Про сьогоднішнє 20.11.2015 засідання нашого клуба

Через засідання київської організації НСФХУ я приїду на клуб о 20:00. Чекановський А. 20.11.2015.

Cьогодні засідання клубу - "виїздне"

13 листопада у п"ятницю засідання нашого фотоклубу буде об"єднано з фотовиставкою Віктора Метте "Детский сад", яка відбудеться 13.11.2015 о 19:00 у клубі Ікар за адресою вул. Петропавлівська 34-А (Куренівка).

Входная форма участника Киевского портретного фотосалона

Входная форма участника Киевского портретного фотосалона
(графический файл), в других форматах см на  http://kyivportrait.org.ua

Выставка.

Открытие выставки 12 сентября 2015 г. в 14:00. В библиотеке им. В.Винниченка, ул. Б.Житомирская, 26.

Подготовка новой выставки

Предлагаю за месяц-полтора сделать фото-выставку "Посвящение Катерине Билокур". В этом году 115 лет со дня рождения художницы. В библиотеке им. Винниченко об этом тоже просили. Кроме того, актуальность выставки может помочь найти еще залы для экспозиции. Жанры снимков могут быть любыми. (https://ru.wikipedia.org/…/%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D…).
А.Ч.

Актуальні справи фототоклуба "9х12"

1травня фотоклуб не збирається на щотижневі зустрічі.
В п"ятницю до клубу не прийдуть ті, хто їде на пленери (Левченко Оля, Любінецька Наталія, Науменко Олександ, Проданенко Сергій, Середенко Світлана, Чекановський Андрій. Ключі від клубу у Ніни Ліщук.

Фотовиставка "Старопольські етюди" КиївКиївський фотоклуб 9х12 і Андрій Чекановський запрошують на фотовиставку «Старопольські етюди». Виставка працює у київській бібліотеці ім. В. Винниченка (вул. Велика Житомирська 26) з 25.04.2015 до 23.05.2015 з 11:00: до 18:00, вихідні ПТ, НД.

Перша персональна виставка Чекановського А.А. відбулася в Польщі і була присвячена українській старовині. Наразі його перша персональна виставка в Україні носить назву «Старопольські етюди». Роботи, представлені на виставці, знято під час міжнародних фотопленерів з 2009 по 2014 рр. у центральній і східній Польщі. Вони присвячені пам’яткам старовини. Нерідко – це місця нашої спільної історії, де українська і польська традиції нерозривні. Для автора це особисто важливо. Фотографія не знає кордонів. Вона є сильним засобом для зближення людей, для створення зв’язків і контактів між країнами і народами. А крім того, це – просто красиво, це – хороший привід для зустрічей і приязного спілкування.

Чекановський А.А. є членом Національної спілки фотохудожників України і Союзу словацьких фотографів, засновником київського фотоклубу «9х12» (www.czekanowski.photo.i.ua ).

Фотоклуб «9х12» проводить свої зустрічі по пятницях за адресою: Київ, вул. Академіка Корольова, 5-А, приміщння клубу «Берегиня». За заходами клубу можна слідкувати за сайтами:

www.photoclub9x12.org.ua

https://www.facebook.com/groups/photoclub9x12/

Відкриття фотовиставки 25.04 о 14:00.


Фотовиставка "Пам"ятки" Київ


Виставка за результатами XXIV Загальнопольского бієналє ПАМЯТКИ,

присвяченого памяткам світової спадщини ЮНЕСКО в Польщі

Польща сьогодні є для України прикладом успішної трансформації суспільства у багатьох сферах життя. Це стосується і ставлення до культурної і природної спадщини. У списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Польщі налічується 14 найменувань (в Україні тільки 7). Частина цієї спадщини – спільна для України і Польщі (деревяні церкви Карпат належать до спільного списку).

Фотографія робить кордони прозорими. Конкурс який організувало і багато років проводить Фотографічне товариство в Замості, не тільки знайомить і пропагандує видатні місця Польщі, але й демонструє ставлення до них, повагу до історії і природи країни. Кожний місцевий уряд на своїй території намагається впорядкувати і зберегти всі обєкти історії, культури, природи, які варті уваги, розповісти про них. Старе Місто в Замості теж входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Тому не дивно, що такий фотоконкурс у 1968 р. зявився саме тут. Замойське Товариство Фотографічне має можливість щомісяця використовувати для фотовиставок найкращі виставкові площі в місті. У Ратуші в самому історичному центрі є фотогалерея, у найбільшому кінотеатрі і бібліотеці теж є великі площі для фотовиставок. Всі ці місця безкоштовно надаються фотографам для їх імпрез. Девіз Замостя - «Замостя – місто ідеальне» - для фотографів є актуальним і буквальним з усіх сторін. Міський уряд сприяє проведенню загальнопольського фотоконкурсу і фотофестивалю «Східне» (у якому вже втретє буде брати участь київський фотоклуб «9х12»). У цьому році 3тє місце на конкурсі і відповідну нагороду завоював знімок киянина Андрія Чекановського «Самотня молитва. У Тринітарному соборі в Кракові». Фотоклуб «9х12» і автор призового фото запрошують на відкриття виставки у суботу 25.04 о 14:00 до київської бібліотеки ім. В.Винниченка. Нам хочеться щоб ви відчули близькість Польщі і України, побачили місця нашої спільної історії і самі захотіли зробити фотомандрівку до цих чудових куточків привабливого краю.

Виставка надана Замойським Товариством Фотографічним.


Відбір робіт для фотовиставки для всіх бажаючих

http://photospilka.com/vystavki/kitayska-narodna-respublika-z-yakoyu-nsfhu-ma-dogovir-pro-spivpracyu-zaproponuvala-nam-nadati-dlya-vidboru-kitayskoyu-storonoyu-do-100-kolorovih-fotografiy-peyzazhnogo-ta-narodno-tradiciynogo-spryamuvannya-dlya-eksponuvannya-na-fes.html
Шановні колеги! Китайська народна республіка, з якою НСФХУ має договір про співпрацю, запропонувала нам надати для відбору китайською стороною до 100 кольорових фотографій пейзажного та народно-традиційного спрямування для експонування на фестивалі "Барвисте Гуанджоу"
Китайська народна республіка, з якою НСФХУ має договір про співпрацю, запропонувала нам надати для відбору китайською стороною до 100 кольорових фотографій пейзажного та народно-традиційного спрямування для експонування на фестивалі "Барвисте Гуанджоу".  

Автори - переможці за версією китайської сторони матимуть нагоду відвідати виставку за гроші організаторів виставки у травні 2015 року.

НСФХУ вже має роботи такого типу, переважна більшість яких була надіслана на конкурс "Панорами моєї країни". Також буде зроблено розсилку-запрошення для участі у відборі.

Прохання надсилати Ваші прев’ю розміром по довгій стороні 1080 пікселів на адресу photospilka_kr@ukr.net з обов’язковою поміткою "на конкурс у Китаї". У листі просимо обов’язково вказати 1) ім’я та прізвище автора англійською 2) назву роботи англійською 3) місто проживання автора 3) емейл 4) телефон. Роботи мають бути позитивними, представляти Україну, як країну у якій підтримуються народні традиції та ремесла.

Також прохання підготувати Вашу роботу для завантаження у разі її відбору. Вона має бути придатною для збільшення великого розміру, jpg, srgb, 8 bit, на виліт, без псевдопаспарту.

Строк до 5 квітня.
Участь безкоштовна, друк робіт китайською стороною.

З повагою, відборна комісія:Андрій Чекановський, Едуард Странадко.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
38
предыдущая
следующая