Запрошуємо до участі. Відбір фото для виставки в Києві.

Київська організація НСФХУ оголошує прийом робіт на щорічну фотовиставку до дня Соборності України "Прагнення єдності".
Виставка проводиться спільно з Національним історико-архітектурним музеєм "Київська Фортеця".
Мета виставки - показати найбільш значущі моменти з життя нашої країни впродовж року, драматизм суспільно-політичних подій і плин мирного життя. Приймаються роботи у різних фотографічних жанрах.
Виставка відкрита для всіх бажаючих. Прохання попередньо надсилати превью (1000 точок по довгій стороні) до 12 січня 2015 р.
Адреса пошти для превью - andrewche@mail.ua
Файли позначати латиницею наступним чином - Прізвище та ім'я_назва роботи_місто,
наприклад: Shevchenko Mykola_Photofest_Kyiv
Відбір фотографій здійснюватиметься Художньою Радою київського відділення НСФХУ у складі: Фалін Володимир – Голова Худради, члени Худради - Компанцева Наталя, Харват Олександр.
Автори визначених для експозиції робіт надають до 15 січня повнорозмірні файли, які друкуватимуться коштом Київської організації. Відкриття виставки - 20 січня 2015 року у галереї "Київської Фортеці".

Сбор снимков

Приглашаем участников фотоклуба "9х12" загружать свои фотоработы в нашем альбоме на ресурсе i.ua в папки - "Для коллективной фотовыставки", "Польський слід в Україні", "Для альбома фотоклуба 2014"

Есть результаты фотоконкурса в Бардейове

Ярослав Гутек сообщил, что открытие выставки будет 15 ноября. Можно поехать. У него есть неоплаченные участия от нашего клуба. На ближайшей встрече хорошо бы выяснить от кого. Результаты см в виде слайдшоу на http://bardafphotosalon.weebly.com/
Александра Науменко поздравляем с дипломом.


Предлагаю фотопутешествия (ближайшее)

Воскресенье 26.10.2012 Китаево.Встречаемся 12:00 на выходе метро
Лыбидская в подземном переходе

Предлагаю фотопутешествия (2, Словакия)

Бардейов-Пряшев-Кошице 19.12 - отъезд, 23.12 - возвращение, поезд -автобусы или авто участников. Рождественское офрмление средневековых городов. Затраты до 1500 грн. Последний день для принятия решения об участии 12.12.2014. 18.11 можно пехать на открытие выставки международного осеннего Бардейовского фотосалона.
Предлагаю фотопутешествия (1, Польша)

Пшемысль - Красичин - Львов, выезд по времени формирования группы. Длительность с днем отъезда/приезда 5 дней.
Затраты до 800 грн. (Бонус фотогиду добавит ему энтузиазма). Проезд поезд-автобусы, или авто (если кто-то из участников захочет везти на своем авто, в этом случае вернуться можно 3.11). Ночевка в недорогом хостеле. Локации: Пшемысль - Старый город, замок, старый парк, панорамы, доты 20 в, форты 19 в; Красичин - замок-шато, парк, Львов - прогулка до отправления поезда. 24.10 - последний день для решения об участии.


Замок в ПшемыслеЦветомузыкальный фонтан в Старувке. Далее виды замка-дворца в Красичине

Дот "Линии Молотова" на набережной ПшемысляФорты крепости 19-нач 20 в вокруг Пшемысля

 Панорама центра Пшемысля с Ратушной башни.

Сьогодні о 17:00відкриття фотовиставки газети день.

З 18 по 26 жовтня у галереї «Лавра» – Фотовиставка газети «День»

Цього року Фотовиставка «Дня», вже шістнадцята, – особлива. Вона проходить у непростий для України час. Як завжди, це – фотолітопис, як і чим жила Україна цей рік. А він став для всіх нас «концентратом викликів та випробувань»…

Ми отримали близько 2050 світлин, з яких редакційне журі відібрало 350 найкращих робіт фотографів-професіоналів та фотолюбителів з усіх куточків України. Окрім «дорослих» номінацій конкурсу – «Події», «Особистості», «Український світ», «Життя як воно є», – а також окремої номінації від міжнародної організації ПРООН «Будуємо нову країну разом», з 2008 року започатковано спеціальну номінацію –  «Світ очима дітей», яка представляє роботи юних фотографів до 18 років.

Символом минулорічної виставки були червоно-зелені яблука, які втілювали мудру зрілість та допитливу юність. А цієї – терен, сизо-сині ягоди на колючих гілках… Це – і «тернистий шлях», по якому сьогодні всі ми йдемо, прориваємося з кров’ю, і який змогли зафіксувати на своїх світлинах фотографи-учасники фотовиставки. Це також і захист: у багатьох країнах цю рослину наділяють саме таким смислом. «Колюча огорожа» захищає від непроханих гостей і… від злих сил. В українській міфології є повір’я: якщо вколоти терновою колючкою когось із нечисті, то зло втрачає свою силу… Загалом, терен – це вміння захищати себе і своїх близьких. Про це вам скаже будь-який орнітолог. Птахи, люблять вити гнізда у колючих гілках терену, бо там вони – у безпеці. Туди не дістанеться жодний хижак… Хіба це не про нас? Не про захист рідної землі на сході країни?.. Деякою мірою наш фотоконкурс – це теж захист. Від викривленої картини світу.

Звичайно, значна частина світлин присвячена саме цим подіям – Революції Гідності на Майдані та війні на сході країни. У фокусі – люди, які творять історію сьогодні. Втім, попри складні події, вирішили не відмовлятися від фотографій, що надихають та приносять оптимізм, – їх можна щороку знайти серед конкурсних робіт. Без такого «щеплення оптимізмом» у нинішній ситуації ніяк не обійтися.

Фотоконкурс, який проводиться щорічно від 1999 року, – це найбільш масштабний соціальний проект газети, що, поряд з іншими культурно-просвітницькими ініціативами видання («Бібліотекою газети «День», Літньою школою журналістики, премією ім. Джеймса Мейса «Громадянська позиція» та ін.), став уже її візитівкою. Загальна кількість учасників за всі роки – 2457, робіт, відібраних на конкурс, – 3260, свої нагороди отримали 652 фотографи.

Щороку Фотовиставка «Дня» подорожує Україною, її вже побачили у  28 містах. Загальна кількість фотовиставок за 15 років – 101.

Під час цьогорічної фотовиставки у столичній галереї «Лавра» (вул. Лаврська,1), яка триватиме з 18 по 26 жовтня, вже традиційно можна буде придбати книжки з «Бібліотеки газети «День», зокрема п’ять наших новинок, «Маршруту №1», листівки та футболки. А також поспілкуватися з журналістами та фотокореспондентами «Дня».

Відкриття виставки відбудеться 17 жовтня у галереї Лавра (вул. Лаврська, 1). Серед запрошених гостей – відомі представники культурної, академічної, політичної еліти України, провідних компаній, громадських організацій та ЗМІ. Відкриє Фотовиставку «День-2014» головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

Вхід вільний.

З питань акредитації слід звертатися: (044) 303-96-21,

e-mail: marketing.theday@gmail.com

Київ, зустріч з автором, слайдшоу "Донбас - відкритий перелом"

Фотоклуби "9х12" і "Ікар" запрошують на зустріч з автором
Костянтином Скоморохом (Сєвєродонецьк) "Донбас - відкритий перелом", слайд-шоу з росповіддю про події осанніх місяців (Сєвєродонецьк, Лисичанськ).
  4.10.2014 о 12:00.
Київ, вул. Велика Житомирська 26, бібліотека ім. Винниченка


після зустрічі - спільна фотопрогулянка Києвом чи околицями.