Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Розум - що це?

Не вносив поняття "розуму" до таємниць життя, тому що на мою думку Розум є не стільки таємниця - скільки проблема.
Не є великим відкриттям визнання, що людина не є виключно носієм розуму в світі і на Землі. Просто людський розум має свої цікаві особливості, які зосередив вислів "Пізнай самого себе і ти пізнаєш світ". Процес гарний в декларації і фактично неможливий в дійсності. Жодній людині не дано пізнати всю реальну вартість свого розуму і особи. Людина може тільки  вважати, що так є: Я розумний, тому що Я - розумний. Все. Які ще потрібні докази? Ще гірше з розумом світовим - як його пізнати?
Мої особисті спроби пізнати хоч трошки що собою являє "розум" як загальнолюдська сущність завершились висновком, що люди є просто якимось з багатьох мікроваріантів-сублімацій всесвітнього процесу невідомого значення і призначення. Сублімацією не найкращого змісту, хоча і не найгіршого. А я б назвав її скоріше: цікавою.
Отож якщо комусь цікаво, що таке розум як особиста і загальнолюдська світова реальність - прошу надсилати коментарі і матеріали.
Я вважаю: якщо людство хоче кудись там рухатись - воно має робити це хоч більш-менш розумно! Зокрема це стосується і України!

100%, 8 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

113.07.10, 02:34

Розум... Є... Можливо... В когось.

)))

    213.07.10, 09:24

    взрослым так нужна вера в сказку

      Гість: Ingrey

      313.07.10, 11:44

      Так, розум є, але не всі хочуть за нього братись.

        413.07.10, 15:56

        Думаю, розум є, й не тільки в людей. Навіть вищі примати мають певні інтелектуальні здібності. Що вже казати про Бога, який і є (принаймні, я в це вірю) Світовим Розумом...

          Гість: Mr_Nicks

          514.07.10, 02:13

          Світовий розум - це абстракція. Всі - це ніхто.

            614.07.10, 11:49

            Я не став вносити анекдота до замітки, щоб не спаплюжити теми, але мені часто приходиться задавати реторичне питання "А розум де?" в багатьох випадках, що стосується нашого життя.
            Я тупо не розумію, коли люди починають діяте, а потім починають думати, що вони наробили. Невже так важко просто спершу обдумати послідовність дій, а тоді починати справу? Якого треба розуму людини, щоб зрозуміти: жити правдиво краще за всі богатсва злодія?

              714.07.10, 12:04

              А тепер сам анекдот:
              Йде Вовочка по школі, брутально матюкається і між лайкою повторює слова:
              - Де ж тут розум?! Де логіка?!
              Вовочку переймає директор школи і суворо запитує, чого він під час уроку вештається по школі і так лається.
              Той обурено відповідає:
              - Ні, поясніть мені де тут розум?! Де логіка?! Я під час уроку сильно напердів і мене за це вчителька вигнала з класу.
              Директор зауважив:
              - Правильно зробила, бо ти зробив поганий вчинок по відношенню до всього класу.
              Вовочка ще більше матюкнувся і каже:
              - Ну і ви те саме! Але ж мене вигнали з класу на свіже повітря, а вони там мій сморід залишились нюхати! Де розум?! Де логіка?!
              В мене особисто дуже часто виникає подібне запитання, коли я бачу, як нас в Україні змушуть нюхати смороди різних Вовочок і Вітьков, Леонідов і Юлій