хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

"Колесніченко - сука"


Нардеп від "Батьківщини" Геннадій Москаль виготовив футболку із написами "Колесніченко-сука",  "Порву за українську мову" та  власним фото із автоматом. Нардеп пояснив, що словом "сука" він охарактеризував поведінку "регіонала" Колесніченка — він як злодій, який "зсучився" і почав співпрацювати із режимом.

Він також пояснює походження слова, яким охарактеризував на футболці Колесніченка.

"Сука — це слово на їхньому блатному жаргоні. У нас в академіях МВС викладали спеціальну дисципліну по жаргону. Це поняття виникло у 30-их роках. Раніше були лише злодії, якими фактично не могли управляти МВД та адміністрація. І була команда товаріша Сталіна: частину злодіїв  вербувати, щоб вони переходили на співробітництво із адміністрацією. Тобто людину, яка перейшла на співробітництво з режимом, називали зсучившоюся. А просто - сукою. Я виходжу із цієї термінології. Коли була якась колонія, то питали чи це колонія злодіїв у законі, чи зсучившихся. Між ними йшла неоголошена війна, антагонізм. Так і ми із зсучившимися - не можем жити нормально. Тільки в боротьбі та антагонізмі", - сказав Москаль.


Нардеп наголосив, що Колесніченко — українець за національністю, який народився в українській сім'ї на Черкащині:
"Він народився на батьківщині Тараса Григоровича Шевченка. Але зсучився і пішов на службу до "донецьких".

Москаль додав: "Як з неадекватними людьми можна розмовляти? По-українськи він каже, що не розуміє. Я можу і по-російськи йому пояснити. Але краще так, я називаю це — дружній шарж".

Москаль розповів, що зробити таку футболку — його  власна ідея. "Виготовив лише одну футболку. Сама футболка коштувала близько 100 гривень і ще 200 чи 150,  чи скільки взяли за друк. Разом 250 гривень вийшло. Я в ній прийшов в Раду, багато хто бачив, сміялися, звичайно. Я ж не буду в Раді перевдягатися, щоб мене як Шуфрича з голим торсом фотографували. Я Парубія попросив, щоб мене у ній сфотографував. Він любить усе фотографувати, а потім поставить у свій інтернет. Так воно вже й розлетілося. У нас таке йде краще, ніж інфляція, ніж курс долара", - сказав він.

Нардеп повідомив, що носитиме футболку на засідання парламенту та інші українські зібрання, зокрема, фестивалі.

Джерело: Gazeta.ua

28

Коментарі

120.02.13, 20:07

Депутати дуркують!

    220.02.13, 20:10Відповідь на 1 від taras021

    За народні гроші

      320.02.13, 20:29

      Гарна фуфайка вийшла,правда м"язи трохи не відповідають оригіналу.

        420.02.13, 20:38Відповідь на 3 від Davigadoff

        Так він забувся насосом підкачатися

          520.02.13, 20:54

            620.02.13, 21:06Відповідь на 4 від РибачОК

            Так він забувся насосом підкачатисяГаньба,Юлька в тюрмі,а кролик не може йому насоса купити.Сором.

              720.02.13, 21:13

              "Він народився на батьківщині Тараса Григоровича Шевченка. Але зсучився і пішов на службу до "донецьких"
              Отож таке воно ЧМО БЕЗРОДНЕ...

                820.02.13, 21:41

                  920.02.13, 22:37

                    1020.02.13, 23:33

                    Чого це він зсучився - він і був сукою.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна