хочу сюди!
 

Марина

45 років, діва, познайомиться з хлопцем у віці 37-49 років

Ось і студентка стала директором музею…

  • 04.11.16, 19:46


13173718_566827053494396_112346997316311177_nВзяли і зіпсували дитині життя! Ще раз спаплюжили українських музейників! Для чого? І хто – Департамент культури КМДА! Саме цей орган державного управління відповідальний за ту ганьбу, яка відбувається довкола славного колись Музею П.Тичини.

Всі ці події свідчать лише про одне – повний провал кадрової роботи у Департаменті культури Київської міськадміністрації. І ми вимагаємо від мера Києва В.Кличка і профільної комісії Київради НЕГАЙНО дати оцінку таким неймовірно-безглуздим вивертам чиновників від культури!

Взагалі, за такі речі карати треба нещадно! Це називається коротко – ТУПІСТЬ! Добровільна відставка таких горе-курівніков – мінімум!

Якщо цілий Департамент дармоїдів від культури не може, протягом тривалого часу, знайти хоча б з виду пристойного директора зовсім не останнього музею столиці України, то таких упосліджених кризових менеджерів варто гнати брудною мітлою від державної служби!

Або вішати тих невдах на мера Кличка – його ж кадри! Вішати не вийде, значить – зачистка!

Рівень цієї провокації ще потребує детального розгляду. Але, хаотичні рухи Департаменту культури КМДА, просто не піддаються цензурним коментарям! Абсолютний НУЛЬ! Хто у вас за що відповідає? І чи хтось за щось відповідає? Ви українську культуру просуваєте, чи гускій мір? До речі, ті кадри принципово користуються рашен-мовою у побуті. Кому служите – Путлеру? І чи допомагаєте ви бійцям АТО? Чи буваєте у зоні бойових дій Донбасу з культурологічними акціями? А це нині принципово!

Хто відповідальний за таке слабке формування комісії з відбору директора знакового музею?

Результат – студентка (яка чомусь перемогла без необхідного досвіду хоч чогось – 23 роки дитині!), поетеса-еротоманка і екс-радник Міністра освіти, історик, майданівець. Комусь абсолютно не соромно за такі варіанти… Кому?

“Директорка Літературно-меморіального музею-квартири Павла Тичини у Києві Євгенія Кушнір розповідає про своє призначення та заходи музею.

185689_101601413350298_397611181_nЛюбомир Ференс: Конкурс був довгий. Окрім вас, у ньому взяли участь ще два кандидати — Олеся Мудрак-Ковалів та Сергій Пархоменко, який не мав необхідних трьох років стажу у культурі. Ви цей стаж маєте?

Євгенія Кушнір: Я маю стаж. У працювала під час навчання. З усіх місць, де я проходила практику, була волонтером, я взяла рекомендаційні листи. Це враховувалося комісією.

Ірина Соломко: Чому ви вирішили взяти участь у конкурсі?

Євгенія Кушнір: 5 місяців музей був без директора. Це критична ситуація. Я 5 місяців виконувала обов’язки директора. Перед цим я с працювала там старшим науковим співробітником.

yevgeniyaМи сподівалися, що за 1, 2 тур когось виберуть. Але не вибрали. Ми порадилися з колективом і вирішили висунути свого кандидата. У нас весь колектив молодий. Ми вирішили розвивати наш музей за новітніми напрямками роботи.

Любомир Ференс: За освітою ви музейник-пам’яткоохоронець. А знання постаті Тичини у вас більше за шкільну програму?

Євгенія Кушнір: У мене є також освіта за спеціальністю «Бібліотекар» (молодший спеціаліст). Три роки ми ґрунтовно вивчали українську літературу. До того, як я стала виконувати обов’язки директора, я вже рік працювала в музеї, проводила екскурсії.

13239436_569098513267250_7269264021375907981_n_resizedЗ часів попереднього керівництва музей став на європейський шлях розвитку. Він пропонував більш новітні підходи, програми, проекти, акції, спрямовані на школярів, студентів та молодь. У нас збільшилась кількість самостійних відвідувач різного віку. Інтерес до музеїв зростає.

Любомир Ференс: Що цікавого можна побачити в музеї?

886666Євгенія Кушнір: У нас є меморіальна частина, яка показує не тільки постать Павла Григоровича, а й побут 40 — 70 років 20 століття. На першому поверсі у нас є новітній простір «Двокрапка». З цього місяця до січня ми будемо його переформатовувати. Там буде кілька зон. Ми будемо робити велике відкриття, майстер-класи. 13173718_566827053494396_112346997316311177_nУ листопаді у нас проходитимуть екскурсії з каганцями 12 і 26 числа. Вони починаються о 18. Вам розказують історії з життя Павла Григоровича.

111112222Любомир Ференс: Скільки людей у вас працює?

Євгенія Кушнір: 15. У нас є два відділи — науково-фондовий та піару і зв’язків з громадськістю”.

 Громадське радіо
Тут варто трохи пояснити і нагадати перебіг подій. КМДА фактично забула Музей Тичини. Одіозна Т.Сосновська, екс-директор, не менш піарним Славіком Кириленком, призначена директором Національного історичного музею. Який донині трясе від скандалів. Музей Тичини дійшов до такого занепаду, що його вимушено очолила дівчинка, що у соціальних мережах і досі постить медведиків, іграшки, квіточки і цитати про невгасиме кохання. Що для її віку нормально. Чому КМДА довело музей до такого стану?! Здається, це вже злочин?
Потім пішли інтриги. 23 річна студентка, з відчаю, бо дійсно якось щось пішло не так, висувається на конкурс у директори. Організоване проросійське музейне угрупування, що кормилося з рук улюбленого скрипаля Януковича – Кулиняка (екс-міністр культури Азарова), згуртоване навкола дивного “голубого” сайту Муз простір, висуває “кандидата еротичних наук”, що пише якісь збочені вірші про секс, кокаїн і стогнучи їх публічно читає… Від Майдану і проукраїнських сил висунувся волонтер АТО, радник Міністра освіти Квіта Сергій Пархоменко. 32 років.
За сценарієм, повинна була перемогти еротоманка. Жорстко включилася команда журналу “Музеї України”. Привернули увагу. Еротоманка відпала.
Майданівець Сергій Пархоменко, професійний історик, один з творців легендарного закладу АТО – Музею плакату, заступником директора якого він є 5 років, член редколегії журналу “Музеї України”, був брутально знятий з перегонів – не має необхідного стажу!!! Натомість директором стає студентка взагалі без ніякого стажу – лише практика!!! Дитині 23 роки… Вчиться… А хто її родичі, до речі?
І мене, як киянина обурює, що керівником столичної культури є така сумнівна особа –
Попова Діна Олегівна

Директор Департаменту культури

виконавчого органу Київської міської ради

(Київської міської державної адміністрації)

Біографія

 Народилась 16 липня 1977 року у м.Львів.

Освіта вища:

Національна академія управління‚ спеціальність фінанси (кваліфікація магістр з фінансів) 1999 р.

Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка‚ Інститут міжнародних відносин‚ спеціальність міжнародне право (кваліфікація магістр міжнародного права) 2001р.

Трудову діяльність розпочала з 1993 року на посаді менеджера у творчому промисловому підприємстві ”Галичина”. З 1999 року працювала на посаді адміністратора у ТОВ ”Театраль”. З 2001 по 2014 роки обіймала керівні посади у  ТОВ ”Магнат” та  ТОВ ”ЕдвансМ”.

З 2014 року Попова Д.О. вступила на державну службу і з 28 жовтня 2014 року призначена директором Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Кандидат історичних наук за спеціальністю всесвітня історія, 2013 р. (ДК № 016071).

Нагороджена Почесною відзнакою Святої Праведної Анни ІІ ступеня (2014 р.).

Компромату вже повно… Час йти…

Далі буде гірше…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

0

Коментарі