хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

життя як воно є... частина.............2

Все розпродав, є час спокійно поміркувати.... 
Те. що інженером по ТБ ставати не треба, було в тій частині... 
У кожного, хто працював з 7 до 19, шість  днів на тиждень, по дому накопичелось багато дрібних недоробок, то часу нема, то сил...
Поки рани перетворювалися на прикрасу справжнього чоловіка вирішив попоратися біля хати, тим паче є до чого прикласти руки. І як варіант зробити спробу знайти собі роботу. Треба було перезалити отмостку між хатою і курником. пішов шукати робітників... Ціни мене приємно здивували...народ не рахував, але сказав, що м2 в комплексі буде мені коштувати 650 грн.... + порбрик 120 грн метр погонний... а тільки взнавали об'єм, то зразу відмовлялися.... Цікаво було те, що серед тих, кому пропонував, були ті, хто позичав в мене регулярно гроші(рік назад перестав позичати всім)....
По факту, надивившись в інтернеті порад - два рази знімав ґрунт. перший раз побивши стару відмостку, другий раз викладеним битим бетоном.. На все про все витратив 4 дні, робочий тиждень... але працював по 5-6 годин на день, так як самому робити доволі важко, завжди щось не вистачає... Подивившись на те що  наробив, залишився не дуже задоволеним, але то дрібниці, коли порахував економію 12 метрів поребрика - 1440 грн, 8 м2 отмостки - 5200, загалом 6640 грн.
Цікаво. це я не спеціаліст. за стільки часу зробив, тим паче займався і різними дрібницями по господарству...коли таке є, то навіщо народ їде заробляти на багаті  країни???
 але питання не в цьому... будівельником я не стану, це однозначно, так як в мене за 8 замісів бетонозмішувача, при однакових пропорціях стало 8 різних кольорів бетону, хоча робив ще цементацію....Це не так важливо, як загублені( зі слів дружини) 6м2 квітника...
Звертаючи на це, я зрозумів, що робота будівельника не приносить мені душевного задоволення....ще б'є по почуттям оточуючих, а це  неприпустимо, так як загалом не буде ідилії, тому буду шукати собі іншу професію  і разом якесь хобі для душі...
Завтра йду до фонду зайнятості, вони мені напевно, підкажуть, але і  поплатять допомогу по безробіттю , я їм не один карбованець заплатив....хай вертають...
моя робота 


7

Коментарі

117.07.19, 19:35

Гарно зроблено. Мій покійний татко теж сам все таке цементував.
А від чого рани гояться?

    217.07.19, 21:16Відповідь на 1 від Міс Марпл

    Гарно зроблено. Мій покійний татко теж сам все таке цементував.
    А від чого рани гояться?
    http://blog.i.ua/user/2609367/2292944/

      317.07.19, 21:37

      Нормально зробив!!!
      Але щось дуже забагато часу витратив...
      Ми на пару з сусідом зірвали стару отмостку, побили її на камінці, замісили з новим розчином \з добавкою нового піска та цементу\, і по-новому забутували 14+10 метрів відмостки \ширина 80см.\ всього ЗА ДЕНЬ!!!
      *** При тому, що заміс робили у кориті, а камінці вдовбували вручну = куском швеллера, привареного до труби \20 кг\.
      А потім навечір ще вистачило сил на шашлики з пивом!
      Але вже після того ВИРУБИВСЯ в 21:00 - і проспав до 11:00 дня!

        417.07.19, 21:52Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        ключове "вдвох" ... я побив...розрівняв, потім зняв побите, заглубив на 15 см, засипав назад...потім зняв побитий бетон, ще углубив, просипав пісок, потім відсів, зробив армировання, прокопав і встановив на розчин поребрик, потім знов розмітив і поставив маяки, а вже потім заливав сам 2 дні, пісок за 30 м, щебінь за 10... і ніхто в потилицю не гнав... робив з душею і в задоволення

          517.07.19, 21:57Відповідь на 1 від Міс Марпл

          А від чого рани гояться?Мені жінка накупила "Офломелид" \з анестезією\, "Левомеколь", водний розчин "Метіленового Синього", і "Лінімент Вішневского"...
          "Вішневського" викинув зразу - тхне дьогтем, а рана ше більше розходиться.., потім знайшов в Інеті, що він ЗАБОРОНЕНИЙ!
          "Метіленка" трохи підсушує і загоює.., але НЕ до кінця...
          Інші мазі практично НІЯК не працювали...- я так зрозумів = рана повинна бути ВІДКРИТОЮ!
          *** Але більш за все мені помогла Стара Мисливська Ідея:
          треба висипати порох з патрона "горочкою" на тарілку - і підпалити його! Потім капнути 3-4 краплини води на те місце, "замісити" осадок - і ОБМИТИ рану цею рідиною!
          На смак вона дуже ГІРКА - але самі старі рани затягуються дуже бистро!

            617.07.19, 22:01Відповідь на 4 від Shnec

            ключове "вдвох" ... я побив...розрівняв, потім зняв побите, заглубив на 15 см, засипав назад...потім зняв побитий бетон, ще углубив, просипав пісок, потім відсів, зробив армировання, прокопав і встановив на розчин поребрик, потім знов розмітив і поставив маяки, а вже потім заливав сам 2 дні, пісок за 30 м, щебінь за 10... і ніхто в потилицю не гнав... робив з душею і в задоволенняНу а у нас була гарна МЕТА = замариноване з самого ранку мясо на шашлики!
            Але теж робили на совість \біля МОЄЇ хатинки!\, і теж з арматурою. Вже третій рік = жодною тріщинки!!!
            Тьфу-тьфу-тьфу...

              717.07.19, 22:09Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

              ключове "вдвох" ... я побив...розрівняв, потім зняв побите, заглубив на 15 см, засипав назад...потім зняв побитий бетон, ще углубив, просипав пісок, потім відсів, зробив армировання, прокопав і встановив на розчин поребрик, потім знов розмітив і поставив маяки, а вже потім заливав сам 2 дні, пісок за 30 м, щебінь за 10... і ніхто в потилицю не гнав... робив з душею і в задоволенняНу а у нас була гарна МЕТА = замариноване з самого ранку мясо на шашлики!
              Але теж робили на совість \біля МОЄЇ хатинки!\, і теж з арматурою. Вже третій рік = жодною тріщинки!!!
              Тьфу-тьфу-тьфу...
              я не про совість... а про задоволення... та отмостка простояла з 1994 року без арматури, поки не завелися під нею пацюки... не порили ходів...і я почав гатити по трішині

                817.07.19, 22:12Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

                А від чого рани гояться?Мені жінка накупила "Офломелид" \з анестезією\, "Левомеколь", водний розчин "Метіленового Синього", і "Лінімент Вішневского". Стара Мисливська Ідея:
                треба висипати порох з патрона "горочкою" на тарілку - і підпалити його! Потім капнути 3-4 краплини води на те місце, "замісити" осадок - і ОБМИТИ рану цею рідиною!
                На смак вона дуже ГІРКА - але самі старі рани затягуються дуже бистро!
                постав вайбер - покажу, за тиждень зняв скоби. тільки дві криві смужки... змазував йодом

                  917.07.19, 23:39Відповідь на 8 від Shnec

                  покажу, за тиждень зняв скоби. тільки дві криві смужки... змазував йодомНа Морді Лиця - і у мене теж бистро заживало все...
                  А тут попік рану розміром з 5-койпічану монету на тому місці, де коліно згинається - шкіра ЗАВЖДИ ПОДВИЖНА.., і воно довго не заживало...
                  А може ще й старість... Ба памятаю, як я на велосипеді гепнувся десь в 37 років = ВЕСЬ був в ссадинах та ранах - але все зажило буквально за тиждень - як на собаці!
                  А зараз щось вже не так...

                    1018.07.19, 01:00

                    маладецценю мужиков с руками, пусть и с кривоватымино опыт - двигатель прогресса

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна