хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Ідейна база "Фронту справедливості"

Суспільні рухи обов’язково мають у підгрунті певні ідеї або філософські доктрини. Для "Фронту справедливості" як на мене найбільше підходить ідейна спадщина знаменитого українського філософа Григорія Сковороди - ось дещо з того я віднайшов у книзі "З історії української політичної думки" Борис Кухта, Київ, "Генеза", 1994 р.
І ще хочу додати, що я пропагую ідеї анархізму, маючи на увазі саме такі аналогічні ідеї ваги кожної людини, коли мікро співвідностне до макро.

Нас цікавить вчення Сковороди про мікрокосм, малий світ – тобто людину.
9

Коментарі

111.02.10, 19:48

"Світ ловив мене, та не впіймав..."
Дякую за статтю. Пізнавально, повчально.

    211.02.10, 21:58

    Супер! "...і мікрокосм повторює у собі особливості макрокосму..." - іншими словами - голографічність Всесвіту, всього сущого - в кожній молекулі, атомі Всесвіту міститься інформація про весь Всесвіт(!!!)

      311.02.10, 21:59Відповідь на 2 від Perovdupu

      А звідси --- пізнаючи себе, ми пізнаємо Світ!

        411.02.10, 22:05Відповідь на 3 від Perovdupu

        Сковорода настільки "обігнав" свій час, що й природньо --- його сучасники не могли проковтнути його думок.
        Пане Богдане, мій вдячний уклін! Отримав щире задоволення.
        Над питанням "Шлях до демократії"(так назвав напрям) вже працюю. Тут питання в тому, що треба саме обґрунтовано викласти те, що давно знаю. А це посилання, цитати, джерела... час одним словом.

          Гість: Рус с kija

          512.02.10, 07:48

          Цікаво....

            612.02.10, 09:56

            З одного боку дуже цікаво, з іншого боку - "букаф" багагато, а часу обмаль

            Доведеться повернутись, а може і перевести на папір, щоб і самому почитати і людей почастувати...

              712.02.10, 15:41

              Сковорода був великою людиною, без сумніву! Скільки Катеринка хотіла його зробити придворним песиком з усіми благами тодішнього суспільства... Тільки навіщо йому були ті шати, лигоміни?.. Ось і вмістив він своє життя у єдиний вислів вислів, який говорить все: світ ловив мене, але не піймав!

                812.02.10, 15:58Відповідь на 6 від Східняк

                Я так і роблю: блукаю нетом і всі цікаве копіюю у папку, а тоді переглядаю і перечитую спокійно, коли інтернет відключено.
                Просто так вчитатись дуже важко.

                  912.02.10, 16:00Відповідь на 7 від Tustusya

                  Сковорода був великою людиною, без сумніву! Скільки Катеринка хотіла його зробити придворним песиком з усіми благами тодішнього суспільства... Тільки навіщо йому були ті шати, лигоміни?.. Ось і вмістив він своє життя у єдиний вислів вислів, який говорить все: світ ловив мене, але не піймав!А не відчуваєте змісту продовження цього вислову?
                  А здогадайтесь?

                    1012.02.10, 16:05Відповідь на 4 від Perovdupu

                    Буду дуже вдячний за таку роботу!
                    В тому і зміст нашого спілкування: консолідувати ідейні напрацювання кожного поокремо в одну глобальну єдність сфери українського інтелекту.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна