хочу сюди!
 

lola

47 років, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

www.zarvanycia.cc.ua Джузеппе Деза

  • 05.10.20, 23:39


www.zarvanycia.cc.ua Джузеппе Деза


Мова піде про містика та святого Джузепе з Копертіно. Прославився святий великими дивами та любов’ю до Бога. Святий був керівником гравітації. Бог дав йому силу левітації. Одного разу після закінчення меси він раптово вигукнув і піднявся в повітря розпостерши руки навхрест і опустився на престол. Він зупинився між свічками що горіли не підпаливши на диво нічого.


Життя святого не було легким і часто супроводжувалось насмішками. Та всупереч світу та людей він здобув мир та любов Бога. Дуже часто Джузепе називав своє тіло “ослом” і відносився як до звіра. 


30 січня 1627 року святий стає послушником — францисканцем а 28 березня 1628 стає священником. Причому сам процес складання іспитів теж не відбувся без чуда. В святого були проблеми з науками і відповідно стати монахом чи священником йому було важко. Але провидінням Божим він здав всі іспити добре. З передань відомо що святий вивчив лише один білет напам’ять адже інших не міг вивчити. Цей білет і випав на іспиті що дало йому зможу бути священником.


Народився святий в 1603 році в Копертіно в провінції Лечче. З малих років святий мав дар до священичого життя. Проводив святий в нерухомості дні та ночі — молячись. Сучасник порівнюють його молитви як споглядання внутрішнього світу. В школі його називали bocca aperta, відкритий рот — адже він часто сидів не подвижно. 


Святий дуже часто хворів різними хворобами які часто проходили самі собою. Причому хвороби були дуже дивні і незрозумілі. 


Харчувався святий дуже просто і переважно овочами та фруктами. 


Коли його взяли до монастиря виявилось що він хворий на ноги. Він не міг нічого робити і лише придатний був для нагляду за мулом. Переносячи різну зневагу від настоятеля він все рівно жив Божим життям.


Чуда з левітацією задокументовані рясно. Варто згадати що не тільки він багаторазово літав але і підносив в повітря людей та звірів. Багато свідків бачили ті дива в тому числі і тогочасний Папа Римський Урбан VIII.


Як ми бачимо меж не має для людини якщо вона живе Божим життям.

http://www.zarvanycia.cc.ua/ ,

https://vk.com/krokdospasinnya ,

https://www.facebook.com/krokdospasinnya,

https://twitter.com/krokdospasinnya ,

http://blog.i.ua/user/6200557/ ,

https://www.youtube.com/embed/v7tTbZorVoo

1

Коментарі

117.10.20, 07:18

Дякую! Цікаво!