хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Я чомусь так теж думала...



Дослідники вважають, що рослини наділені почуттями, интелектом, володіють пам'яттю, відчуттям часу, можуть розрізняти кольори і спілкуватися між собою або застерігати один одного. Вони вміють розпізнавати загрозу, тремтять від страху, можуть кликати на допомогу; здатні взаємодіяти один з одним і іншими живими істотами на відстані, розрізняють настрій і наміри людей; випромінювання, що випускається ними може бути зафіксовано спеціальними приладами...
12

Коментарі

128.06.17, 19:43

я також

    228.06.17, 19:51

    Добре, що вазонки - вегетаріанці...

      328.06.17, 20:04

      о чмошнік проклюнувся. хто ж на таких як ти злиться? таких як ти посилають. я не буду. напрямок ти і так добре знаєш егеш притрушене?

        428.06.17, 20:17

        о чмошнік проклюнувся. хто ж на таких як ти злиться? таких як ти посилають. я не буду. напрямок ти і так добре знаєш егеш притрушене?оно меня не будет посылать ..
        а в душе посылаешь ))
        нах ти кому потрібен. перед людьми не зручно з такими як ти сварки вести. а от пару гривень тобі скинув би. є карточка привата?

          528.06.17, 21:27Відповідь на 1 від evgeniy_v

          я також

            628.06.17, 21:27Відповідь на 2 від Іван Штахета

            Добре, що вазонки - вегетаріанці...

              анонім

              729.06.17, 20:14

              я думаю , что родственные растения сообщаются между собою неведомым нам способом - это моё мнение с высоты моего возраста

                829.06.17, 20:41

                Так и есть. И часть растения умеет регенерироваться, в отличие от убитого животного (привет вегетарианцам! ) То есть мы едим живое растение заживо