хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Вважається одним з найбільш красивих і романтичних птахів ...








Вінценосний журавель.
Вважається одним з найбільш красивих і романтичних птахів у світі, виділяється аристократичним виглядом. Це досить великий птах, та це, однак, не заважає йому бути дуже витонченим і граціозним. У висоту він має більше ніж метр, а розмах його крил становить 198 см. Голову журавля вінчає золотий чубчик, що нагадує королівську діадему.
Протягом довгих років птиця символізує найдорожчі людині цінності. Завдяки своїй моногамності уособлює сімейне щастя. Також вона вважається символом довголіття. Будучи найромантичнішим птахом, вінценосний журавель виконує захоплюючі шлюбні танці для своєї обраниці, пускаючись у граціозний танок зі складними «па».
9

Коментарі

Гість: InnaFL

115.01.18, 11:57

    215.01.18, 12:05Відповідь на 1 від Гість: InnaFL

    дякую

      315.01.18, 12:29

        415.01.18, 14:01

        страусы что ли
        только какие- то чудные))
        журавли винценосные

          515.01.18, 14:11

          страусы что ли
          только какие- то чудные))
          журавли винценосные
          брехня, это страусы )
          они ж не летают ) только танцуют
          или летают?!
          Літають: Журавлі вінценосні — рід птахів з родини журавлевих. Від журавлів , степових журавлів відрізняються відсутністю змієподібної трахеї, більш строкатим оперенням і слабкою стійкістю до низьких температур. Тільки у вінценосних журавлів на нозі є довгий задній палець, який дозволяє птаху легко утримуватися на гілці дерева або чагарнику. Голос вінценосних журавлів менш складний у порівнянні з іншими видами].Найбільш ранні викопні останки вінценосних журавлів відносять до періоду еоцену 37-54 млн років тому. Усього виявлено 11 видів цих журавлів, що мешкали в Європі...

            615.01.18, 14:25

            Ну на дерева ж вони якось вилітають...

              715.01.18, 14:59

              Ну на дерева ж вони якось вилітають... у них есть ноги ..
              запрыгивают))

              знаешь мульт
              крылья крылья
              ноги!!
              и хвост )
              все ж таки я думаю, що вони злітають на дерева.Далеко не літають...

                815.01.18, 15:40

                ніколи не бачила...

                  915.01.18, 15:42

                  Подивися відео

                    1015.01.18, 15:48

                    ніколи не бачила...как это не видела ..
                    ну ты даёшь
                    прикольный мульт
                    мульт бачила,я говорю про вінценосного журавля-ніколи його не бачила,але у відео він літає на дерева...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна