Липецкие сладости от Порошенко

  • 22.01.21, 16:11

Для нынешнего Порошенко нет более болезненного вопроса чем о его бизнесе в России. Речь, конечно о Липецкой кондитерской фабрике.    Напомним, корпорация Петра Порошенко приобрела актив в Липецкой области России в 2001 году.  

Чтобы «закрыть» эту неудобную для украинского обывателя в разгар войны тему, менеджмент Roshen принял простое решение — просто взял и закрыл это предприятие. В октябре 2016 года на официальном сайте корпорации Roshen было сделано заявление, что Пётр Порошенко не является владельцем липецкой фабрики и в январе 2016 года «подписал договор о передаче своей доли в «Рошене» «в независимый траст». В какой именно, не сообщалось.  Но фактически это случилось  лишь в апреле 2017 года, когда общественное недовольство двуличным поведением Порошенко (говорит о войне с Россией, но продолжает там вести бизнес и платить налоги в казну РФ) достигло критической точки. А до этого, Липецкий Roshen продолжал производство кондитерских изделий и исправно платил налоги в бюджет Российской Федерации. И это в разгар войны, когда украинская армия отбивала российские атаки, неся невосполнимые потери в живой силе и технике.

Таким образом, явно, не без вмешательства Кремля с порошенковской фабрикой сложилась интересная ситуация. С одной стороны фабрика как актив была арестована в ответ на российскую агрессию в Крыму и на Донбассе. С другой —  ее невозможно ни продать, ни передать. Т.е. и волки сыты и овцы целы – по факту экс- президент владеет этим бизнесом и сейчас. Теперь, на вопрос, почему Порошенко до сих пор числится владельцем Липецкой фабрики, он гордо отвечает, что российские власти арестовали имущество предприятия и продать его теперь попросту невозможно.

Но передача шоколадной империи в “слепой траст” банка Ротшильдов Rothschild Trust – «отмазка» для дилетантов. Свой российский актив Порошенко просто заморозил до “лучших времен”, продолжая всё равно платить налоги в российскую казну. Т.е. громкие заявления бывшего самого «проукраинского» президента Петра Порошенко о патриотизме, язык, армию, а также его упорная, публичная борьба против восточного оккупанта оказались лишь лживыми лозунгами и не помешали расцвету бизнеса «гетмана» в России.

Хотя, те, кто знал Порошенко до его президентства не особенно удивляются. Этому узкому кругу доподлинно известно, что крылатое выражение «деньги не пахнут» является для господина Порошенко идейной установкой — неким жизненным кредо. Он не перестает цинично врать о своей преданности украинскому народу и украинскому созданию государства в то время, когда его активы на территории агрессора порождают приносить  неплохие дивиденды. Липецкая фабрика до сих пор является лидером национального рынка кондитерских изделий в России и производит конфеты для оккупантов «безупречного качества». А общий объем продукции составляет 400 тыс. тонн в год! Кстати, вся эта информация находится в открытом доступе на сайте «ООО Рошен» со всеми российскими реквизитами и контактными данными. Характерно, что прилежный налогоплательщик в российский бюджет попал в России центр скандала. С 24 декабря 2020 года арбитраж Липецкой области рассмотривает иск АО Липецкая кондитерская фабрика «Рошен» в связи с выявленными налоговыми нарушениями. Речь идет о хищении из бюджета России 180 млн. рублей за счет незаконного возмещения НДС. За неделю до этого фабрика в кассации проиграла другой спор за многомиллионный налоговый долг и штраф.  Украсть деньги из российского бюджета, конечно, не грех, но ведь и рядовой украинец вряд ли получил облегчение от того, что Порошенко с семьей смог за эти деньги шикарно отдохнуть на Мальдивах.

Российский бизнес Порошенко не ограничивается только Липецкой кондитеркой. Через кипрские оффшоры (чтобы доверчивый электорат не догадался) Порошенко владеет в РФ зерновым и крахмальным бизнесами..  Бизнес вроде бы и мелкий, но его наличие в России ярко отражает такое личное качество бывшего «гаранта» как безмерная жадность, поскольку он так и не смог заставить себя избавиться даже от мелкого бизнеса на территории врага, продолжая вливать в свои российские активы деньги, которые стимулируют экономику агрессора.

До сих пор позиционирующий себя как «отец нации» и отчаянный борец с российским агрессором, в самой России Порошенко имеет статус успешного бизнесмена и исправного налогоплательщика. А патриотизм — это для адептов «Европейской солидарности», телезрителей телеканалов «Прямой», «5 канал» и подписчиков порошенковских ботов в соцсетях…

Источник: https://layno.in.ua/2021/01/22/lipeczkie-sladosti-ot-poroshenko/?fbclid=IwAR3Pb6PXfIagrfA0T2Any2vZzrieUZyqLOkX2ATzSQKiBXInubgMW9CGpB8

Надлишкова смертність.

  • 22.01.21, 10:37
Вражає хвороблива самовпевненість Кремля у власній спроможності та «безгрішності»! Офіційна точка зору на ситуацію з COVID-19, багато разів повторена Володимиром Путіним та розтиражована його кишеньковими агітаторами, залишається повною неадекватного самовдоволення. І це при всіх її недоліках та негараздах!

Дізнавшись про початок пандемії, російська влада нібито загальмувала «пришестя» коронавірусу, ретельно підготувалася дати відсіч небезпечній хворобі, потім захистила від неї народ самоізоляцією і, врешті решт, ніби то як швидко перемогла біду. А тепер, коли біда чомусь повернулася, впевнено перешкоджає новому її наступу. З самого початку і до цього дня в Росії все виходить краще, ніж «у партнерів».

Нажаль для Росії, у цій декламації немає ні слова правди. Росія була і залишається однією з найбільш постраждалих в світі країн, поступаючись за масштабами втрат від епідемії лише кільком латиноамериканським державам.

Формальна офіційна статистика жертв COVID-19 дуже ненадійна. Тому реальним їх показником є так звана надлишкова смертність. Цей показник визначається як збільшення загальної смертності у порівнянні з минулим аналогічним періодом.

Звіти Росстату завжди сильно запізнюються, особливо тепер. Тому надлишкову смертність за дев'ять «ковідних» місяців 2020 року можна поки визначити тільки приблизно. За оцінками демографа Олексія Ракші, вона становить близько 300 тис. Судячи з уривчастих відомостей, які, прориваючи поставлені заслони, приходять з регіонів, майже всі ці надлишкові смерті пов'язані з ковідом.

У порівнянні з аналогічними показниками інших країн, Росія виглядає погано чи навіть зовсім погано. На тисячу жителів надлишкова смертність в Росії в 2020-му вдвічі більша, ніж в особливо постраждалих регіонах США; в два з половиною рази більше, ніж в Швеції, яка якийсь час пишалася своєю зневагою до зарази; всемеро більше, ніж в Німеччині (для всіх цих країн оцінки теж приблизні).

300 тисяч жертв означають, що за квітень-грудень 2020 го смертність в Росії в порівнянні з тими ж місяцями 2019-го зросла в 1,23 рази. А в листопаді, найважчому місяці з усіх, з його 75-80 тисячами надлишкових смертей - в 1,55 рази. Це в середньому. В окремих регіонах країни ситуація істотно гірше. Не кажучи про те, що епідемія зовсім не вичерпалася і досі триває. Визнати державну боротьбу з єпідемією неадекватною - значить просто визнати очевидний факт.

Для протистояння епідемії потрібно хоча б знати, що відбувається. Але керівництво Кремля досі так толком і не налагодило збір інформації про перебіг епідемії в країні навіть для себе.

Щоденні рапорти Росспоживнагляду про кількість виявлених захворювань на ковід найчастіше взагалі не пов'язані з дійсністю. А його ж статистика смертності, яка публікується «для народу» на сайті «Стопкоронавірус.рф» (близько 55 тис. з початку епідемії), навіть і не близько не є достовірною.

Росстат, запізнюючись приблизно на пару місяців, повідомляє про вдвічі більшу кількість померлих безпосередньо від ковіда або «з ковідом». Але і цим повідомленням віри може бути рівно стільки ж, скільки і іншим його рапортам про причини смертей в Росії, які з 2012 року підганяються під контрольні цифри «травневих указів». До сих пір майже не фальсифікувалась тільки загальна смертність. Якщо заради приховування наслідків епідемії візьмуться і за неї, то про реальні жертви можна буде тільки гадати.

Що ж до керівництва Кремля, то спеціально йому адресований закритий для публіки моніторинг МОЗ РФ. Він в рази випереджає за показниками роспотребнадзорівські звіти, але при цьому явно неповний, оскільки охоплює лише число померлих на «ковідних» ліжках в стаціонарах, ґрунтується на повідомленнях з регіонів, частина яких свідомо фальсифікує звітність.

Усередині «вертикалі влади» брешуть одне одному вже ніяк не менше, ніж підданим. Достовірними даними не володіє ніхто, включаючи «керманича». Незважаючи на значну смертність у власних рядах, керівний клас Росії нітрохи не згуртувався і не перейнявся бажанням очолити власний народ в боротьбі з бідою. Те ж саме треба сказати і про правителя, фірмова «крутість і брутальність» якого в годину небезпеки кудись поділися.

Народу Росії залишилося використовувати навички виживання і сподіватися на допомогу лише тієї, «залишкової» частини медичних структур, які путінський режим не встиг «оптимізувати», депрофессіоналізувати і корумпувати.

 

Джерело: https://censor.net/ru/blogs/3243220/nadlishkova_smertnst?fbclid=IwAR3FBd_FtlRk8xYi0RqUUBW2-FDAaBr_Ptgg0cJDklKYSc_KE-mkaH7j9oA

Секрет российской вакцины наконец-то раскрылся

  • 21.01.21, 10:19
«Спутник V», или «Гам-Ковид-Вак» — единственная в мире зарегистрированная вакцина от коронавируса. Это препарат, разработанный Национальным исследовательским центром эпидемиологии и микробиологии им. Н.Ф. Гамалеи. Согласно  изученного  отчета Центра Гамалеи, в котором разработали «Спутник V», видно, что у 38 взрослых здоровых добровольцев, принимавших участие в испытаниях препарата, зафиксировали 144 побочных эффекта, часть из которых наблюдается до сих пор. А также в документах Центра Гамалеи, сообщается, что вакцина прошла процедуру регистрации препаратов, применяемых только в условиях возникновения ЧС. Применение «Гам-Ковид-Вак» возможно только в условиях медицинских организаций, имеющих право на вакцинопрофилактику населения. Ограничения связаны со сверхбыстрыми и не вполне обширными исследованиями. Однако исследования, которые уместились в 42 дня, не позволили делать разработчику глубокие выводы.

«Защитный титр в настоящее время неизвестен. Продолжительность защиты неизвестна. Клинические исследования по изучению эпидемиологической эффективности не проводились», — говорится в отчете.

Отчасти это может быть связано с тем, что на 42-е сутки от начала вакцинации в сыворотке крови всех добровольцев детектированы вируснейтрализующие антитела к вирусу со средним титром 49,3.

Титр — это предельное разведение сыворотки крови, при котором могут быть обнаружены антитела. Чем меньше значение мМЕ/мл (международная миллиединица на миллилитр), тем меньше антител в организме. Значение 49,3 не дотягивает даже до среднего уровня антител. Как правило, со временем оно становится еще меньше. 

Недоверие к российской коронавирусной вакцине выражают ВОЗ, Германия и даже сами россияне: о готовности сделать прививку «Спутник V» заявили 40% опрошенных россиян, то есть меньше половины.

Так же тут просматривается и политический подтекст вакцыны, так Гордей Белов заявил прессе на всё российское телевидение и интернет:

«Давайте разберёмся, где у нас вакцина как комплексное решение проблемы коронавируса и где начинается политика, — сказал он в эфире канала «Россия-1».

— Никто особо не оспаривает гениальности учёных России, которые разрабатывали эту вакцину. Вот ваш институт Гамалеи и все остальные — это великие люди… Дальше смотрим, где начинается агитация. Я думаю, уже глупо не замечать или не говорить, что даже в самом названии «Спутник», где изящно завуалирована фамилия президента Российской Федерации. Вот об этом идёт разговор! «Спу-тИ-нк V!».

Невиліковний патріотизм безпринципного бізнесмена Порошенка

  • 21.01.21, 10:10
Гучні заяви колишнього самого
проукраїнського президента Петра Порошенка про патріотизм, мову, армію, а
також його завзята, публічна, боротьба проти східного окупанта так і не
стали на заваді квітучому бізнесу гетьмана в Росії.
Напевно,
крилатий вислів «Гроші не пахнуть» є ідейною настановою – таким собі
життєвим кредо – для пана Порошенка, який не перестає цинічно брехати
про свою відданість Українському народу та українському державотворенню в
той час, коли його активи на території агресора породжують приносити
далеко непогані дивіденди.
Наприклад,
славнозвісна в Україні та за її межами російська філія «Рошен»,
Липецька фабрика, наразі є лідером національного ринку кондитерських
виробів в Росії та виробляє цукерки для окупантів «безупречного
качества». А загальний обсяг продукції складає 400 тисяч тон на рік!
Вся ця інформація міститься на сайті «ООО Рошен» з усіма російськими реквізитами та контактними даними.
Окрім
Липецької кондитерки, Порошенко володіє в РФ зерновим та крохмальним
бізнесами, які звісно контролюються кіпрськими компаніями з орбіти Петра
І, щоб електорат не пронюхав. Бізнес дрібний, але його наявність в
Росії яскраво відображає особисті якості колишнього гаранта… Жадність…
Безмежна жадність, оскільки він так і не зміг змусити себе позбутися
дрібного бізнесу на території ворога, продовжуючи вливати в свої
російські активи гроші, які стимулюють економіку агресора.
Виходить,
що в Україні Петро Олексійович створив ореол «отця нації» і
відчайдушного борця з російським агресором, а в самі Росії користується
статусом успішного бізнесмена і справного платника податків. 
Адже,
це просто бізнес… А патріотизм – це для телеглядачів телеканалів
«Прямий», «5 канал» та підписників порошенківських ботів в соцмережах.

Спортивні скрепи Путіна і їх руйнація

  • 20.01.21, 16:08

Нещодавно Кремль втратив ще одну свою «скрепу» - спорт. Спортивний арбітражний суд в Лозанні (CAS) затвердив основну частину санкцій Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) щодо Росії.

Санкції складаються з таких заборон:

- Спортсмени з Росії в найближчі 2 роки - до грудня 2022 року включно - зможуть брати участь в Олімпіадах і чемпіонатах світу тільки під нейтральним прапором і в формі, на якій немає зображення російського прапора. Замість прапора на формі в обов'язковому порядку розмістять напис «нейтральний атлет».

- Гімн Росії заборонено виконувати наживо та використовувати в офіційних місцях проведення змагань.

- Росії заборонено протягом двох років претендувати на проведення у себе Олімпійських і Паралімпійських ігор, а також чемпіонатів світу.

- Російським чиновникам і членам Олімпійського комітету Росії (ОКР) на два роки заборонено входити до складу міжнародних спортивних організацій, відвідувати Олімпіади та чемпіонати світу.

- Росія повинна заплатити WADA понад один мільйон доларів різних штрафів.

Санкції повинні були бути більш жорсткими, але Спортивний арбітражний суд (CAS) прийняв рішення не накладати суворіші і більш тривалі санкції відносно російського спорту, як це рекомендувало Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA).

Таке рішення CAS викликало негативну реакцію міжнародної спортивної спільноти. Прес-служба комітету спортсменів WADA оприлюднила свою заяву з приводу пом’якшення санкцій стосовно Росії.

«Комітет спортсменів Всесвітнього антидопінгового агентства розчарований рішенням Спортивного арбітражного суду не накладати суворіші і тривалі санкції щодо Росії відповідно до тих, які були рекомендовані WADA», - йдеться в повідомленні.

Також в ньому стверджується, що російська влада нібито «послідовно діяла недобросовісно», що, на думку комітету, відчули на собі спортсмени світу і Росії.

«Спортсмени хочуть чистого спорту, а це неможливо, коли організації беруть активну участь в діяльності по маніпулюванню і обману», - додається в повідомленні.

«Я дуже шкодую, що термін (санкцій) був скорочений. Ми хотіли направити Росії сильніший сигнал, проте CAS порахував, що два роки буде досить», - заявив гендиректор WADA Олів'є Нігглі. Крім того, він висловив надію на те, що таке рішення CAS «змінить мислення всередині Росії» і надасть поштовх російський владі для «правильних» дій.

Причиною такого рішення WADA стали висновки комітету щодо відповідності фактів, які звинувачують Незалежну національну антидопінгову організацію Росії (РУСАДА) в фальсифікації бази даних московської антидопінгової лабораторії, переданої в січні цього року, і в порушенні умов рішення, прийнятого відносно РУСАДА у вересні минулого року. Слухання пройшли на початку листопада 2020 року, а вердикт CAS оприлюднив 17 грудня.

Багато років Кремль використовував російський спорт, як складову агітаційної системи. Путін та оточення вирішили зробити спорт однією з основних скреп, і до кожного спортсмена, який переміг на тих чи інших змаганнях, «ліпити» Путіна або якогось чиновника, щоб доводити, що переміг не конкретний спортсмен, який поклав на цю перемогу все своє життя, а що це - заслуга держави. Потім цю історію стали активно просувати, щоб хоч якось «підпирати» стрімко падаючий рейтинг кремлівської влади. І з цього моменту спорт в Росії перестав існувати, оскільки його замінили підміни сечі, допінгові перегони і змагання фарм-компаній. Все життя спортсменів, все, що було поставлено «на кон», було спущено в унітаз лише по одній банальній причині – тому що держава вирішила зробити зі спорту пропаганду, яка, як і будь-яка інша пропаганда, брехлива і побудована на допінгу, цю війну програла ціною сенсу життя тисяч ні в чому не винних простих спортсменів і сотень тисяч їхніх фанатів, які позбулися своїх кумирів. 

Детальніше: https://censor.net/ru/blogs/3242862/sportivn_skrepi_putna_h_ruyinatsya?fbclid=IwAR17lBSTwGxOJjAzInL0Un6g2kjAh3yv-ojRo1ihUJkl70LlK6Ks0RpgoyQ

«Спутник V»- панацея чи черговий «фейк» Кремля.

  • 19.01.21, 16:32
Громадяни Росії не квапляться вакцинуватися препаратом «Спутник V» проти коронавірусу COVID-19. Згідно з соціальним дослідженням «Левада-центру» (Медуза), понад половини респондентів заявили про неготовність вакцинуватися. За оприлюдненими даними, близько 58% росіян не хочуть проходити щеплення, навіть якщо воно буде безкоштовним. Водночас готовність висловили тільки 38%. 
Нагадаємо, Кремль назвав свою вакциною найпершою у світі, однак вона ще не пройшла останню фазу випробувань.
Також, у наукового співтовариства до російської вакцини як і раніше багато питань. Розробників «Спутника» звинувачують у недбалому поводженні з даними клінічних випробувань і приховуванні важливої інформації (ВВС).
У Росії вже майже місяць триває масова вакцинація несертифікованою російською вакциною від коронавірусу, але президент РФ Володимир Путін досі залишається "незахищеним" від інфекції. Він відмовився робити щеплення російським препаратом, який на клінічному рівні не довів свою ефективність і безпеку. 
Однак росіяни не вірять в те, що Путін щепиться саме «Спутником V». Вони переконані, що заява про вакцинацію Путіна російським препаратом чергова рекламна кампанія Кремля, спрямована на те, щоб продемонструвати ступінь довіри і надійність російської вакцини. 
Нове розслідування журналістів видання «Медуза» дозволило пролити світло на скандальну російську вакцину «Спутник V». 
Журналістам вдалося поспілкуватися зі щепленими людьми та дізнатися про те, що у них проявлялись побічні ефекти після використання препарату російського виробництва. 

Як стверджує заступник очільника клінінгової компанії, 36-річний Василь, він вирішив зробити щеплення відразу ж, як тільки дізнався про надходження перших вакцин в поліклініку. Чоловік відверто розповів, що нічого спеціально про вакцину не вивчав, лише знав, що це винахід вчених з РФ. Василь зізнається, що через кілька годин після щеплення почало "ламати" ноги і очі – навіть дивитися було боляче, особливо в сторони, пізніше почало морозити і трясти, піднялася температура до 38,6 градуса. Чоловік стверджує, що понад тиждень у нього було відчуття, що він застудився. 

За словами представників медіа, про ідентичні побічні ефекти – лихоманку, підвищену температуру, ломоту в тілі, головний біль – розповідали й інші опитані, які зробили щеплення російською вакциною «Спутник V».

Довічний «няшка»

  • 19.01.21, 14:15

Повернення Олексія Навального до Росії та арешт є однією з ключових тем провідних світових ЗМІ.

Питання про отруєння Навального пролунало і на щорічній прес-конференції Володимира Путіна, яка відбулася 17 грудня 2020 року. На ній президент РФ, не називаючи опозиціонера на ім'я, сказав, що "пацієнт берлінської клініки користується підтримкою спецслужб США". І, за його словами, "тоді спецслужби, звичайно, повинні за ним доглядати". "Але це зовсім не означає, що його труїти потрібно. Кому він потрібен-то. Якби вже хотіли, довели б до кінця", - сказав Володимир Путін.

Президент РФ по якимось містичним мотивами вже багато років уникає називати Навального на ім'я. Він для нього «пацієнт», «фігурант», «особа». Це показник не сили, а слабкості та особистісних комплексів ...

Зі слів Путіна слідує, що він визнає стеження за Навальний, яке цілком могли вести «феесбешники», за «дивним збігом» хіміки за спеціалізацією. Але зі слів Президента не обов'язково, що ця бригада хотіла отруїти Олексія, тому що він вважає, що якби хотіли отруїти, то отруїли б. Путін вірить в якість «отравітельской» роботи своїх спецслужб.

Те, що дані для Навального з приводу обставин його отруєння збирали спецслужби (скоріше не США, а Німеччини та Великобританії) - так це ніхто і не заперечує. І що?! Хіба це підпадає по статтю про держзраду? Тим більше якщо тебе і твою дружину труять, переслідують держструктури, то тут вже не так багато залишається варіантів вибору підтримки.

Все путінське оточення (включаючи його дочок) має на Заході рахунки і нерухомість, багато - документи про громадянство і види на проживання. Хіба вони - не потенційні (і справжні) шпигуни і зрадники? Навальний хіба ж мав коли-небудь доступ до держтаємниці?

Вже зрозуміло, що 2021-22-й роки обіцяють бути, м’яко кажучи, не дуже стабільними. Трансфер влади, чутки про невиліковну хворобу, розкол «еліти», кланові війни... У такій ситуації для Кремля вкрай важливо позбутися потенційних лідерів протесту. Вони побачили, як запротестувала ще вчора така стабільна і забита Білорусія і злякалися. Ось тільки у сусідів не виявилося гідних лідерів.

Навальний останнім часом теж не схожий на народного вождя, у нього маса недоліків, занадто "няшний" він якийсь. Багато хто його не любить і це нормально. Але для Кремля крім Путіна взагалі не повинно бути нікого в політичному полі. Цар один - і крапка. Тим більше, якщо він сам себе вважає «Довічним»! 

Детальніше: https://censor.net/ru/blogs/3242588/dovchniyi_nyashka?fbclid=IwAR3-yys16e7MZpqDsu5qXthkSf7APgxUelrW1kxm1kcjs6DIVkcUZWo4ojk

Российский авторитаризм после пандемии

  • 16.01.21, 17:52
В
рамках пандемии, власть в РФ показала свою неэффективность. Правило:
“мы вас кормим, а вы нас выбираете и не лезете в наши дела”, дала течь.
Не смотря на это, новая конституция была принята и сроки президента
Путина обнулились, позволяя ему оставаться у руля еще 12 лет.

 

Во время глобальной пандемии, населения было недовольно отношением
власти к ним. Не было оказано достаточной экономической и социально
помощи. Власть, сокрытая за несколькими заборами, просто говорила людям,
что надо быть сильными, не бояться и терпеть. В то же время, россияне
видели, как заботятся о людях в других странах и какие размеры
социальных выплат были предусмотрены. Из-за таких действий рейтинги
Путина начали стремительно падать и опустились до рекордных 37% за
последние 20 лет его правления.

 

Несмотря на неэффективность власти во время пандемии, новая
конституция все же была принята. Благодаря мобилизации населения и
накручивания голосов множеством способов, Путин получил некие
сертификаты от ЦИКов. В случае каких либо вопросов, он мог бы показать,
что не только по его инициативе были приняты эти поправки, а именно
благодаря всему населению страны. Теперь нечего удивляться, что лидер
является полувековым автократом, у которого целая страна холопов.



Для Кремля все же становится понятно, что настроения народа
меняются и меняются они не в лучшую для власти сторону. Кругом проходят
революции, где стараются свергнуть постсоветских правителей, да и в
самой стране с востока доносятся беспокойные ветра протестов. В Москве
назревает вопрос – что же делать? Методы для отвлечения внимания и
поднятия рейтингов, в виде внешнеполитических успехов, войны за “бывшие”
территории, наказание мелких чиновников, уже не работают. Остается
лишь продолжать патриотизировать и возвращаться к ультраконсервативным
ценностям, которые теперь уже задокументированы в конституции.

 

По словам Андрея Колесникова, руководителя программы «Российская
внутренняя политика и политические институты» Московского Центра
Карнеги, это такой строй является итогом путинского правления, то к чему
он и стремился. По вновь принятой конституции, полиция и силовые
органы теперь могут делать абсолютно все, для поддержания порядка в
стране. Ужесточения контроля необходимо для подавления революционных
настроений еще в их зачаточных состояниях.

 

Остается открытым вопрос о дальнейшем приемнике такого режима.
Обнулив сроки Путин лишь отсрочил этот вопрос но не решил окончательно. В
качестве приемника выбрал себя, тем самым показал элитам, что он еще
полон сил и продолжает работать. Однако имидж его слабеет, что так же
подтверждает бедность нынешнего бюджета страны за счет низкой цены на
нефть.



Детальніше:
https://myc.news/specproekty/rossijskij_avtoritarizm_posle_pandemii_i_prinyatiya_novoj_konstitucii_chast_1?fbclid=IwAR3D4C8q85wai6HGtCEgV90448kFOpqILZjWT5jT6IOqGU7BTY9K0QBHNWk

Святкова бідність

  • 16.01.21, 17:45

Росія давно вирішила проблему крайньої бідності, заявив голова Рахункової палати Олексій Кудрін на щорічному форумі «Стратегічне планування в регіонах і містах Росії» наприкінці жовтня цього року. За місяць до цієї заяви, Рахункова палата видала менш оптимістичну заяву. Рівень бідності в II кварталі 2020 р виріс на 1 п. В порівнянні з попереднім кварталом - до 13,5%, що створило ризик того, що національна мета щодо зниження бідності в два рази до 2030 року не буде досягнута - йдеться в економічному моніторингу Рахункової палати за вересень місяць. Зрозуміло, що Кудрін мабуть мав на увазі безхатченків та жебраків, але чи не пов’язана їх кількість із «простим» рівнем бідності? Відповідь очевидна!

Яка ж насправді ситуація з росіянами? Бідні вони чи багаті?

33 % громадян Росії вважають себе бідними, йдеться в результатах опитування фонду «Громадська думка». Крім того, 40% опитаних заявили, що людина в більшості випадків не може подолати бідність. 20% впевнені, що будуть жити приблизно так само бідно, як і зараз.

Коли третя частина населення країни називає себе бідною - це фактичний показник соціальної і економічної політики уряду РФ. Звичайно, можна сказати, що бідність поняття відносне, тим більше, коли люди самі оцінюють свій добробут. Але якщо у людей зростає рівень життя, то вони дивляться на неї позитивно і бідними себе не називають, а ось якщо ситуація з грошима погіршується, тоді і погляд на життя стає більш похмурим.

І тут не можна все списати на коронавірус. Так, він погіршив ситуацію, але економіка Росії нормально не росте вже багато років. Навіть на санкції Заходу через Крим не можна списувати ці проблеми, оскільки ВВП Росії практично не виріс вже в далекому 2013 році, ще до анексії півострова.

В останні дні відразу в декількох федеральних ЗМІ вийшли матеріали про те, як економити на їжі. Складається враження, що це видима частина якоїсь державної інформаційної кампанії, а точніше просто поширення методички в контексті майбутніх новорічних свят. І це незважаючи на вказівку президента «негайно розібратися з цінами на продукти».

До слова, такі кампанії траплялися і раніше. Чого варті тільки «шедевральні» рекомендації від партії «Єдина Росія» по економії електрики. Також ходять чутки про те, що найближчим часом в окупованому Криму на державному рівні громадян почнуть вчити економії води, оскільки з водопостачанням на півострові досі є великі проблеми. Мільйонери вчать простих людей економно жити!

Піком інформаційного цинізму стало нещодавнє інтерв’ю директора Інституту соціально-економічних досліджень Олексія Зубця радіостанції «Говорить Москва». Коментуючи результати дослідження, він назвав відчуття учасників опитування суб'єктивними. Експерт зазначив, що в оцінці свого достатку люди керуються «чужими прикладами, порівнюють себе з іншими і засмучуються». На його думку, у людини може бути низький рівень доходу, але якщо він вважає його нормальним і не страждає від власної ущербності і неповноцінності, значить, він не бідний. Якщо він починає страждати, з цього момент починається бідність. Тобто бідність росіян – це банальна заздрість! Заздрість до тих, хто може дозволити собі хоч щось справжнє!

Цікавий приклад: на передодні новорічних свят спокон віку в росіян з’являється ще одна традиційна національна «скрепа» - ікра. Червона або чорна, але – у всіх. Хоч раз на рік, але жителі «батьківщини чорної ікри» не уявляють без неї свято, як і без ялинки або шампанського. Справжня ікра – прикраса святкового столу, хай сама маленька баночка – але справжньої ікри.

За словами одного з представників великої московської торговельної мережі, «багато хто хоче поставити ікру на новорічні столи, але цього року люди вже не можуть собі дозволити справжню через зростання її ціни. Тоді люди купують «чорну ікру по 200 рублів за банку», роблять гарні фото, багато її навіть їдять». «Навіть їдять»!!! Взагалі, можна зрозуміти здивування рітейлера тим, що хтось їсть цю продукцію. Смак у неї дійсно дуже специфічний, як, втім, і у будь-якої «синтетичної» їжі. Попит на синтетичний замінник «святкових ласощів» у порівнянні з 2017 роком виріс у чотири рази. І є підозра, що такої їжі в раціоні пересічних російських громадян буде все більше. І в цілому всі ці дані побічно свідчать про зростання рівня бідності.

Потрібно бути абсолютно необ'єктивним, щоб не визнати очевидне: соціально-економічне становище в Росії погіршується, і виходу з цієї кризи поки що простим росіянам не видно. Незважаючи на будь які гучні заяви кремлівських можновладців.

 

Детальніше: https://censor.net/ru/blogs/3242161/svyatkova_bdnst?fbclid=IwAR0SI_d5khRYFi2zNgwVU4nSJ6JWzUCRl3MvcdLqOf6jyeDig3pkYZ0AiRk

У поліції заперечують штурм будівлі ОДА і облради в Житомирі

  • 15.01.21, 19:07
У поліції заперечують, що учасники акції протесту проти підвищення тарифів на газ та електроенергію взяли штурмом будівлю Житомирської ОДА та обласної ради.

Про це повідомляє поліція Житомирської області у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Звертаємо вашу увагу, що штурму чи захвату жодних адміністративних будівель 15 січня у Житомирі не було», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасники акції зайшли до приміщення Житомирської облдержадміністрації та обласної ради, при цьому незначно пошкодивши турнікет. Поліцейські зареєстрували подію та проводять перевірку її обставин.

У поліції закликають не нагнітати ситуацію та не перекручувати факти.

Як повідомляв Укрінформ, у Житомирі відбулася вже третя акція проти зростання тарифів, під час якої впродовж кількох годин люди пікетували компанії «Житомиргаз», «Житомиробленерго», а також поспілкувалися з керівництвом області та міста.

У деяких ЗМІ повідомлялося про штурм адмінбудівель під час акції.


Детальніше: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3171743-u-policii-zaperecuut-sturm-budivli-oda-i-oblradi-v-zitomiri.html?fbclid=IwAR1-EzCoympR6QYdl3rIT7jU4A4S5oM79zJ7qEd56Tcu4tTVlN-aY1jhTCk