Звертаюся до голови облдержадміністрації Олександра Удовіченка

Міська влада Полтави вперто не звертає уваги на аварійне дерево, яке знаходиться на вулиці Шолом-Алейхема. Зробив відео, щоб додатково привернути увагу громадськості. З відео видно, що за 2 хвилини через небезпечну ділянку проїхало 28 автомобілів. Уявіть, скільки авто тут щодня пересікає небезпечну ділянку… Влада чекає, поки воно впаде???

Відео: Аварійне дерево у Полтаві продовжує нести небезпеку (16.04.2013)Шановний Олександре Васильовичу! Протягом року в Інтернеті привертається увага міської влади Полтави до аварійного дерева по вул. Шолом-Алейхема. Вам, як і керівникам міста, відомо про те, як навантажена ця вулиця транспортом. Тобто, велика кількість полтавців піддається небезпеці травмування від падіння цього дерева на дорогу та тротуар. Враховуючи те, що це дерево знаходиться біля крутого повороту дороги, при його падінні не виключається масове зіткнення автомобілів.

Ви пам’ятаєте про нещасний випадок, який відбувся у Полтаві в районі площі Зигіна, коли від падіння дерева загинули люди. З метою недопущення аналогічної ситуації я на протязі тривалого часу намагаюся достукатися до міської влади. Також через свій блог на сайті «Полтавщина» 5 березня цього року я звертався до Вашого першого заступника Віктора Животенка, сподіваючись на його особисте втручання. На превеликий жаль, реакції з боку пана Животенка не відбулося. Дерево продовжує стояти. Тому днями я написав на сторінку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова в Facebook звернення з проханням втрутитися в ситуацію.

Складність  в спилюванні того дерева полягає в наступному:
- воно нахилене на дорогу з інтенсивним рухом автомобільного транспорту. Потрібне тимчасове перекриття дорожнього руху працівниками ДАІ на час робіт.
- під деревом проходять дротові мережі в трьох напрямках.

Олександре Васильовичу, знаючи Вас, як дієвого керівника, звертаюся безпосередньо до Вас з проханням особисто втрутитися у вирішення проблеми. Адже, полтавцям, які проживають поруч з деревом не під силу власноруч його прибрати.

Публікації на цю тему:

Дерево на вулиці Шолом-Алейхема несе небезпеку (фото)

Через роботу служб ЖКГ у Полтаві потрібно вводити надзвичайний стан (частина 5)

Хто з чиновників відповідатиме, якщо аварійне дерево покалічить людей?

Аварійне дерево у Полтаві продовжує нести небезпеку (16.04.2013)

Українські татуювання. Вам подобається?

Вам подобаються татуювання на українську тематику?

59%, 23 голоса

38%, 15 голосов

3%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Майстрині сварок. Вам такі попадалися?У моєму житті була знайома, яка тривалий час займається однією брудною справою - сварить всіх, хто навколо неї з тими, хто навколо них.

На роботі вона стравлює колег між собою. А також дає їм поради в особистому житті так, що ті колеги вже мають на сьогодні напівзруйновані сім'ї.

Тут же ж вона проклинає всіх родичів свого чоловіка за їх відсутності. І тут же цілує кожного в обличчя.

Мене не перестає дивувати, для чого такі люди обирають такий стиль життя???

Невже, свої стосунки не можна побудувати якщо, не на любові, то в якийсь інший спосіб?

Що таким людям не вистачає в житті?

Аварійне дерево у Полтаві продовжує нести небезпеку (відео)

Міська влада Полтави вперто не звертає уваги на це аварійне дерево. Зробив відео, щоб додатково привернути увагу громадськості. З відео видно, що за 2 хвилини через небезпечну ділянку проїхало 28 автомобілів. Уявіть, скільки авто тут щодня пересікає небезпечну ділянку... Влада чекає, поки воно впаде???

Вітаємо з Днем народження Анатолія Тимощука!!!

Вітаємо з Днем народження капітана збірної України з футболу Анатолія Тимощука!!!


Україну вбивають дороги!!! Заболотів, Івано-Франківщина (відео)Привертаю увагу громадськості до жахливого стану доріг на Івано-Франківщині. На відео можна побачити, як водії вбивають свої авто, пересуваючись по залишкам дороги в с. Заболотів.Місцеві мешканці не витримали такого стану і виступили з протестом.


А вам подобається мелодія з фільму "Матриця"?Чи подобається вам мелодія з фільму "Матриця"?

82%, 9 голосов

9%, 1 голос

9%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Made in Ukraine. І нахюндай нам той Хюндай?

Тільки звичайні громадяни можуть змусити уряд відмовитися від швидкісних потягів Hyundai, які не пристосовані до наших колій, та підтримати вітчизняного виробника, який робить сучасні і якісні аналоги.

Я не продовжую дивуватися, як громадяни України купують дуже дорогі квитки на швидкісні потяги Hyundai, знаючи про десятки аварійних зупинок цих поїздів, і при цьому викидаючи на повітря немалі суми за дороге «задоволення».

Схоже, що уряд Азарова не збирається знімати з колій поїзди, які зовсім не пристосовані до українських залізничних шляхів. І це при тому, що урядовці знають про те, що Крюківський вагонобудівний завод почав серійне виробництво сучасного швидкісного двухсистемного електропоїзду (на фото).З характеристиками поїзду можна ознайомитися на офіційному сайті заводу. Як на мене, вони прекрасні.Купуючи електропоїзди українського виробництва уряд міг би не тільки проявити патріотизм, підтримуючи вітчизняного товаровиробника та забезпечивши пасажирів якісними поїздами, але й наповнював би бюджети коштами, забезпечував би немалу кількість громадян робочими місцями, наповнював пенсійний фонд відрахуваннями.

Для цього є один ефективний вихід – громадяни не повинні купувати квитки на дорогі та водночас неякісні поїзди Hyundai. Тільки тоді уряд відмовиться від корейських потягів і почне купувати потяги українського виробника, які повністю адаптовані до наших залізниць.

А, врешті, обирайте самі – вам платити і вам їхати…

Життя іде і все без коректур... (відеоролик з Варшави)

У подарунок до дня народження Ліни Костенко, Центр Української Культури. осередок розвитку (ЦУК.ор), який є ініціативою української молоді у Варшаві, підготував відеоролик на вірш поетеси "Життя іде і все без коректур".