Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

9 травня – Всеукраїнський День жалоби за полеглими у війні

     9 травня – Всеукраїнський День жалоби за полеглими у Другій Світовій війні

   Громадська організація «Разом» в зв’язку з наближенням ювілейної дати 65-річчя завершення війни поміж гітлерівською Німеччиною та СРСР, Францією, Великобританією та США з багатьма іншими союзниками і перемогою у цій війні альянтів 8 травня 1945 р. звертається до всіх небайдужих в Україні провести 9 травня 2010 р. Всеукраїнський день жалоби за полеглими у Другій Світовій війні.

В програму заходів рекомендуємо провести наступні заходи:

1. Проведення урочистих траурних віче Пам’яті по всіх регіонах України в містах, селах та інших населених пунктах.

2. Проведення молебнів та інших урочистих заходів на могилах полеглих воїнів з України, які загинули в наслідок війни 1939 – 1945 років, зокрема згадати полеглих українців у трагічній Фінській війні, полеглих у Монголії під час боїв на Халхін-Голі 1939 р. і в боях з військами Японії осінню 1945 р., а також українців, які полягли у вересні 1939 р. у боях з німецькими і радянськими загарбниками  в лавах Війська Польського.

3. Окремі траурні заходи потрібно організувати на місцях знищених під час війни сіл й інших населених пунктів та вбитих там мешканців. Вшанувати всіх мирних громадян, замордованих під час війни на землях України.

4. Проведення молебнів та інших траурних заходів на військових похованнях в Україні всіх учасників Другої світової війни не залежно від приналежності до воюючих сторін.  

5. Всім учасникам заходів і просто самостійним учасникам акції для вшанування пам’яті підготувати і носити весь день на рукаві одягу чорну траурну стрічку; зробити особисті бейджики пам’яті з прізвищами рідних, які загинули під час Другої світової війни, і носити на собі увесь день, а у вечері запалити у вікнах домівок свічки пам’яті.


Якщо хтось вважає нормальним відзначати цей день святковими веселощами  переможця – це його особисте право і най святкує. Відомо, що для когось війна – біда, а для когось – мати рідна, засіб для звеличення. Нехай собі святкують свою перемогу, брякають зброєю і лякають світ своєю військовою могутністю – ми не боїмось! Ми пам’ятаємо наші жертви і не дозволимо розпочати нову війну. Задля цього і потрібно провести масові заходи пам’яті «Ніхто не забутий – ніщо не забуто» по всій Україні.
Заради себе і майбутнього своїх дітей – не будь байдужим, прийми участь у Всеукраїнському Дні жалоби за полеглими у Другій Світовій війні 1939 – 1945 років.

79%, 11 голосів

0%, 0 голосів

21%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
11

Коментарі

17.03.10, 12:32

Это не день "жалобы". Это ДЕНЬ ПОБЕДЫ в Великой Отечественной войне Выйди на улицу 9 мая и спроси у 100 человек - что это за День и что за Праздник. Потом попробуй оценить статистику ответов и подумай над ней и своими взглядами. Твой ли это народ и твоя ли страна.

    27.03.10, 12:45Відповідь на 1 від Коринфянин

    Читай Гебельса: чим більша брехня - тим скоріше в неї повірять!
    Я народився в цій країні і виріс в ній!
    Я перечитав масу радянської літератури про війну, тому я і опублікував це тут.
    А свято перемоги почали так гучно відзначати за часи пятизірочного героя Брежнєва - це твій герой, ну то і святкуй його маршальські перемоги на "Малой земле".

      37.03.10, 12:54Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Читай Гебельса...Я народився в цій країні і виріс в ній!
      А свято перемоги почали так гучно відзначати за часи пятизірочного героя Брежнєва - це твій герой, ну то і святкуй його маршальські перемоги на "Малой земле".
      Незачем мне читать Геббельса. и я не считаю народ свой настолько глупым и беспамятным. Я прекрасно помню, кто и как праздновали и празднуют этот Праздник. Даже до того дня, когда его сделали выходным. Потому подобные Вашим, наивные речи, для меня не аргументы. Я посоветовал Вам, как поступить, что бы понять свое место в реальности. Если и это Вас не убедит - то тут Вам вряд ли можно уже помочь. Даже если Вы и родились ТУТ. Сказано же, что "Семья не без..." Извините уж..

        анонім

        47.03.10, 13:06Відповідь на 2 від Богдан Бо

        День победы и до брежнева праздновали. И не трогай ценное. Как бы там нибыло наши деды воевали, воевали за родину, свою землю. И не важно кто был русский, узбек или украинец.
        Они гнали окуппантов и советы тут не причём.
        пысы К стати вот такие хуёвые советы, тебя на халяву выучили. Жаль вырос ты долбоёбом

          57.03.10, 13:07Відповідь на 3 від Коринфянин

          Читай Гебельса...Я народився в цій країні і виріс в ній!
          А свято перемоги почали так гучно відзначати за часи пятизірочного героя Брежнєва - це твій герой, ну то і святкуй його маршальські перемоги на "Малой земле".
          Незачем мне читать Геббельса. и я не считаю народ свой настолько глупым и беспамятным. Я прекрасно помню, кто и как праздновали и празднуют этот Праздник. Даже до того дня, когда его сделали выходным. Потому подобные Вашим, наивные речи, для меня не аргументы. Я посоветовал Вам, как поступить, что бы понять свое место в реальности. Если и это Вас не убедит - то тут Вам вряд ли можно уже помочь. Даже если Вы и родились ТУТ. Сказано же, что "Семья не без..." Извините уж..
          Я знаю відповідь на ваш закид: в сім’ї потвор нормальна дитина рахуєтьс виродком!

            67.03.10, 13:11Відповідь на 4 від анонім

            День победы и до брежнева праздновали. И не трогай ценное. Как бы там нибыло наши деды воевали, воевали за родину, свою землю. И не важно кто был русский, узбек или украинец.
            Они гнали окуппантов и советы тут не причём.
            пысы К стати вот такие хуёвые советы, тебя на халяву выучили. Жаль вырос ты долбоёбом
            Чудовий взірець "класичної радянської освіти" тому і не видаляю!
            Сталін не росіянин, але вітав з перемогою тільки російський народ! Інші були не врахунок. Ну то росіянам є що святкувати, а українцям, як й іншим націям - ні.
            Для нас це день жалоби за полеглими.

              77.03.10, 13:18Відповідь на 5 від Богдан Бо

              .Я знаю відповідь на ваш закид: в сім’ї потвор нормальна дитина рахуєтьс виродком!
              Не обижайтесь.Категоричность и резкость суждений часто не от неприязни, а от недостатка места в комментах. Я уверен, что вы КАТЕГОРИЧЕСКИ не правы. Я готов уважать любые убеждения. если это убеждения. Но недо не в этом. Я лишь указал Вам, что Ваши убеждения совершенно НЕ соответствуют памяти и убеждениям ПОДАВЛЯЮЩЕГО большинства нашего народа. Всех возрастов, национальностей и убеждений. А это, лично для меня НЕ МАЛО ЗНАЧИТ.

                анонім

                87.03.10, 13:23Відповідь на 6 від Богдан Бо

                Ну это таким дебилам как ты сопли жевать. А для нормальных людей это день победы!!! И ты росиян не трогай!! Чего на поляков не пишешь злобу, на монголов и еще многих народностей , которые ебали украину и другие регионы!? Чего их не винишь!? Русские хуёвые???? Отключи у себя газ он росийский, выкинь нахер золото, если оно у тебя есть. это же росийское!!!! Ты патриот жопочник!!!!! Советы, сталин, ленин!!!! Есть люди, а есть такие как ты идиоты!!!! Соплежуи и бездельники!!!!!! Все казлы один ты и тебе подобные, великие святые украинцы!!!
                Порой из-за таких как ты, стыдно сказать откуда родом, паспорт стыдно показать. Потому что порой задают вопрос, а чем вы великие!? ............................
                Вот такими дебилами как ты мы великие и когда беда, такие как ты в кусты. Моя блядь хата..

                  анонім

                  97.03.10, 13:26Відповідь на 7 від Коринфянин

                  Я думаю дружище ты прав. Тут нет убеждения, он один из составляющих стада. Бытовая единица не имеющая суждений, убеждений, пустота. Что то вроде я как все!!!! Это горе для державы.

                    107.03.10, 13:33Відповідь на 9 від анонім

                    Я думаю дружище ты прав. Тут нет убеждения, он один из составляющих стада. Бытовая единица не имеющая суждений, убеждений, пустота. Что то вроде я как все!!!! Это горе для державы.Я думаю, что это просто другой народ. С другой историей и другими убеждениями. Это не то, что бы плохо. Плохо то, что мы пытаемся стать одним народом. Это, ИМХО, не получится. По крайней мере в обозримом будущем. А вот это действительно проблема и для государства и для людей. И выхода. лично я. пока не вижу. Увы.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна