну какого извините х.....я вот так получилось, спал бы еще часа два, не, оченькы в потолок и мысли и думы всякие коварные одолевают!

    217.06.19, 10:38

    От і я часто прокидаюся "до будильника"! Спав би ще, так ні...!

      Гість: Nahibator

      317.06.19, 11:03Відповідь на 2 від Андрій1961

      От і я часто прокидаюся "до будильника"! Спав би ще, так ні...!Та же самая история!

        417.06.19, 11:06

          517.06.19, 11:39

          А мені здається, що то почуття відповідальності В мене є одна знайома-пофігістка, яка що до школи не могла сама прокинутися, що зараз. Просто нічим не переймається, от і спить "как младенец"

            617.06.19, 11:54

            Щось в тому є. Дуже часто перед алярмом сам якоюсь чуйкою копнутий прокидаюсь)

              717.06.19, 12:20Відповідь на 6 від Merovingian

              Щось в тому є. Дуже часто перед алярмом сам якоюсь чуйкою копнутий прокидаюсь)Аналогічна ситуація...

                817.06.19, 12:20Відповідь на 5 від nasinynka

                А мені здається, що то почуття відповідальності В мене є одна знайома-пофігістка, яка що до школи не могла сама прокинутися, що зараз. Просто нічим не переймається, от і спить "как младенец"У флегматів таке буває

                  917.06.19, 13:17Відповідь на 8 від Голубка

                  Та вона не те, щоб і флегматик. І плітки всі на районі любить як збирати, так і поширювати, і з чоловіком поспорити любить, і навчити жити знайомих Хоча, мабуть таки флегматичка. Бо якби її все це зачіпало...

                    1017.06.19, 14:52

                    Чомусь згадався Штірліц в машині. Але по книзі, він приймав таблетки кофеїну (не каву, а таблетки!), тому не приймаючи їх, міг заснути де завгодно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна