Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Кілька зауваг від себе

 Долю не вибирають – не те вона і Доля! Як довелось прийти у світ у певний час, то і вибору особливого нема, як жити в цьому часі, а дрібниця твого особистого вибору полягає тільки у тому, ЯК ЖИТИ? Тобто повнота внутрішнього сприйняття світу є підпорядкованою кожному окремо і залежить від самої людини, кожної поокремо. Відповідно до внутрішнього світу людини постає її  іпостась у світі зовнішньому. Тому правильним є вислів: «Людина, це середнє між тим, що вона думає про себе і тим, що про неї думають люди» Люди, врешті-решт, і визначають цінність кожної окремої особи, бо людська пам'ять є функцією соціальною. Та для кожної окремої людини все ж головним є своє індивідуальне визнання: «чи задоволений я особисто своїм життям, як воно склалося в цілому?» І якщо відповідь позитивна – значить життя вдалося.
12

Коментарі

114.03.10, 19:49

Дійсно цікаво. Такого ще не чула. Дякую дуже.

    214.03.10, 19:58

    О, хоч раз перша!

      315.03.10, 04:02


      Оригінальна думка ! А бузину не варто було згадувати !

        415.03.10, 10:34

        Цікаво Дякую+

          515.03.10, 16:17

          Думка, звісно, цікава... Чимось нагадує непідтверджені дослідження щодо Шекспіра!
          Але все ж, я не бачу нічого генетично москальського в тому. що людина, дорослішаючи і набираючись розуму, бачачи пригнічений стан свого народу, одягала український одяг і спілкувалась рідною мовою!!!
          І, до речі, не думаю, що кацапам так вже і невигідно, аби панувала подібна думка серед українців! Достатньо навіть щоб вони почали сумніватися: то наш цей Шевченко чи ні?..

            615.03.10, 16:49

            Весна...весна! Всі думки по-Фрейду!А може ви й праві?Та,дійсно,хіба це знецінює спадщину генія? - Звичайно ж ні!

              715.03.10, 17:18

              Цікава версія.

                816.03.10, 13:34Відповідь на 5 від Tustusya

                А я нічого про "генетично москальського" не казав і не зауважив, а суто "генетичний аристократизм" який є позанаціональним.

                  928.04.22, 11:49Відповідь на 3 від Yuryar


                  Оригінальна думка ! А бузину не варто було згадувати !

                  Я не читаю Бузини - помиї не вживаю.