Ось і студентка стала директором музею…
- 04.11.16, 19:46
Взяли і зіпсували дитині життя! Ще раз спаплюжили українських музейників! Для чого? І хто – Департамент культури КМДА! Саме цей орган державного управління відповідальний за ту ганьбу, яка відбувається довкола славного колись Музею П.Тичини.
Всі ці події свідчать лише про одне – повний провал кадрової роботи у Департаменті культури Київської міськадміністрації. І ми вимагаємо від мера Києва В.Кличка і профільної комісії Київради НЕГАЙНО дати оцінку таким неймовірно-безглуздим вивертам чиновників від культури!
Взагалі, за такі речі карати треба нещадно! Це називається коротко – ТУПІСТЬ! Добровільна відставка таких горе-курівніков – мінімум!
Якщо цілий Департамент дармоїдів від культури не може, протягом тривалого часу, знайти хоча б з виду пристойного директора зовсім не останнього музею столиці України, то таких упосліджених кризових менеджерів варто гнати брудною мітлою від державної служби!
Або вішати тих невдах на мера Кличка – його ж кадри! Вішати не вийде, значить – зачистка!
Рівень цієї провокації ще потребує детального розгляду. Але, хаотичні рухи Департаменту культури КМДА, просто не піддаються цензурним коментарям! Абсолютний НУЛЬ! Хто у вас за що відповідає? І чи хтось за щось відповідає? Ви українську культуру просуваєте, чи гускій мір? До речі, ті кадри принципово користуються рашен-мовою у побуті. Кому служите – Путлеру? І чи допомагаєте ви бійцям АТО? Чи буваєте у зоні бойових дій Донбасу з культурологічними акціями? А це нині принципово!
Хто відповідальний за таке слабке формування комісії з відбору директора знакового музею?
Результат – студентка (яка чомусь перемогла без необхідного досвіду хоч чогось – 23 роки дитині!), поетеса-еротоманка і екс-радник Міністра освіти, історик, майданівець. Комусь абсолютно не соромно за такі варіанти… Кому?
“Директорка Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини у Києві Євгенія Кушнір розповідає про своє призначення та заходи музею.
Любомир Ференс: Конкурс був довгий. Окрім вас, у ньому взяли участь ще два кандидати — Олеся Мудрак-Ковалів та Сергій Пархоменко, який не мав необхідних трьох років стажу у культурі. Ви цей стаж маєте?
Євгенія Кушнір: Я маю стаж. У працювала під час навчання. З усіх місць, де я проходила практику, була волонтером, я взяла рекомендаційні листи. Це враховувалося комісією.
Ірина Соломко: Чому ви вирішили взяти участь у конкурсі?
Євгенія Кушнір: 5 місяців музей був без директора. Це критична ситуація. Я 5 місяців виконувала обов’язки директора. Перед цим я с працювала там старшим науковим співробітником.
Ми сподівалися, що за 1, 2 тур когось виберуть. Але не вибрали. Ми порадилися з колективом і вирішили висунути свого кандидата. У нас весь колектив молодий. Ми вирішили розвивати наш музей за новітніми напрямками роботи.
Любомир Ференс: За освітою ви музейник-пам’яткоохоронець. А знання постаті Тичини у вас більше за шкільну програму?
Євгенія Кушнір: У мене є також освіта за спеціальністю «Бібліотекар» (молодший спеціаліст). Три роки ми ґрунтовно вивчали українську літературу. До того, як я стала виконувати обов’язки директора, я вже рік працювала в музеї, проводила екскурсії.
З часів попереднього керівництва музей став на європейський шлях розвитку. Він пропонував більш новітні підходи, програми, проекти, акції, спрямовані на школярів, студентів та молодь. У нас збільшилась кількість самостійних відвідувач різного віку. Інтерес до музеїв зростає.
Любомир Ференс: Що цікавого можна побачити в музеї?
Євгенія Кушнір: У нас є меморіальна частина, яка показує не тільки постать Павла Григоровича, а й побут 40 — 70 років 20 століття. На першому поверсі у нас є новітній простір «Двокрапка». З цього місяця до січня ми будемо його переформатовувати. Там буде кілька зон. Ми будемо робити велике відкриття, майстер-класи. У листопаді у нас проходитимуть екскурсії з каганцями 12 і 26 числа. Вони починаються о 18. Вам розказують історії з життя Павла Григоровича.
Любомир Ференс: Скільки людей у вас працює?
Євгенія Кушнір: 15. У нас є два відділи — науково-фондовий та піару і зв’язків з громадськістю”.
Директор Департаменту культури
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
Біографія
Народилась 16 липня 1977 року у м.Львів.
Освіта вища:
Національна академія управління‚ спеціальність фінанси (кваліфікація магістр з фінансів) 1999 р.
Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка‚ Інститут міжнародних відносин‚ спеціальність міжнародне право (кваліфікація магістр міжнародного права) 2001р.
Трудову діяльність розпочала з 1993 року на посаді менеджера у творчому промисловому підприємстві ”Галичина”. З 1999 року працювала на посаді адміністратора у ТОВ ”Театраль”. З 2001 по 2014 роки обіймала керівні посади у ТОВ ”Магнат” та ТОВ ”ЕдвансМ”.
З 2014 року Попова Д.О. вступила на державну службу і з 28 жовтня 2014 року призначена директором Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Кандидат історичних наук за спеціальністю всесвітня історія, 2013 р. (ДК № 016071).
Нагороджена Почесною відзнакою Святої Праведної Анни ІІ ступеня (2014 р.).
Компромату вже повно… Час йти…
Далі буде гірше…
Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”
Коментарі