Новини Закарпаття. Як іс ся туй указав, мацкалю?

  • 15.02.16, 09:37


Новини Закарпаття. Як іс ся туй указав, мацкалю? Трасса Київ-Чоп ійзась закрита!

Ниська дас двадцять-тридцять сім активісту загородили возами і своїми тулубами международну путь Київ (наша столиця, най би ї Бог сокотив, дав би юй Йсус Христос нормального бирова!) - Чоп (дав би Бог му процвітання і вшитких гораздув. Но і би границю забрав, би сь ме у мадяри пішо ходили хоть посерек ночі).

Наш корішпондента, шо ся указав близ путя (глядать айфон, шо го стратив учора, коли ся дому п'яний вертав), розказав нам ож акція ся керує лозунгами "Мацкалі, ідіть нахуй, се наша гийропа, а ви ідіть у Нижні Піздюки і гніть скрепи!". Активісти (ті шо знавуть читати по-руськи) сперавуть каміони (фура по-нашому), дале пудбігавуть другі і окружавуть. Баба Гафа принимать участіє у акції в качестві мегафона. Она вулізать на пудножку кабіни і реве у дзгло шофера. Сись паде у обморок і каміон дале йти не годен.

"Хочеме оби мацкалі нам туй путі не топтали, бо согласно заявлинню Хуйла торговля із Євросоюзом (дав би му Бог здоровля і би чорні там побіліли!) не ведеся. Туй тогди а вадь ідуть пусті, а вадь везуть контрабанду. Ми, жителі Закарпаття, не можеме допустити туй мацкальську контрабанду, бо няньо Петьо із Києва уповів ож то некрасно! Ми го пудтримуєме, бо мацкальська контрабанда - то некрасно, та і она заваджять нашуй контрабанді од чого ми не можеме дати гроши няньові Петьові у Київ" - розказала нашому кореспондентові Маря Белейка, - так шо ми їх не пустиме."

Поки шо ани яден каміон не спалили і ани ядного рускоговрящого водітєля не розпняли. Але вовки із ліса уже збігавуть ближе од містові собитій. Совпадениє? Не думаву.

Будеме никати і дале. Подробності навичур. Не перключайтеса.

Агой! lol

Foshter Mihalych

?????????????

  • 09.02.16, 23:33
Прослухала новини....в полном ахує... як кажуть, від наших законів...те п*яне що було за кермом БМВ проходить тільки як свідок...тобто ніяких порушень з його боку не було чи як?по ходу, якби воно не гнало, то поліцаї не стріляли б...(поліцаїв не вигорожую) смерть це занадто на мою думку....але сам факт.....?
 Батька, який побив свою дитину 2 рочки бо дитина попісяла в штанішки ,а не на горшок.... но побив так,що хлопчику удалили пів черепа і лежить в комі..сказав що бив малого не раз, а тут трішки...чуєте...трішки.... переборщив...і навіть не взяли під арешт...а коли приїхало телебачення то написали хуліганство з побоями  середньої тяжкості...і це що так має бути...хтось мені скаже????

Просто поржать))))

  • 08.02.16, 11:19
В Севастополі пройшов мітинг проти хунти....rofl
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 chih

В Китае пенсионер умер на девушке и застрял в ней...

  • 05.02.16, 23:36
Видео тут...whosthat
http://maydans.com/5083-pensioner-umer.html

Пожилой мужчина вызвал девушку и вступил с ней в связь. Когда у мужчины произошел сердечный приступ и он умер, у женщины от испуга возник спазм, мужчину зажало внутри неё.

Согласно медицинскому освидетельствованию, мужчина употребил медикаментозные препараты, которые стали причиной сердечного приступа.

Очевидцы рассказали, что у пенсионера не выдержало сердце, в результате чего у женщины возник спазм мышц. Прибывшие на место сотрудники скорой помощи накрыли влюбленную пару полотенцем и произвели их транспортировку в медицинский центр, где позднее труп дедушки все-таки достали из девушки.

Собравшаяся толпа очевидцев прибывала в состоянии шока от увиденного. Пользователи соц. сетей уже окрестили смерть этого мужчины, как самую желанную среди представителей сильного пола.

Крик душі хлопця....А ви як думаєте?

  • 05.02.16, 23:11
ЦЕ повинна прочитати кожна дівчина…! Крик душі хлопця… або, вся правда про жінок?!!!

Мене часто запитують, ось ти симпатичний, начитаний, з тобою цікаво спілкуватися на будь-яку тему, тобі 22 роки, а чому ти досі без дівчини?

– А тому що 70% жіночого населення це хто?

Це -тусовщіци, які навіть яєчню самі посмажити не можуть, якщо і можуть, то згорить сто пудів.

Це – овечки, які крім як продавати стільникові телефони нічого не вміють.

Це – мрійниці, які чекають все свого олігарха на білому Лексусі до самої старості, це – зірки, які вважають, що крім неї, в принципі, нікого не повинно існувати.

– Жити в кредит це не є шик, настала криза і все, навіщо я за такого невдаху заміж вийшла? А що ти зробила для того, що б якось підтримати людину? Так ні хера не зробила, далі свого французького манікюру нічого не бачиш. Романтика, романтика це не є, блін, посиденьки в якомусь клубі попиваючи Ред Булл з горілкою і дивуючись на наступний ранок, чому я погано чую!

Якщо хлопець не курить і не вживає нічого, це не означає що він лох або мамин синочок-ботанік, тому що він думає, що у нього будуть нормальні здорові діти, і не ходить в 20 градусний мороз з відкритим торсом, бо це, бачте чи, зараз модно!

І ходжу я зі звичайною зачіскою, бо хоч як то намагаюся залишитися мужиком і виділитися від стада гомосеків, яких ззаду не визначиш хлопець це чи дівчина. І якщо я дзвоню постійно, коли ви не берете трубку, тому що подружці тато купив нову машину, або стирчала в пробці і не чула, не тому що я ревную або нав’язуюся, а тому що я переживаю, чи все нормально з моєю улюбленою і не потрапила вона, як завжди, в яку-небудь жопу.

Я не буду готувати їсти чи мити посуд тому що у мене НІГТІ! ААААААААААА а дітей ти чим годувати будеш? Нігтями?

Або Ред Буллом?

Маленькі діти не харчуються пельменями «Морозко»! І »Дом-2 це не життя, це шоу! І якщо там Рома кинув Олену, тільки тому, що вона наділу не рожеві стрінги, а чорні, я так не роблю у мене навіть думок таких в самі мої п’яні дні немає!

І якщо я говорю, що люблю, значить так воно і є і я не намагаюся тебе тим самим розкрутити на секс, тому що я розкрутив тебе ще в перший день нашого знайомства. Ось так би мені хотілося відповісти, але не можу, тому що це дуже довго) і це все сумно. А решта 30%, а спробуй їх зустріти в цьому складному мегаполісі де кожен намагається виглядати гламурним і на справжні почуття немає часу!

http://varota.com.ua/2016/02/05/ce-povinna-prochitati-kozhna-divchina-krik-dushi-xlopcya-abo-vsya-pravda-pro-zhinok/

Для Хози(С)...

  • 01.02.16, 10:47
Иногда кошаки не хады а даже наоборот....chih 
Зібрались для обговорення як ще нагадити 
руснявим свинособакамumnik

Случайно при Илюше папа убил мышку... Ну и вот!!!

  • 21.01.16, 10:47
Посмотрите не пожалеете.....не могла видео вставить а только сылку на видео...umnik

http://krasview.ru/video/646302-Sluchaiyno_pri_Ilyushe_ubili_myshku  

Чудо-ребенок из Кишинева: Представь, папа, что ты мышь, и тебя убили — нельзя губить природу!
Чудо-ребенок из Кишинева: Представь, папа, что ты мышь, и тебя убили — нельзя губить природу!В молднете гуляет очень трогательный видео-ролик. Случайно шестилетний мальчик узнал о том, что папа в доме убил мышь, и очень расстроился этому. 

Он прочитал родителям целую лекцию о том, что природу нужно беречь. А у мыши могла быть семья и детки. Пользователям в сети очень понравился нрав ребенка, и они стали массово делиться видео и нахваливать мальчика. 

— Нашему Илюше – шесть с половиной лет. Он младший из трех детей, — рассказал «Комсомолке» Сергей Гульченко, отец мальчика. — Его любимая книга «Энциклопедия животного и растительного мира» вмещает в себя около 1000 страниц. Заставлять Илюшу читать ее нет необходимости, наоборот, порой удивляешься, сколько времени он проводит за этой книгой. Обожает читать про животных и растения. 

Так и получилось, что в вопросах сохранения природы Илюша очень подкован. К тому же, в семье мальчика есть животные. 

— Много радости ему приносят козочки и курочки, что живут на даче, — продолжает отец. — А когда недавно домашняя алабай родила щенят, его восторгу не было предела. Как он любит их, с какой заботой возится с ними. 

Папа Илюши рассказал нам еще одну забавную историю, которая приключилась с их сыном. 

— Прошлым летом мы с семьей отдыхали в Греции. Там на острове Корфу к нам «присоединился» маленький ежик. Пока детки думали, что же с ним делать и чем кормить, Илюша куда-то ненадолго исчез. Вернулся он со своей энциклопедией (оказалось, что он прихватил ее и на отдых). Быстро нашел заметки о ежиках и сообщил всем, как за животным ухаживать. Ежику, видимо, понравилось у нас, так что в последующие 3-4 дня, до отъезда, он с радостью остался на нашем иждивении. 

Кстати, папа объяснил и некоторый момент на видео, где мальчик рассуждает о небе и мышах: 

— Мы воспитываем детей в соответствии с христианскими принципами, также Илюша посещает воскресную школу. Отсюда и уверенность Илюши в том, что мышей на небе не будет, небо приготовлено для верующих людей.