Собрание фотоклуба в другом месте!

Сегодня 25-11-2016 все фотоклубовцы приглашены на презентацию фотографий Нины Лищук и Дмитрия Гилитуха в кинотеатре Кинопанорама.

На Борщаговке в клубе сегодня встречи не будет.

Завтра с 12:00, кто может приходите на перемонтаж выставки в библиотеке им. Винниченко на Кудрявской 2.

Принимаются предложения на очередные выставки.

Экспресс-конкурс в фотоклубе на осеннюю тему переносится на следующую встречу. Приносите фото 20х30 и больше. 

Для обсуждения фотографий используйте нашу страницу на www.photo.i.ua ( http://photo.i.ua/user/595614/ ) и дублируйте приглашение обсудить фото на клубной странице в Фейсбуке.

Фотовиставка Андрія Рудакова в Києві.

8.11.2016 о 16:00 у Національній парламентській бібліотеці відбудеться презентація фотовиставки Андрія Рудакова "N-й кілометр." Запрошуються всі бажаючі!

Чергова зустріч у фотоклубі переноситься в Рівне

14 жовтня всіх запрошуємо на відкриття виставки за результатами міжнародного фотосалону Фотовернісаж на Покрову 2016. 15:00 Рівне, парк Шевченка, Міський будинок культури.
У фотоклубі в п"ятницю зустрічі не буде.

Фотовиставка в Киеве. Проданенко Сергей.

17.09.2016 в Киеве в библиотеке им. В.Винниченко (ул.Кудрявская 2, возле Львовской пл) в 12:00 состоится открытие персональной фотовыставки члена НСФХУ и фотоклуба "9х12" - Проданенко Сергея. Приглашаем на открытие!

Фото Андрея Чекановского.

Результати міжнародного фотосалону Фотовернісажу на Покрову 2016

Вітаємо одноклубників, які буди відібрані до колекції Фотсалону
http://2016.pokrova-foto.com/cache/pdf/2016.pokrova-foto.com-2016-ru-accepts.pdf
Обітоцький Вадим, Науменко Олександр, Шевченко Олександр,
і Дмитра Гілітуху вітаємо з дипломом від Укрфото.
нагороди див тут http://2016.pokrova-foto.com/cache/pdf/2016.pokrova-foto.com-2016-ru-awards.pdf

Справи фотоклубу

В суботу 16 липня з 11:00 запрошую допомогти "заряджати" і вішати клубну фотовиставку в оновленій бібліотеці ім Винниченка на вул. Кудрявській 21. Фотографії з передостаннього пленеру Схід-Захід в Жилінському краї.
Шановні одноклубники, візьміться хтось за нарізку нового скла для наших виставкових рам.
А.Ч.

Відбір на Фестиваль фотоклубів України

Прохання до ВСІХ членів фотоклубу проголосувати за 12-бальною шкалою за ВСІ фотографії (крім тих, якими ви є авторами), викладені для участі в Українському фестивалі фотоклубів 2016 на нашому робочому сайті за посиланням:
http://photo.i.ua/user/595614/474379/
Викладання нових фото припиняємо.
Прохання - не подавати одночасно однакові фото до колекцій різних фотоклубів. Якщо побачимо серед нашої колекції фото, які є в колекціях інших клубів - приберемо такі знімки. А.Ч.

Фотовиставка в Києві

Національна парламентська бібліотека України, вул. Грушевського 1

Запрошуємо на фотовиставки у Києві.

Національна спілка фотохудожників України, Національна парламентська бібліотека України, Київська організація НСФХУ, київський фотоклуб "9х12"
запрошуєють Вас на відкриття фотовиставки Чекановського Андрія
(до 30-річчя чорнобильської катастрофи)
 "Зона сумної пам'яті",
що відбудеться
7.04.2016 о 17:00 у Національній парламентсьякі бібліотеці України (вул. Грушевського 1, 2й поверх, вхід вільний).
(Афіша і резюме додані до листа). Після відкриття пропоную завітати ще на одну презентацію (читайте далі. А.Ч.).


7 апреля в ДОМЕ АРХИТЕКТОРА в 19-00 Вас ждёт беспрецедентное мероприятие - ОТКРЫТИЕ выставки 2-х фотографов и 2-х художников, объединившихся в теме ЛЮДИ и АВТОМОБИЛИ. Звучание прекрасной музыки, ретроавтомобили и гурманы, бокал шампанского и мир ТВОРЧЕСТВА и видения ЖИЗНИ... Вечное движение, как доказательство Жизни и потрясающий квартет из двух женщин и двух мужчин покажет вам удивительный МИР!
"Мы находимся здесь, чтобы внести свой вклад в этот мир. А иначе зачем мы здесь?"

Про новини української фотографії дивіться на http://photospilka.com/

Запрошуємо на відкриття фотовиставки і майстер-клас.Відкриття другої частини експозиції найбільшого в Україні міжнародного фотосалону Фотовернісаж на Покрову 2015 – «Портретна і жанрова фотографія» у Києві.

Національна спілка фотохудожників України, ГО “Український центр фотомистецтва», Київський фотоклуб 9х12, студія «У фарватері істин», Київська бібліотека ім. В.Винниченка запрошують 26.03.2016 о 13:00 на відкриття другої частини експозиції найбільшого в Україні міжнародного фотосалону Фотовернісаж на Покрову 2015 – «Портретна і жанрова фотографія» за адресою вул. Велика Житомирська 26 (приміщення бібліотеки ім. В.Винниченка).

У 2015 р. у фотосалоні взяли участь 4629 робіт від 338 авторів (з них відповідно 155 і 2096 з України). До конкурсного розгляду було відібрано 1013фотографій, 76 з яких отримали нагороди. На київській виставці представлені роботи-переможці, в тому числі – фоторобота українки Інни Оскольської, яке отримало гран-прі салону, знімки нагородженні міжнародними медалями і дипломами. Глядачі побачать широку гамму тем, художніх стилів, сюжетів з усього світу.

О 14:30 у залі виставки відбудеться ворк-шоп Чекановського А.А. «Складові художнього фотопортрета», з показом слайд-шоу і портфоліо-ревью.