хочу сюди!
 

lilitjh

19 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 15-50 років

Інтронізація покійника

Інтронізація покійника
Такі ось справи з рашою-парашою
З одного боку мені байдуже все, що діється в рашці, зокрема і події 7 травня: була то інтронізація. інавгурація чи ексгумація нешанованого мною і багатьма В.В. Путина (далі: пукін), але є певний момент, який би хотілося дещо обговорити. Таке собі невеличке фентезі на тему: а якщо пукін мертвий? Що тоді?
Почнемо з простого: є вісточка і доволі достовірна, що після візиту пукіна до Китаю в жовтні 2023 р. його таки наздогнав якийсь мутант ковіда і забив там в бункері на Валдаї. І що? І нічого! Взагалі. Чому? А тому! Тому що багатьом, дуже багатьом смерть пукіна є не просто невигідною, а стає крахом всього! І навпаки: самий смак настає правити не боячись хазяїна, який лежить в морозильній камері. Пукін мертв, але справа його живе!
Почнемо з того, що оточення пукіна досить обмежене і дуже постійне через його параною замахів на життя. Будучи за фахом хіміком-кедебістом, пукін спеціалізувався на тихих вбивствах типу смертей Степана Банери та Лева Ребета ціанідом, які б ніколи не розкрили, якби не зрада агента-кедебіста Б. Стасишин, що особисто вчинив ті вбивства. Невідомо, скільки вбито людей самим пукіним чи за його керівництвом, але відомо про виживших Скрипалів та не вижившего А. Литвиненка. Усе через отруту. Тобто параноя в пукіна мала всі підстави і в останні часи він навіть зі соїми довіреними спілкувався на дуже значній відстані. Затворництво у бункері також показник, а також наявність двійників. Не одного - багато двійників. І я розумію іронію, коли хтось спостережливо підмітив, як на однму публічному заході пуків вітався і тис руку усім, включно своєму охоронцю. Тобто була наявною значна група фахівців, яку курували двійників пукіна "по образу й подобію". Саме тому смерть пукіна можна було спокійно переформатувати в живого і ділового.
Також легко зрозуміти, що без пукіна ні Шойгу, ні Лавров, ні Матвієнко, ні той же базіка Песков і ще купа мала мастодонтів при владі стають порожнім місцем, чого їм дуже не хочеться. Ця вся кліка робить продовження всього так би мовити "за замовчування" і пукін стає живіший всіх живих. Ось навіть вибори легко виграв, бо перед тим несподівано помер в колонії його головний опонент Навальний, що відомо на весь Світ, але мало кому відомо, що за нез'ясованих обставин знайшли повішеним в камері досить відомого Гіркіна-Стрелкова, що був на другому місці за популярністю після Пригожина, також знищеного за дивних обставин, але ще за життя пукіна. Чому це сталося? Банальна перестраховка: якби смерть пукіна набула публічного розголосу, то все одно конкурентів немає знаменитих на всю рефію і на крайняк свій Медведєв підійде. Хоча є досить бажаючих і посеред правлячої кліки, тому все йде тихо і не мирно. Потрібні значні успіхи, щоб потім заявити: надірвався і раптово помер! Дістаємо з морозильника як живого і в почестях та печалі ховаємо, а тоді когось нового обираємо, хто і без того вже усе тримає в своїх руках.
Не вигідно доводити смерть пукіна і закордонним правителям, тому що запитань і проблем постане неймовірна кількість, а так граємося в піддавки, щоб не отримати чогось ну дуже поганого. Сподіватися, що в сучасній рефії прийде до влади якийсь гуманіст і все владнає - шанси мінімальні. Навпаки: за твердою рукою має йти тверда голова.
Можна ще багато розписувати різного такого конспірологічного, але я зупинюсь на одній дрібниці: ставлення еліт світових до сучасного пукіна - воно кардинально змінилося. Та й в самій рефії є чимало документальних матеріалів того, як вигиналися й заглядали в очі пукіну присутні на зустрічах політичні бонзи, а як байдуже вони поводилися на отій інавгурації - вражаюча різниця. До того навіть голова МПЦ Кирил пукіну вклонявся, хоч мало бути навпаки. А тепер кланятися дублікату-двійнику - та ну. То ж клоун! Вражаюча переміна. З чим вас і вітаю. Інтронізація покійника відбулася. Що далі - то деталі.

Богдан Гордасевич
9 травня 2024 р.

Пояснення:
Ексгумація (лат. exhumation, від латинського ex — із і humus — земля, ґрунт) — вилучення трупа з місця поховання, при необхідності його огляду,

Інавгурація — церемонія вступу на посаду голови держави або на високий духовний сан. «Інавгурація» є словом давньоримського походження, коли чиновників посвячували на їхні посади авгури, трактуючи волю богів.

Інтронізація — офіційний цивільний чи церковний акт посвячення на найвищу посаду в державі або церкві (нім. Inthronisation; нім. Enthronement; лат. Inthronizatio)
13:28 09.05.2024
2

Коментарі

19.05.24, 23:22

Я думаю, що він живий, а чутки про морозильну камеру — робота фсбшників, у т. ч. Солов'я. Типу ви нічого не робіть — путлєр уже здох або ось-ось здохне, і скоро все само розсмокчеться.

  210.05.24, 11:25Відповідь на 1 від Nech sa paci

  На жаль, усе гірше, бо тепер вони стали працювати краще. пуків створив "колективного путина" і до доброго не йдеться. Не розсмокчеться, а засмокче.

   310.05.24, 13:54Відповідь на 2 від Богдан Бо

   Колись СРСР заліз у Афганістан. Пройшло багато років, і радянська армія вийшла звідти. Все може бути, треба сподіватися на краще.

   Ну а в гіршому разі — як каже один із моїх начальників, "я ще не бачив австралійських кенгуру, і взагалі колись усі помремо, так що тут таке діло..."

    418.06.24, 10:19Відповідь на 3 від Nech sa paci

    Життя - річ проблемна. У мене свій девіз "Життя чарівне, але хочеться кращого!"

     519.06.24, 22:45Відповідь на 4 від Богдан Бо

     У мене інше гасло. Не буду його дослівно озвучувати, але — іншими словами:

     Все погано, але поки ти живий, треба якось жити й знаходити щось хороше.

      620.06.24, 00:04Відповідь на 4 від Богдан Бо

      Можливо, коментар тут — не найкраще місце, але... Вітаю Вас із Днем народження. Нехай життя/реальність для Вас набагато частіше повертається хорошим, приємним боком. Міцного здоров'я, дожити до хорошого кінця війни й пожити якомога довше у кращій реальності. Ну й пережити всіх ворожих негідників, які замутили цю війну. (Це повертаюся до тематики допису.)

       76.07.24, 10:18Відповідь на 6 від Nech sa paci

       Можливо, коментар тут — не найкраще місце, але... Вітаю Вас із Днем народження. Нехай життя/реальність для Вас набагато частіше повертається хорошим, приємним боком. Міцного здоров'я, дожити до хорошого кінця війни й пожити якомога довше у кращій реальності. Ну й пережити всіх ворожих негідників, які замутили цю війну. (Це повертаюся до тематики допису.)
       Найкращий мій подарунок - це ви! Ваша свідома без примусу українізація і ваша праця на ниві української музики.

        86.07.24, 19:15Відповідь на 7 від Богдан Бо

        Дякую Вам за комплімент.