хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Чеснок , это чудо....

Когда мы просыпаемся утром, у нас во рту "помойка". Нарезаем мелко зубчик чеснока, даём ему пять минут полежать, а потом кладём в рот и гоняем его со слюной по рту, сосём сок. Слюна попадает в кровь, чистит сосуды, лимфу. Укрепляется полость рта, дёсны не кровоточат. Но во избежание отёка слизистой, начинать надо с пластинки от зубчика чеснока и постепенно довести до целого зубчика. Сосать минут 30. Жмых от чеснока выплюнуть. Чтобы не было запаха, надо позавтракать, почистить зубы, пожевать зёрнышко кофе, веточку петрушки...
7

Коментарі

115.10.14, 12:57

    анонім

    215.10.14, 13:00

    Встать за 30 минут до завтрака?! Что бы чеснок во рту погонять? А нельзя просто зубы почистить?

      Гість:

      315.10.14, 13:06

      Когда мы просыпаемся утром, у нас во рту "помойка". ...; у многих, к сожалению и в голове тоже. и не только утром )))
      у меня нет с утра во рту "помойки". и ступни ног не воняют. к чему бы это? может мне чеснока в организьме не хватает?...

        Гість: Юрий Ериняк

        415.10.14, 13:35

        Чеснок - очень крутая тема. Главное, не перебарщивать, т.к. фигачит очень нехило по сосудам и по средцу. Так что - аккуратно

          515.10.14, 13:41

          "У неё же часто были спазмы сосудов, при которых у неё синели губы, и она лежала без движения, - этого всего у неё тоже не стало"- Сердечная недостаточность... Угу, поверил. Отсосала по чесноку, сердечная мышца и клапаны пересадили от 20-ти летней.
          "У мужа её в почках был камень. Моча шла с кровью. Стал сосать чеснок - моча стала прозрачной, очистилась кожа" - если моча была именно с кровью, то это на выбор - мочекаменная болезни, острый пиелонефрит, гломерулонефрит, аденома простаты или саркома. Первые 3 проходят самостоятельно, вне зависимости от сосания.

            615.10.14, 14:28Відповідь на 3 від Гість:

            Когда мы просыпаемся утром, у нас во рту "помойка". ...; у многих, к сожалению и в голове тоже. и не только утром )))
            у меня нет с утра во рту "помойки". и ступни ног не воняют. к чему бы это? может мне чеснока в организьме не хватает?...
            та не... просто мёртвые не потеють.

              Гість:

              715.10.14, 14:34Відповідь на 6 від _WIND_

              Когда мы просыпаемся утром, у нас во рту "помойка". ...; у многих, к сожалению и в голове тоже. и не только утром )))
              у меня нет с утра во рту "помойки". и ступни ног не воняют. к чему бы это? может мне чеснока в организьме не хватает?...
              та не... просто мёртвые не потеють.
              тоже правда

                819.10.14, 05:05

                Ну, налетіли троляки, з порожніми та напівпорожніми рейтингами (і мізками), а автор же Вам діло каже. Люди раніше були не дурніше нас, інакше з якого це дива вони вирощували на своїй землі часник?

                До авторського тексту можна додати кілька уточнень:
                - а чого Ви так боїтесь часнику у шлунку? Вам не все одне, де ті фітонциди будуть всмоктуватись у кров?
                - навіщо витрачати на смоктання дорогоцінний ранковий час? Та ввечері взяв, відрізав шмат сала з прослойкою, до ньогоз'їв 2-3-7-8 зубчиків часнику, а вранці зхрупав снопік петрушки запив кружечкою кохвію та й пішов спокіно, вразвалочку на роботу чи до бурси, милуючись краєвидами, бо всі хвороби від нервів
                - від грипу часник захищає 100%, від будь-якого, що свинячого, що гусячого, що китаячого

                  919.10.14, 05:05

                  Щоб запобігти захворюванню грипом достатньо вживати часник вранці та вечері дуже маленькими дозами, такий самий ефект дає і цибуля, яку, на мій погляд варто вживати тричі на день. Профалактична доза цибулі - половина чайної ложки. Якщо підхопив таки вірус (зашкаряболо в горлі, чихнув...), то варто приймати цибулю (чи часник) щогодини, але тут важливо не гаяти час, якщо запізнитись з початком лікування, то класичні 2-3 дні з температурою та кашлем Вам будуть гарантовані, ну може з допомогою часника/цибулі в більш легкій формі

                    1019.10.14, 05:20

                    Я відкрив для себе цілющі властивості часника/цибулі років 20 тому і хворів на ОРЗ за ці роки всього пару разів. Перший раз у розпал епідемії мене понесло до стоматолога, тому пару днів не вживав часник, мабуть в цей час якась грипозниця таки чихнула в мій бік, зранку я відчув дискомфорт в горлянці, ледь дочекався прийому у лікаря, а поки доїхав додому вже відчув всі ознаки чудової ОРЗ... Трошки перехворів

                    Другий випадок був в "пташину" епідемію. Всі колеги хворіють, відпочивають на лікарняному, а я пашу, "За сєб'я і за таво парня..."
                    Вирішив і собі сачканути, перестав жерти цибулю, дочекався коли горлянка трохи почервоніла, викликаю на 21 годину лікаря, розповідаю зміст листівки про грип
                    Мені виписують лікарняний, лікар за двері, а я вже хрупаю цибулю...Нєхіло відтягнувся тиждень