Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Піцу придумали не італійці...

То, что нам кажется узнаваемой и неотъемлемой частью национальной культуры — того или иного народа — на самом деле ему, скажем так, неродное. Не всегда, но чаще, чем можно подумать. Чаще всего «самозванцами» оказываются известные блюда, за ними идут детали одежды.

Пиццу придумали не итальянцы  

9

Коментарі

Гість: смайL

115.04.19, 08:52

тю, я думва шо то ми Українці придумали

    215.04.19, 08:59

      Гість: bismuth58

      315.04.19, 09:00

      Пиццу, а точнее пирог Шо осталось, придумали малоимущие всех стран! Точно так и суп варится, который с детства знаю как Рататуй (хотя понятия не имел , что это такое, пока не увидел мультик про того татуя)...) - всё что есть сьедобное - в котёл! Так и сейчас готовлю на свою мегапенсию в 51 Эвро

        415.04.19, 09:09

          515.04.19, 10:29

          Древній хліб не був схожий на теперішній, дріжджі були слабіші, і в Південній Європі більше вирощували твердозернові сорти пшениці. Тому в самому простому вигляді хліб у вигляді досить вязкого пляцка, або хрусткого млинця.
          Стосовно їжі для бідних,))- так перша піцца в сучасному вигляді була приготована для королеви Маргарити Савойської.

            615.04.19, 11:08Відповідь на 1 від Гість: смайL

            тю, я думва шо то ми Українці придумали

              715.04.19, 11:08Відповідь на 2 від Merovingian

              дякую

                815.04.19, 11:08Відповідь на 3 від Гість: bismuth58

                Пиццу, а точнее пирог Шо осталось, придумали малоимущие всех стран! Точно так и суп варится, который с детства знаю как Рататуй (хотя понятия не имел , что это такое, пока не увидел мультик про того татуя)...) - всё что есть сьедобное - в котёл! Так и сейчас готовлю на свою мегапенсию в 51 ЭвроТак,виживати якось треба...

                  915.04.19, 11:09Відповідь на 5 від NoTaRь

                  Древній хліб не був схожий на теперішній, дріжджі були слабіші, і в Південній Європі більше вирощували твердозернові сорти пшениці. Тому в самому простому вигляді хліб у вигляді досить вязкого пляцка, або хрусткого млинця.
                  Стосовно їжі для бідних,))- так перша піцца в сучасному вигляді була приготована для королеви Маргарити Савойської.
                  Дякую

                    1015.04.19, 11:09Відповідь на 2 від Merovingian

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна