И.Юа + ЙА))))) линейко 11 месьцеф

  • 15.11.08, 12:01
I.UA + ЙА 11 месяцев, 12 дней
близиться час ЫЫЫ...если наберу 10 пункров рейтинга..хы.. будет перерождение)))

Не бойтесь расставаться (із циклу вірші)

Не бойтесь расставаться,

так сложилось,

Быть может, даже не срослось

 

Как в вихре вальса

 всё кружилось

Безумный ритм прервать пришлось

 

Слезами побиваться,

раз случилось

Не стоит, сколько б не лилось

 

Достойно попрощаться

Как любилось

Жалеть, забыв,не довелось

 

13,11,2008

щоб на сральнику читнути

  • 11.11.08, 12:06
- А знаєте, шановний, неписане правило журналістики?? - яке б воно, те правило? - стаття мусить бути не більшою ніж на сральнику почитати. - то тоді у вас таким добреньким запором попахує, як подивлюся

ваша Лю

Fleur дарувало серце киянам




Сердце Fleur

8 листопаду 2008 року в „Будинку офіцерів” знову приймали одеський російськомовний гурт Fleur з новою програмою "Сердце Fleur", який включив в себе презентацію 2х перших не офіціальних альбомів „Почти живой”(2000ріку), а також „Сердце” (2001рік). Заздалегідь всі квитки ціною 80-200 гривень прибрані, а зустріч була назначена на 19:00.

Кількість бажаючих бути присутніми, зовсім не дивна, адже пропонувався шанс поринути в атмосферу ранньої творчості Fleur.

Сам гурт був оснований в лютому 2000 року Ольгою Пулатовой, та Оленою Войнаровською, але кількість учасників зараз набагато більша.

Ольга Пулатова — фортепіано, вокал, автор пісень

Олена Войнаровська — гітара, вокал, автор пісень

Алла Лужецька — флейта

Олексій Ткачевський — ударні

Віталій Дідик — контрабас, бас-гітара

Катерина Котельникова — синтезатор

Анастасія Кузьміна — скрипка

Олександра Дідик — віолончель

Владислав Міцовський — перкусія

 

Колишні учасники:

Юлія Земляная — флейта

Катерина Сербина — віолончель

Олексій Довгалев — синтезатор, акустична гітара

Численні намагання вписати Fleur в якісь рамки „неокласики”, "dream-pop", "готика", "etheral", завершилися тим, що музиканти самі дали назву своєму стилю - "cardio-wave”

За час свого видано п’ять альбомів, записи яких проводилися в Україні, Росії і Франції, також дві збірки та три не офіціальних альбоми, підкорено мільйони сердець.

Взагалі термін „серце” став провідною темою концерту. Окрім назви програми, одного з альбомів, що презентувався, символом гурту є чотири серця, зображені у вигляді пелюстків квітки; талановитими і гарячими серцями написана і виконана кожна пісня і вони проникали в до грудей присутніх, вертаючи час назад. Музика вела в роки заснування цього дивовижного гурту, рання творчість якого звичайно відмінна від останніх альбомів, проте голос, просто магічна музика, глибокий зміст текстів пісень залишається візитною карткою Fleur.

Порядок виконання пісень у солісток особлива, всі парні номери пісень виконує Олена, а от непарні навпаки Ольга.

Погасло світло, на сцену впали перше важкі промені прожекторів, прозвучали перші акорди, і зал просто вибухнув гулом і нестримними оваціями! Всі присутні здогадалися., що в дивний світ образів, їх введе чудова пісня „Сині тіні”:

„В мире двусмысленном ангел двуликий

Стал сводным братом моим.

Солнечный ветер и лунные блики

Застит от нас едкий дым.

 

Где же я это видела, где?

Синие тени на синей воде.

Медленно синие лодки скользят,

Синее небо в синих глазах”


 А душа співала у відповідь, хотіла поринути назустріч звуку, підхопити і танцювати, танцювати, кружляючи допоки вистачить сил. Час зупинився, завмер, головним залишилося музика. Разом раділи чомсь прекрасному, разом стаждали , сумували приходи зими, і гнали геть її:

"Теплым ветром дышит ночная даль,

Здесь тебя не ждут, уходи, февраль.

Уходи, февраль, ты не нужен здесь,

Бурями не хмурь синь моих небес"

("Уходи февраль")

Дванадцять професіональних музикантів водночас на сцені, це вам не жарти, і свідчить лише про високий рівень гурту, складно навіть перелічити ту кількість музичних інструментів, що була задіяна,бо точно упущу деякі: фортепіано, гітара, флейта, віолончель, скрипка, синтезатор, ударні, перкусія, бандура...та інше

 Не обійшлося без „ляпів”. Минула перша частина концерту, всі учасники гурту мовчки піднялися, і покинули сцену. Що трапилося? Невже час закінчувати? Проте за декілька хвилин сумніви поспішила розвіяти солістка гурту Ольга Пулатова(солістка), за її словами вони домовилися, що серед виступу відпочинуть, а хтось в той час залишиться і буде грати приємну музику, але забули обговорити, хто саме. Також попрохала не хвилюватися, попереду друга половина вечору. Ось так жарт згладив всі непорозуміння, тай не можливо на них ображатися.

Непомітно пронеслися години відведені для виступу, коротка подяка за увагу і обіцянка зберегти всі подарунки та квіти фанів не змогли ввести в оману. Всі присутні плескати довго в долоні і вимагали повернення на біс, звичайно очікування їх не були марними. Прощання відтяглося ще на декілька пісень, але це все рівно не змогло його відвернути. Прокручуючи знову і знову про себе улюблені пісні, глядачі неохоче та навмисне повільно покидали зал.

Покидали зал, щоб повернутися при наступному виступі. Чомусь, в цьому я не сумніваюся.

Ваша Лю.

http://h.ua/story/150462/




Кохання на асфальті, або Високі почуття на низьких поверхнях

Кохання на асфальті

або

Високі почуття на низьких поверхнях

Що трапилося панове? За всіма нинішніми політичними чварами, зовсім місця не залишилося для романтики. Бідна та країна, у якій нема інших тем, окрім навколо владних скандалів.

В часи технологічного прогресу, співати серенади Ромеам під вікнами, немає сенсу, адже Джульєтти живуть за пластиковими звуконепроникними вікнами.

Та живі розуми невтомних коханців скрізь знайдуть вихід. Отже, які варіанти можемо споглядати нині?

1.Економічно-довгостроковий варіант Надписи на асфальті прямісінько під вікнами прекрасної дами, вже досить довгий час залишаються популярними. Таке вираження почуттів прослужить не дин рік, тай не одній дівчині, головне щоб слова не жили довше за зміст, що в них кладений, і не довелося дописувати заперечні часточки. Також слід бути обачними, щоб разом із коханням не увіковічити свою неграмотність. А якщо замість імені написати ласкаве звернення, наприклад „котику”, „сонечко”, „кохана”, то порадується серденько всієї жіночої провини під’їзду, та що там говорити, навіть мешканець прилеглих будинків.

2. Дорогий варіант

Не менше оригінальним способом буде викласти зізнання квітами на асфальті. Звичайно перед цим пообіцявши почесній варті бабусь на лавочках, що все буде прибрано. Проживе такий шедевр не довго, але пам’ять не зітреться часом. Після отримання бажаного ефекту сюрпризу, сміливо збирайте квіті в здоровезний букет, а якщо прогорить, то просто роздаруйте їх прекрасним незнайомкам. Від їх посмішок залікується будь-яка рана на душі.серце із вогню

3. Містичний 

Уявіть собі: ледь стемніло, прохолодний вечір, у небесах відчувається аромат пристрасті та романтики, повітря таке тихе-тихе, у ньому дзвенить передчуття чогось прекрасного, незвичного. Лунає дзвінок і схвильований голос просить підійти ЇЇ до вікна, а там..Внизу викладене із сотні свічок палахкотить серце, в середині якого стоїть ВІН,, гарно вбраний, з букетом троянд (не тих, що на ведених в попередньому варіанті...хоча...де наша не пропадала)Їхні погляди зустрічаються, в грудях щось щемить, на мить все навкруги зупиняється, дівчина мліючи каже „АХ”. Занавіс.

4. Травматичний

Розмістити надпис-признання на будинку навпроти. Таке без особливої підготовки та згоди мешканців, які будуть потерпати, не можливо. Та й не відомо ще від сусідів, чи необачності можливо більше постраждати.

5.Лицарський Нічого оригінальнішого не знайшовши, забратися до балкону коханої з трояндою з зубах і розмальованих в сердечко обличчям, так тихенько і сором’язливо постукати у шибку. Не будемо згадувати про всі неприємні деталі, я що можуть трапитися, слова, які можуть бути сказаними, головним залишається, не помилитися віконцем, і тим паче поверхом.

6. Мистецький 

Графіті. Так, і таким способом, можна виражати високі почуття, але мусять бути присутніми ентузіазм, витримка, майстерність, і якесь художнє бачення. Також не буде зайвим вміння швидко тікати від людей в сірому. Бо така творчість тягне на порушення законів і можливих штрафів, і непотрібних проблем. Та хіба такі дрібниці колись зупиняли?

І так образливо за даму серця, коли після звертання до неї в написі не стоїть кома. Цьому вчать вже навіть 12 років.

Та щастя зовсім в іншому

.Ваша Лю. http://h.ua/story/150350/


понятно

http://blog.i.ua/user/1092755/179288/

цитую:

"Как только я получу от Вас пять (5) - десять (10) имен (ников) потенциальных победителей (можно в личку)– я тут же создаю голосовалку! Да пребудет с Вами сило! Поехали, ъъъ"

відповідь:

дякую! мені здавалося цікаво декому, і ні, то нафіг з друзів.

Блакитні жетони воскресли

Пам’ятного відтепер для киян вівторка 4 листопаду 2008 року, ми назавжди прощалися з вірно прослужившими нам „правдою-неправдою” зелененькими жетончиками. Їх замінили на гомосексуально-блакитних і таких дорогих серцю та гаманцю побратимів.

Вистоявши здоровезну чергу, всі хто не встиг придбати проїзді квитки в перших числах, сотні разів пожалкували, про не скоєне. Натиск на бідолах касирів був такий, що мимоволі скотилася скупа чоловіча сльоза і зжалося щире жіноче серденько. Але знаючи нашу любов до чвар, не на довго.

 

А сюжет то повторювався знову і знову. Одвічні питання „чому так дорого?”, довге колупання в гаманцях, начебто за 10 хвилин не можна було цього зробити, і судорожне перераховування копійок, щоб доплатити при обміні по курсу 4 до 1го.

 

Сунувши купюру в номінальною вартістю 2 гривні, отримала нарешті свого першого жетончика. А він то зовсім не новенький! Точнісінько такі обшарпані, погризені, кусочки пластика вилучили декілька років тому з обігу, ізнову повернули. Ось так!

 

Залишу я все такі декілька зелененьких на пам’ять, нехай лежать в коробці зі старими, давно вибувши ми із обігу купюрами.

 

Ваша Лю.

вы любите декадентов???(опрос)

вы любите Декадентов???

или творите в этом духе??

а моглиб почитать своих любимых авторов на одном вечере декаедентов???

или свои произведения???

(подробностей пока не скажу....но мне надо знать...есть ли желающие)

детали оглашу после

фот они 

http://ru.wikipedia.org/wiki/ Декадент

http://www.decadence.ru/


37%, 7 голосів

26%, 5 голосів

5%, 1 голос

32%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Звуки детства))) Запись с пластики)) слушайте) ЧАСТЬ-2

  • 03.11.08, 12:20

 
прослушав первую часть
..приступим ко второй
 
 

70%, 14 голосів

5%, 1 голос

25%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.