хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Цікаво...

З 2007 року почалось підняття мінімальної ціни на горілку і тютюн....подорожчало в рази....горілки пити менше не стали, палити таки є...де цифри надходжень? хто знає підкажіть?
Розсилаю, так як в стрічки не попадаю.
11

Коментарі

Гість: Dиззззз

131.03.13, 19:03

........... хочу кинути палити

    231.03.13, 19:07

    пили, пьют и будут пить
    цифирь не знаю

      331.03.13, 19:10Відповідь на 1 від Гість: Dиззззз

      ........... хочу кинути палитизрозумій, що залежність це міф....і кинеш...двох так вмовив....сам користувався Карром...

        431.03.13, 19:13Відповідь на 2 від Поговорим

        пили, пьют и будут пить
        цифирь не знаю
        1 л спірту коштує 40 центів...це 2,5 літра горілки...куди йдуть гроші? раніш йшли на оборону, так і африка...і азія...і америка воювали за наш рахунок

          531.03.13, 19:14Відповідь на 4 від Shnec

          пили, пьют и будут пить
          цифирь не знаю
          1 л спірту коштує 40 центів...це 2,5 літра горілки...куди йдуть гроші? раніш йшли на оборону, так і африка...і азія...і америка воювали за наш рахунок
          так у нас же ЛВЗ не частные

            631.03.13, 19:16Відповідь на 5 від Поговорим

            пили, пьют и будут пить
            цифирь не знаю
            1 л спірту коштує 40 центів...це 2,5 літра горілки...куди йдуть гроші? раніш йшли на оборону, так і африка...і азія...і америка воювали за наш рахунок
            так у нас же ЛВЗ не частные
            акциз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
            тоді навіщо на державному рівні підвищувати ціни?

              731.03.13, 19:17Відповідь на 6 від Shnec

              пили, пьют и будут пить
              цифирь не знаю
              1 л спірту коштує 40 центів...це 2,5 літра горілки...куди йдуть гроші? раніш йшли на оборону, так і африка...і азія...і америка воювали за наш рахунок
              так у нас же ЛВЗ не частные
              акциз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
              тоді навіщо на державному рівні підвищувати ціни?
              акциз треба Саші-стоматологу

                831.03.13, 19:20Відповідь на 5 від Поговорим

                пили, пьют и будут пить
                цифирь не знаю
                1 л спірту коштує 40 центів...це 2,5 літра горілки...куди йдуть гроші? раніш йшли на оборону, так і африка...і азія...і америка воювали за наш рахунок
                так у нас же ЛВЗ не частные
                Спиртовые заводы -не частные, а ЛВЗ -все акционерные общества

                  931.03.13, 19:24Відповідь на 8 від fontain

                  багато спиртзаводів не працює, як і те, що половина їх в інших міністерствах,масло-жир,мед,....акциз з 17 підняли до 50, але нічого не зрушилося....грошей немає

                    1031.03.13, 19:24Відповідь на 5 від Поговорим

                    пили, пьют и будут пить
                    цифирь не знаю
                    1 л спірту коштує 40 центів...це 2,5 літра горілки...куди йдуть гроші? раніш йшли на оборону, так і африка...і азія...і америка воювали за наш рахунок
                    так у нас же ЛВЗ не частные
                    В Государственный концерн спиртовой и ликероводочной промышленности «Укрспирт» входят 76 спиртзаводов, четыре ликеро-водочных завода, четыре торговых дома, завод продтоваров, соко-морсовый завод и семь региональных объединений. Общая мощность спиртовых заводов концерна составляет 62,6 млн. дал спирта в год. http://www.techinservice.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=227%3Apress-11&catid=47%3Acategory-press&Itemid=19 2&lang=ru

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна