хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Нефьодов, Смолій, Вітренко пішли - з ким лишається Зе?



Юрій Вітренко покинув "Нафтогаз України"Сьогодні, 10:38Поки невідомо, де Юрій Вітренко буде працювати даліЮрій Вітренко покинув "Нафтогаз України"Юрій Вітренко / FacebookВиконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко залишає свій пост в компанії. Куди він піде працювати далі, поки що невідомо.
Про це написав сам Вітренко на своїй сторінці в Facebook .
"Сьогодні мій останній день роботи в" Нафтогазі України ". Я прийшов сюди в 2014 році, після Революції гідності. І всі ці роки робив все, щоб захищати наше з вами гідність і відстоювати нашу енергетичну незалежність ... Залишаючи в" Нафтогазі "великі напрацювання (і гроші від "Газпрому" - напрям, за яке я відповідав), хочу побажати керівництву компанії і держави досить компетентності та порядності використовувати їх на благо громадян України ", - написав Вітренко.
Читай також:Вітренко розповів, де Україна може зберігати нафтуРаніше Юрій Вітренко заявив, що йому запропонували роботу в приватному секторі після звільнення з компанії.

1

Коментарі

118.07.20, 07:49

Чи по темі буде така репліка?

"Вони руйнують Україну!" - на друзки розніс Зе-владу дисидент Йосиф Зісельс
https://www.youtube.com/watch?v=Buo5sP1jvsI

    221.07.20, 18:51Відповідь на 1 від Леонід

    Дякую. Доречно. Але мені набридло оте оптимістичне: все Зе - ге і його буде тільки більшати.
    Краще давайте посилання на тих, хто каже що маємо зробити, аби то переінакшити.