Профиль

Serwis-RTV

Serwis-RTV

Польша, Варшава

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Українці в Польщі. Мапа.

  • Сколько украинцев в Польше и где они проживают. Данные сим-картВ Польше с помощью сим-карт и телефонов посчитали количество украинцев

С помощью сим-карт и телефонов, настроенных на украинский или русский язык, названо количество украинцев в Польше. Gazeta Wyborcza взяла информацию у компании Selectivv, которая изучает привычки и поведение владельцев телефонов, и имеет приблизительные данные.

По данным Selectivv, в январе в Польше было 1,27 млн украинцев. В прошлом году их количество составляло свыше 830 000.

(С)  інформація трохи застаріла, але...

Перший рапорт місячний. (Каса фіскальна)


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Журек буває різний...


Може комусь стане у нагоді знати про те, що...
Однією із страв Польської кухні є суп "Журек"


Виглядає він так, як на нижній світлині праворуч.

Боронь Боже купити отой, або подібний, що у пляшці на верхній світлині! Вірніше, то не зовсім "журек", а якась закваска для нього, і якщо її навіть небагато розплямкати, може бути люта срачка...
п.с.
Добре, що в метро є туалети.

Трохи Варшави + білібірди всякої з камери мобілки

Варшава - дуже гарне місто. У Варшаві є Палац Культури і Науки. Там є безплатний туалет з туалетним папером, теплою водою та людиною, яка там прибирає. Супер.Неподалік - станція метро "Центрум". Там теж є безплатний туалет з теплою водою, дзеркалами, кахлями, туалетним папером та україномовною феєю чистоти. Ну чого ще бажати? 

А сьогодні побував у двох містечках, в яких ще не був ніколи -  у Блонє, та у Отвоцьку.
Станція у Отвоцьку виглядає не супер, але там проводиться реконструкція, дивись і буде з часом все в ажурі
Пардон, знову боком :)Що ще цікавого? Ну, якось там так виглядає мій столик для вечері Ну і кладовка із валютним запасомА менш як півроку тому я зареєстрував господарську діяльеість у Польщі і став підприємцем ЄСЯк правило, ремонтую тут телевізориІноді ходив по музеях, дивився на кавалки історії


Гармата, зроблена у Обухові тут завалялася...

І оце, де Стефан Баторій і Руський Цар щось там роблятьА недавно була спека і мені доводилось ховатися у парк Лазєнкі КрулєвськіТам підгодовував всяких бажаючих


 

А ще недавно бачив подвійну веселку

Час течеНа карті пам"яті телефона трохи зробив чистку, а дещо тут вивісив. Я не фотограф, а таке, аби ото поклацати і редагувати ліньки :)Про добрих звірят

Ну а з "бабушкі" для чого було робити "буженінку" ?

Про ремонт нетбука

Розповім, може кому стане у нагоді, бо зараз все дорого, і нових нетбуків не докупишся, не те що по периферіях, а навіть у столиці. Але, надіюсь, то тимчасове явище, і скоро все піде на лад.

Тепер по суті. Нетбук "юзався" дитиною, всі торренти - шморренти, і інші клоакінги скачувалися, в пошуку ігр та інших штучок пуцьок. Результат - нетбук став як зомбі. Тобто, на кнопку вмикання реагує, при підключенні "мишки" лазерної - вона світиться (+5 вольт на юсб присутнє). І все. Екран не світиться, ніяких дій при натисканні різних комбінацій кнопок не відбувається.

Прийшов з нетбуком до найближчого пункту ремонту. Розказав симптомим. Повертів його в руках чоловік, щось сказав про "южний мост" і віддав назад, мовляв - ремонт нерентабельний. Не став я сперечатись, змиривсь, і почвалав до своєї келії.

Коли видалась вільна хвилька, випотрошив нутрощі з нетбука на стіл і почав думку гадати, що б його такого учинити. Вертів туди - сюди оті кишечки, підключав зовнішній монітор, "клаву" і "мишу", все мертве, ніякої реакції. Екран монітора чорний як морок.

Процесор теплий, але "винт" не заводиться. Звернув увагу на елемент живлення 3 вольта, поміряв приладом - живий. Витяг його штекерок, замкнув пінцетом контакти на материнській платі при вимкненому живленні нетбука, тоді підімкнув той елемент живлення назад.

Сталося диво! Дійсно, коли увімкнув штекер блока живлення нетбука, він "ожив", зашелестів "винт", і засвітився монітор. Правда, довелося реінсталювати "оску", але то дрібниці! Тепер оці рядки пишу з допомогою цього реанімованого нетбука.

Наостанок попереджаю - цей пост не є натхненням до активних дій, а я не беру ніякої відповідальності за ваші дії. Хочете результат - звертайтесь до фахівців. А мені просто пощастило цього разу. Правда, іноді і таке буває. Але не завжди. На жаль.

До речі, можливо в когось є НОВА клава до мого нетбука?


Куплю нову "клаву"

Настройка Т2

Дело продвигается к теплу, и многие жители бетонных джунглей перебираются к земле, на дачи, где было жить зимой не комфортно. Но вот привычки старые остались - в смысле потребности смотреть телевизор. Как правило, в распоряжении большинства дауншифтеров есть только то, что само падает - бесплатное эфирное телевидение. Есть еще варианты спутникового, но здесь не о первом и втором, а о цифровом телевидении т2.

С непривычки сложно настроить тюнер и антенну. Такое встречается часто, но при условии исправности оборудования и удовлетворительных условий приема, любой пользователь справится с поставленной задачей. Но повозиться все же придется, а чтобы было легче - обратите внимание на некоторые типичные ошибки пользователей, изложенные на сайте Ремонт телевизоров Киев

Сколько киевлянин проедает за день?

Простите за нескромность, но все же любопытно - один практически здоровый (то есть кто не на диете и в посту) работающий человек, живущий в Киеве, с его темпом жизни, не имеющий запасов еды из лучших времен, сколько гривен тратит на еду, чтобы не вкидаться в крайности обжорства и голода? Подразумевается питание из ближайшего супермаркета, или подобное.
Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая