Фотовиставка Віктора Черемісіна, Київ

Від щирого серця запрошую вас на відкриття виставки моїх творів, що відбудеться у суботу, 9 грудня 2017 р., о 13 год., у приміщенні бібліотекі імені В. Винниченка за адресою: Київ, вул. Кудрявська 2, тел. 272-53-06. Фотороботи відображають неповторні миті зміни погоди, спостереження за явищами, які відбуваються на світанку або заході, в житті в гармонії з природою. Тільки навчившись цінувати ту красу, яка оточує нас, ми зможемо продовжити життя людства на планеті Земля.
Години роботи 11:00-18:00, вихідні Пт, Нд.

Евген Ком Абстрактне асорті фотовиставка Київ

Евген Ком / Абстрактне асорті / фотографія
Бібліотека ім. В.Винниченка з 30 жовтня до 25 листопада

Київ, вул. Кудрявська, 2 тел.: (044) 272-53-10

Фото Kievphotos-Hall 2012.


Новий сезон у фотоклубі

Щотижневі зустрічі у київському фотоклубі "9х12" поновлюємо 8.09.2017. (Час зустрічей 19:00. Вул. Академіка Корольова 5А, приміщення клубу "Берегиня"). При клубі можна пройти курс навчання фотографії для початківців і не тільки.

Міжнародний весняний фотоконкурс в Бардейові

Підтримаємо словацьких друзів і колег. Прохання до учасників фотоклубу 9х12 поставити свої фото для конкурсу у відповідну папку робочого сайту. Це не для обговорення, а для підрахунку учасників. Від цього залежить сума оплати участі від кожного. Стрінка з умовами - тут http://www.fotoclubbardafbardejov.com/

Фотовиставка в Киеве. А.Синельников

29.04.2017 прглашаем в 14:00 на открытие фотовыставки А.Синельникова в библиотеку им.В.Винниченко (ул.Кудрявская 2, р-н Львовской пл.)

Синельников Александр Семенович - фотограф Одесского музея западного и восточного искусства и Одесского Художественного музея. Член правления одесского отделения НСФХУ, зам председателя фотоклуба «Фотон-2», руководитель творческого объединения «Город». Участник и призер многих национальных и международных фотосалонов и конкурсов. Провел более пятнадцати персональных выставок в Одессе, других городах Украины и за рубежом.
Фотографируя Одессу много лет, я всё чаще обращаю внимание не на узнаваемые открыточные места, а на так называемые задворки, с их обитателями, много интересного происходит просто на улицах города. За всем этим очень интересно наблюдать и результатом таких наблюдений стали выставки: «Одесские истории», «Маленькие фрагменты большого города», «Город и люди», «Котовасия» и многие другие. Фрагменты из всех этих выставок и легли в основу экспозиции «Одесский дневник».Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
41
предыдущая
следующая