хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Вибори вдались, Бо було цікаво

Я вважаю, що коли напередодні голосування на виборах всіх рівнів результат передбачуваний - це погані вибори.
Мені було цікаво спостерігати всю виборчу компанію у тому числі як кандидат до міськради Львова.
Звичайно, ще забагато сумбурності і різних махінацій, але твердо знаю, що в усіх країнах світу того вистачає. Просто громадяни сталих в часі держав вже краще розуміються на демократичних процедурах, а для України це ще новітній процес.
Вчимось і непогано, у порівнянні з багатьма країнами з колишнього СРСР.
Найкращим є поява та участь у виборах молодої генерації українців в досить значному маштабі, як суто виборців, так і в якості організаторів та спостерігачів.
Найгіршим є бажання багатьох, що хочуть стати депутатами - корисливі корупційні інтереси, або популярно - "дорватись до корита".
А ще дивує нерозуміння і виборцями, і депутатами аж до ВРУ включно про головне призначення представницького органу - творити справедливе правове поле і контролювати його виконання. І то для всіх громадян! Все. Депутат не може бути надавачем державних благ виборцям, бо найчастіше ці блага осідають у руках самих депутатів, а не населення.
Подивимось, наскільки депутати нової каденції будуть виконувати свої обов*язки, або - не будуть.

36%, 5 голосів

21%, 3 голоси

43%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

13.11.10, 07:28

На жаль змін буде небагато! ПРдуни не мають наміру що-небудь змінити на краще! А там, де перемогли нормальні люди - "голубі" будуть всіляко вставляти палки в колеса!

    23.11.10, 09:11Відповідь на 1 від Саничок

    На жаль змін буде небагато! Змiни БУДУТЬ обов'язково!
    Та тiльки НАМ вiд них користi буде МАЛО!!!

      33.11.10, 10:48



      От тільки Харків цікавить --- як яскравий приклад самі знаєте чого.

        43.11.10, 12:20Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

        На жаль змін буде небагато! Змiни БУДУТЬ обов'язково!
        Та тiльки НАМ вiд них користi буде МАЛО!!!
        У, друже, то ви такі корисливі?
        Жартую, звичайно.
        А зміни мають бути обов*язково, бо вони вже є: "Свобода" відкрито декларує український націоналізм і подивіться, як піднявся її рейтинг.

          53.11.10, 14:30Відповідь на 4 від Богдан Бо

          "Свобода" відкрито декларує український націоналізм і подивіться, як піднявся її рейтинг.А хто у "Свободi" зараз "у руля"?
          Вибач, не знаю...а в Гуглi не знайшов...
          Но якщо "iнтернацiоналiсти" з двома паспортами - дiла не буде!

            63.11.10, 16:39Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            Та зрозумійте, що справа не в самій Свободі, а в бажанні людей! Це декларація Ідеї!
            І сподіваюсь, це тільки початок.

              73.11.10, 18:36Відповідь на 6 від Богдан Бо

              Та зрозумійте, що справа не в самій Свободі, а в бажанні людей! Це декларація Ідеї!Ошибаешься, друже! - ибо такое мы УЖЕ проходили лет несколько назал, когда была оранжевая революция...
              Бажання тогда було - УУУУХХХ!!!!!! - а получился из этого .... большоооой пшик...
              Потому что у руля стояли те "интернационалисты", что черной шапочкой темечко прикрывают в ответственные моменты....
              Так вот именно поэтому я хочу узнать, КТО В СВОБОДЕ у руля???

                84.11.10, 14:57Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                А я протилежної думки.
                Пшик вийшов значний і я теж дуже розчарований у повній безпорадності Ющенка і підступності Тимошенко, але вибачте - хто нам всі заваджав активно діяти? Ніхто! А ми склали лапки, розкрили рота і чекаєм дружно, коли ж то мана небесна посипиться.
                Нам не треба бути баранами, що тільки за вожаком чешуть.
                Для мене важить, що люди масово підтримують українську ідею, а не ті чмурики, що зібрались у Свободі. Хто там - знаю і не поважаю. От на місцях, особливо не на західних теренах - там цікаві люди.

                  94.11.10, 15:44Відповідь на 8 від Богдан Бо

                  у повній безпорадності Ющенка і підступності ТимошенкоА по-моему - два сапога = пара! И оба - из "ИнтернациАналистов"
                  Нам не треба бути баранами, що тільки за вожаком чешуть"Настоящих БУЙНЫХ мало - вот и нету вожаков!" \Высоцкий\
                  Для мене важить, що люди масово підтримують українську ідеюИ вот КТО они такие???
                  Я думал, что из Свободы (ты ж за нее речь завел!) - а там "чмурики"
                  От на місцях, особливо не на західних теренах - там цікаві люди. Ой, шо-то я в своих краях (восточных) ничего ТАКОГО не замечаю... чесслово...