хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Як перемогти в повстанні - 2

Подаю два документи з іншого часу для вивчення розумними людьми перед початком великої боротьби, що однозначно вже буде далі в Україні. Чекати порозуміння і чесних виборів аж у 2015 р. безглуздо! Повставати треба вже!
Вчитайтесь і вдумайтесь уважно у дрібниці цього мистецтва з особистою адаптацією до сучасних українських умов: всеукраїнський страйк і вся влада страйковим комітетам, відставка Уряду на чолі з президентом, перевибори ВРУ і Президента України з повним громадським і міжнародним контролем тощо.
Повстання фактично вже почалось, але потрібно, щоб воно було переможним. Ленін тоді переміг – це факт. Чому? Ось чому:



Богдан Гордасевич
30 листопада 2013 р.
м. Львів
13

Коментарі

130.11.13, 21:22

А ми хочемо все зробити толерантнтно....

    230.11.13, 21:39Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

    яка тут толерантність

      330.11.13, 21:44Відповідь на 2 від Hudson Hawk

      яка тут толерантністьі Я ПРО ЦЕ

        430.11.13, 22:25Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

        Ми хотіли, а тепер - не хочемо, бо нема з ким і бажано, щоб не було фізично!

          530.11.13, 22:43Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Ми хотіли, а тепер - не хочемо, бо нема з ким і бажано, щоб не було фізично!Згодна! З людьми можна і толерантно..., а з тваринами --- відстрілювать!

            630.11.13, 22:48

            ви ще дістаньте повчання тов.Леніна. можу дещо на пам'ять: жандарма поливайте кислотой, заставайте их врасплох и тд. не очікував від вас таких документів російська революція скоріше виняток, вона могла сто разів провалитися після, коли більшовики були при владі. лише криваві придушення її врятували. дивних ви собі вчителів нашли.

              730.11.13, 22:52Відповідь на 5 від Julia Taneta

              Ми хотіли, а тепер - не хочемо, бо нема з ким і бажано, щоб не було фізично!Згодна! З людьми можна і толерантно..., а з тваринами --- відстрілювать!Якраз тварин мені шкода, а ці ПРидурки - не тварини, це - трухляве сміття, яке просто треба прибрати з нашої хати.

                830.11.13, 22:59Відповідь на 6 від Пробіотик

                Я бачу, що моя анотація вами або не прочитана, або ви просто не хочете вчитись перемагати.
                Якби Ленін був дурень - він би не переміг, тому до його думок варто дослухатись.
                Я прихильник давньоіндійської мудрості: вчись розумному навіть від ворогів, на вчись дурному навіть від батьків.

                  930.11.13, 22:59Відповідь на 7 від Богдан Бо

                  Ми хотіли, а тепер - не хочемо, бо нема з ким і бажано, щоб не було фізично!Згодна! З людьми можна і толерантно..., а з тваринами --- відстрілювать!Якраз тварин мені шкода, а ці ПРидурки - не тварини, це - трухляве сміття, яке просто треба прибрати з нашої хати.Так! Не тварини, а тварюки...

                    1030.11.13, 23:02Відповідь на 9 від Julia Taneta

                    Отут я згідний!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна