хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Красиво та романтично...)))

 

12

Коментарі

16.08.17, 15:31

Красиво! Щодо романтики не знаю, я не романтик!

    26.08.17, 15:36

    БГГ, old hobbit чекає, коли до нього, старого потріпаного і штопаного контрацептива, цілий корабель модлодих дівах припливе , і почне знайомитися і благати "снізойти" з мотоцикла , котрий йому, трохи голову мабуть переїхав.До чого тут Хоббіт? Тут мова зовсім про інше!

      36.08.17, 15:48

      БГГ, old hobbit чекає, коли до нього, старого потріпаного і штопаного контрацептива, цілий корабель модлодих дівах припливе , і почне знайомитися і благати "снізойти" з мотоцикла , котрий йому, трохи голову мабуть переїхав.До чого тут Хоббіт? Тут мова зовсім про інше!до того, що він як баба. хоче краси та рамантікиТак яке це має відношення до цієї замітки? Тут про Хоббіта не йдеться!

        46.08.17, 15:49Відповідь на 1 від Андрій1961

        Красиво! Щодо романтики не знаю, я не романтик!

          56.08.17, 15:50

            66.08.17, 15:53

            БГГ, old hobbit чекає, коли до нього, старого потріпаного і штопаного контрацептива, цілий корабель модлодих дівах припливе , і почне знайомитися і благати "снізойти" з мотоцикла , котрий йому, трохи голову мабуть переїхав.До чого тут Хоббіт? Тут мова зовсім про інше!до того, що він як баба. хоче краси та рамантікиТак яке це має відношення до цієї замітки? Тут про Хоббіта не йдеться!Дядьку, ідіть на%уй! Я бачу його тут, і мені пох

              Гість: braziljanka

              76.08.17, 16:10

              алые паруса,Ассоль

                86.08.17, 16:51


                дісно чудове видовище

                  Гість: viktor52

                  96.08.17, 17:38

                  Веселого Роджера с Джеком Воробьем не хватает.

                    106.08.17, 18:28

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна