Нюанси Про мову навчання етнічних меньшин.

  • 06.01.20, 12:39
                         
Кожна єтнічна меньшина в любій державі Має Право на навчання на своїй, не державній мові.
.
Але.
 Тут починаються нюанси, які приводять до Осмисленного Порушення громадянами корінного етнічного статусу (більшини)) та державою у своїй особі - цього права етнічних меньшин.
Чого? Бо - нюанси. Таке - життя, і інакше поки що - не можна. Не вийде - бо ми е - Люди.
.
1) 
Навчання етнічних меньшин у державі на мові сусідньої держави загрожує суверінітету самої держави.
Оскільки навчені не державною мовою, а мовою сусідів, - у подальшому тяжіють до Поширення себе.
До збільшення своєї кількості.
 До "приходу" сусідньої держави на терена даної ( де знаходиться навчений).
.
І це одна з властивостей Людей.
Якби не було такої властивості - тоді і не було б загрози суверенітету.
.
Через це Люба Держава намагається Насильно зменьшувати навчання своїх громадян на мові сусіда.
Насилля продиктоване розумним підходом до самозахисту, для самозбереження самої держави, для спокійного захищеного життя основної  частини населення країни, для корінних етнічно жителів.
.
- особливо це важливо - коли етнічна меньшина має великі розміри за кількістю представників ії всередині держави.
.
- Але найбільш це важливо - коли етнічна меньшина е представником сусіда, який у два-три - або і у сімдесят три рази більший за кількістю свого населення, ніж дана.
.
Отже, виходячи з людської суті ( бажання збільшувати - своє, та бажання притягувати рідну ім Основу ( але ж - чужоземну) до свого анклаву) в представників етнічних меньшин, та маючи ще два важливих деструктивних факторів ( вказаних вище) - 
і маємо Свідоме не бажання держав, - наприклад України або Латвії навчати російські етнічні меньшини, на рідній їм, російській мові.
Насилля - і часткове порушення прав - заради збереження сувернітету...Ось такі справи...
.
.
.
е і ще - нюанси - велика економічна невигодність, моральна незацікавленість, лінь, націоналізм, ксенофобія та інші речі - які діють у нашому житті. Від яких особливо далеко - не відійдеш, не відкинеш. 
в результаті права меньшин виявляються - Порушеними...
.
Але це порушення - Правильне!!! і таке - буває, да. Заради Порядку, Спокою, Цілісності держав.
Ось такі - нюанси. Для простої людини це ж  - нонсенс.
 і Як це можна пояснити словами - зрозумілими кожному?

новий хіт

  • 05.01.20, 17:42
півтора місяця всього

Геніальне музичне віу віу.

  • 04.01.20, 16:16
.
.
Я вирішив назвати цей стиль - "віу віу", там явно звучать ці слова в музиці.
Тільки що придумав. Не віу віу віу ( три рази) - це сигнал сирени поліції або швидкої допомоги, а - 
два рази - і без дефіса..
.
Віу віу.
.
Бо якийсь вий ( вой) чується у цій та подібних композиціях...Намагання жити і бути веселим після нещодавньої великої трагедії явно....
грусть, тоска, печаль. А зовні - гарна, пускаюча блестки св'ята в очі.
.
Однообразна, конеш, композиція. Але - геніальна. Не раз ще згадаете.

Я би примирився з росіянами. При 5-ти умовах.

  • 31.12.19, 19:21
Я би примирився з росіянами. При 5-ти умовах.
.

Зразу кажу - ці умови стосуються тільки їх і не досяжні Ніколи ними в Природі - не будуть.
.

Отже, - ніколи я, стандартний нормальний українець, але високомислячий, не примирюся з росіянами. Те, що в мені, як мислю я, те саме в народі. Тільки або гостріше, або тупіше, але - те саме. Впевнений. Я - сам Народ.
МИ - Нормальні Люди. Українці. Окрім слабкості Деякої розуму, духу, знань, підходу до Життя, - нічим не відрізняємось від чехів чи поляків.
.
.
1) Я би помирився з росіянами - якби вони відмовились від свого бажання Захвачувати Чужі Землі
- Кожен росіянин радіє, якщо захватити крим, україну, білорусь, польщу, чехію, германію, францію, сша, монголію, в'єтнам, індію, китай.
.
Може Таке бути - щоби росіянин Вбив у собі Бажання захватити чужу землю? Щоби перестав думати про захват інших земель?, Про проблеми інших земель?,
.
 Перестав Бажати Допомогти іншим землям? ( а в них допогання єдине - допомогти і - захопити після).
- Припинив свою діяльність мозку щодо Допомоги іншим Землям. Може таке зробити росіянин з собою? .
.
Перестати захвачувати землі біля себе. І не біля себе. Взагалі - Землі. Країни. Росіянин таке зможе - ?
Ні. Кожен росіянин Генно Створений на захват земель. Так склалось тисячоліттям. І вони і характером - такі. Створені від Природи. Забалакати, гарна розмова, завлікти, порушити мораль в голові, порушити кордони, інтернаціоналізм, соціалізм, комунізм, гарні слова, ну ти же слабка земля, приєднуйся, вирішим за тебе усі проблеми.... - Задача Одна - Захватити твою країну. Завжди так діяли - і діяти будуть Завжди. до останнього росіянина.
.
 Ні. НІКОЛИ. 
.
1а) Може таке статись з росіянами? а це наші Найближчі і найсильніші і найнебезпечніші Сусіди. 
 Так що тут не вийде примиритись з росіянами, бо вони хочуть захопити мою країну, Україну, яка самобутня. Україна - Має Свої Ознаки. Історичні, культурні, мовні, ментальні. Земля в нас - гарна. Не гнила, як в Білорусі та росії.
.
Ні, не вийде Ніяк примиритись з росіянами. Це генні захватчики, і доки вони - поряд - вони Увесь час будуть намагатись захопити Мене у полон. Заради земель. генно створені для цього нелюди. 147 млн. іх.
 - Зможуть вони Відмовитись від Зазіхань на чужі Землі? Ні, Ніколи. Вони створіння для цього - і відмовитись - не здатні. Бо доведеться перебудовувати часом ( 500-т років) та хімією іх хромосому захвату земель. А це - не можливо.
.
.
Ніколи я не примирюся з росіянами. Вони не здатні від Природи Порушити в Собі те - що Створене Природою в них. задля чого і створені. Вони створені Задля Захвату Мене! та ладно мене - і інших Захвату!!! 
Їбавв я таких - захватчиків. Захвати сам себе! Урод. 
.
Ніяка Неволя мене - не влаштовує. Тільки - з опаскою та добровільна. Якщо - влаштовує.
.
 Те, що Бачить Розумний Світ вже 1000 -у років у росії - Ніяк не влаштовує Нормальну Розумну Людину ніяку.
.
.
2) Я згідний примиритсь з росіянами, якщо вони дінуть десь дивом свої невдачі дивні кожноденні і свою криву працю своїми руками невдалу Чогось.
.
 Їхня генна криворукожопість. 
.
КРЖ,
.
 Вже багато хто - це - побачив. Вже усе СНГ знає - росіяни не вміють зробити чітко продукцію і чітко ії - обслуговувати з часом. ВСе це вимагає - працю неспішну, спокійну, методичну, кожна деталь літака чи трактора повинна бути неспішно перевірена, обслуговувана маслом, олією, ганчіркою, тряпкою, увагою, обдувом повітря, відсиланням деталі на перевірку часовим у толкові інститути, де перевірять ії....
виробник повинен дати - гарантію. При не виконанні гаранті - шум і похерення вплоть до смерті цього виробника.....і не тільки - грошима....
.
Вони здатні робити Речі - не криворуко? Ні. Ніколи у світі - не здатні. Кожна річ від відра до програми касперського - в них - криворука!!!!!
.
Мене Завжди бісили ті,, хто не вміє прості речі зробити - вірно. Діставання води з колодязя, зашивання латки, підлога з дощок, іздення на машині, вироблення продукту у столиці - сосиски, тушонка, масло, бронедвері, вікна, гіпсокартон, електрика, маршрутчики, послуги банку, усе , де - криворуко - завжди видно це....Супутниками, ракетами, пожежними роботами при ремонті авіаносців, при зникненні аварійного живлення для доку50....
.
Де росіянин  робив - завжди КРЖ. Це видно нараз і образа для користувача.... і - викручування, оббріхування, не сприйняття наслідків і не виправлення - а продовження....крж.
.
Я згоден примиритись з росіянами, - якщо вони перестануть робити КРЖ,
.
Зможуть вони Так Зробити? Ні. Ніколи.
.
вони Природні криворукосракі, і Ніколи вони не зможуть робити Нормальну продукцію - щоби не бісити людей, щоби вдачно продавати ії, щоби вона працювала майже безвідмовно. Все що вони роблять руками - криве. Працює допоки доки. Скоріше скоро  - зламається. Це - річ.
а - робота? Сотні тисяч криворуких росіян росіян ліплять одне до одного....у Києві, у Нью-Йорку....воно в них не працює, ламається, але ліплять і стараються - не здаються.....руцкие никогда не сдаются...скільки бачив такого...провод чіпляють до провода, гіпс до гіпса у три шари ( бо перший зогнив), статтю до статті, ролик до роолика ( омтв), дошку криву до кривої, витяжні системи до контура, паливо у літаку з лівого крила качають у праве, щоби вирівняти літак кривий, програму у компі на програму зверху.....і все - криворуке...
.
З Такими генно - жити не хочеться. Примирення з такими?? Ні, ніколи не буде. 147 млн. КРЖ,
.
.
3) Іх відношення до чужеродних націй. Толерантне. Як таке Може Бути???? Вважати за нормальне - якщо якісь чечен керує компанією???? Що тут норм? Якщо в тебе жінка - казашка. Це норм?
Що тут - Норм? Нехай так - буде, якщо трапилось так, я ж не проти, але вважати це нормою???
Інтернаціоналізм - це психічно не норм. А вони вважають - норм. Якщо усі чечени чи татари мають гроші, і будуть головними над татарами і чеченами - нехай буде. Благ ім усім. Нам це - Начорта??? 
не дозволено чорним нехай і в одиниці бути головним над білими. Так само і не дозволено білим бути головним над чорними. Закон. Згадайте, як Колбіна руцького з ЦЕ КПССС назначеного росіянина не сприйняли казахи..... правильно зробили....\автра в Білорусі Усі Власники Фірм будуть - чечени. Росіяни. І по вулицях будуть кататись.
Ви вважаєте це норм.
Я Ніколи не примирюсь з росіянами, бо вони вважають толерантність до чорних -  це - норм.
.
4) Церква....у нас повинна бути жорстко незележна від росіян. бо вони якось вірусно наших людей влади чомусь гнуть заради росії.......кожного генерала вірянина, віруючого, схиляють на користь росії.....прими новосибирскагага апостала, атдай деньги емуииа только ему....и ради расеи, ти что, не пониал.....прими росию - польностью в душу свою.....
.
Я би примирився з росією та росінами - якби не було - такого. Тягнення у росію навіть у вірі божій. Кожен батюшка росіянин - агент Федеральної Служби Безпеки. Сам бачив десятки разів.

5) Росіяни Ніколи не скинуть з себе владу власних спецорганів - ФСБ.
.

Останне. Це - ЧК. КГБ. ФСБ. Не можна Людині ставити над собою - Нелюда.
.
любого нелюда, зі спецслужб. Спецслужби мають бути - і і слугувати Владі. Але не можна звеличувати іх роль у житті людини, а тим більше - Ставити Добровільно іх над Собою. Вони і так - над Тобою. Але треба іх підкорити добровільно заради слугування все ж таки іх батькам і дідам - народу. Нації.
Де могилки іх батьків. Де - жили з друзями іх батьки. Де жили- іх прадіди.
.
Якщо сбушніка дід жив на сибіру - нах туда і йди. Там стережи свій сибір.
.
Якщо дід сбушніка чи тебе чи мене - а ми усі хто українці - стражі свого землі - жив на вкраїні здавна - то і стережи землю предків, падло ти, якщо не стережеш.
Я ніколи не примирюся з росіянами - бо вони не здатні зкинути з себе владу спецслужб.
.
Вони це не здатні - зробити. Від Природи - не здатні. Ну ви Знаєте, раби, толерантні, забичені, селекція, рабоселекція, сталін, 1937, вбили мужиків на війні, і т.д.
Росіяни Ніколи не скинуть з себе владу власних спецорганів - ФСБ.
.
.

5) Я Згоден примиритись з росіянами - якщо вони зможуть Назавжди скинути владу ФСБ над собою. 
.
А вони Ніколи Цього - Не зроблять, бо не здатні. Бо створені - на інше.
.
Отже, п'ята причина що ніколи нормальний українець не примириться з росіянином. 
.
Про генну їх схильність у кожному третьому слові до Брехні
 та до рабскості характеру
 - промовчу.
 Нехай би це була їх ізюмінка, особливість народу.
Якби перші п'ять виправили Чудом надприроднім якось - можна було б і примиритись з ними.

.

Снайперська гвинтівка майбутнього.

  • 27.12.19, 13:43
Снайперська гвинтівка майбутнього.

Гвинтівка Майбутнього повинна бути з електричним спуском!!!
.
Невже не зрозуміло, що як би людина не затримувала дихання під час натискання на гачок спуску - а йде механічна дія на зброю......невидима, маловідчутна - а йде. Навіть якщо зброю затиснути у лещата - від натискання на спуск Буде йти стороння дія на приціл. Що це за пряма механіка??? Ричаг. Лом. Важіль через точку опору - штифт. Архімед? Ми що, досі у 16-му сторіччі - які курки????? Які спускові гачки??? Яке шептало? Воно нічого не шептало тихо, це тертя заліза на вісі об залізо, і на вісі тертя...Може, ще й коней запряжемо?
Не можливо передати точку зору на відстані - точку попадання кулею - через рух рукою через три важелі тиснучи на них!!!!
.
- Спуск повинен бути - електричний, на відстані від зброї!!!
.
.
Зброя повинна бути затиснута нерухомо у лещата. Масивні лещата. Регулювання - нівелюючими гвинтами.
.
І постріл - через електричну кнопку на відстані від зброї.
.
Положення стрільця.
Хто це придумав - стріляти лежачи??? Головою - вперед. Хто сказав - що це - зручно???
 Хто сказав - що так - влучно???
.
Так безпечніше. Так склалося на протязі століть. Але ж це - 19-те сторіччя.....
.
.
- Снайпер Повинен стріляти - сидячи у кріслі!!!. Відхилившись  - назад трохи!!!
як я у кріслі стріляю мишкою у шутерах. ідеально попадаю завжди, вмію добре.
- чи ви думаєте, що я краще влучив би у ворога - лежачи на землі головою вперед з мишкою біля носу???
Невже ніхто не розуміє цей світовий ідіотизм??? Традиції, звички довліють?
.
.
- Кожен снайпер повинен сидіти у міні-танку. Стріляти через захисне куленепробивне скло. З отвором тільки трохи більше кулі.
Який відносно легко доставити з місця на місце. Снайперу потрібен захист від далеких ворожих снайперів.
Чого Зараз, у 21-му сторіччі, снайпер підставляє своє обличчя??????
.
.
Приціл Повинен бути - перископічний!!!
Не повинно бути прямих прицілів з відкриванням обличчя ворогу!!!!
На початку 80-их років минулого сторіччя в Ізраїлі розробили гвинтівку - що стріляє з-за рогу....
Невже зараз важко ввести перископічний приціл???????
Сидиш у танку в окопі. Або за бетонною стінкою. Стріляєш - поверх них!!!!
.
.
і ще багато ідей є. Мене вражає, наскільки не цінується Досі людське життя.......
.
ну нехай спецназ, розвідка - мусять ризикувати. Але в снайпера же специфічна задача!!! знищувати живу силу ворога - бажано керівний склад - не вступаючи в бойове зіткнення.  Чого не забезпечити йому Повну безпеку!!!
.
.
і останнє. Остання в пості ідея.
.
- Снайпери Взагалі Не потрібні!!!

 Снайпер взагалі сам не повинен стріляти. Повинна Стріляти по цілі - Вогнева Установка!!!
.
Вражаюча здатність кулі - мала. Точність - не велика. 
 Стріляти не кулею - а ПТКР-ом. малого розміру. Та хоч і КРВД "Томагавк", якщо прийме рішення.
.
Снайпери - це - НІЩО!!!!! Наводчики на місцевості - СИЛА. 
.
"Снайперський наводчик".
.
.
- В окопі, в танку, в кріслі, зручно назад відхилившись,з перископом 1000 кратним, з пристроєм затиснутим у масивну залізяку (станину), визначає цілі, ставить регуляторами віртуальний маркер на цілі, передає дані автоматично на установку, вогнева установка на відстані знаходячася Гарантовано знищує ціль снарядом. Відстань стрільби - 3-12 км. Всі наші - живі.
.
Знаходячись на місцевості, захищений сам, через регульований скляний пристрій, візуально, з точністю фактичною до міліметра, до пікселя. Передає дані. Сам вистрілить - не попаде. А - Техніка - попаде!!!!!!!
.
Оце буде - ефективність. Оце буде - Толково. Запросто. Це буде - Перемога.
.
.
а не те, що зараз бардак. в усьому світі. снайпера... пуляються пульками у відкрите лице один одному....бред.
Дитячомозкі якісь усі.
.
.
.
p.s
Людина Вистрелить - Може Не Попасти!!!! Сам Вистрілиш - Можеш не попасти. А Техніка - робот - вогнева установка - Завжди Попаде!!!!
не потрібно надіятись на себе. Задача Людини - Вибрати ціль. Вибрати - Ціль!!! Прицілитись на Максимум Мозку - зконцентруватись - виваживши усі Можливості - Людини мозком. і передати точну точку Найточнішу зором, мозком, - техніці.
і техніка - попаде. влучить у ціль.
а Ти - можеш не влучити. Дак начорта тобі довіряти стрільбу, поражаючий фактор....Це техніка Має робити. Твоє Діло - Гарно Прицілитись у точку на фоні природи. Ідеально Прицілитись. А стріляє нехай - робот. і він попаде. на основі твоїх даних.
а якщо ти дані не здатен нормальні видавати - то не попаде.

Газ росія продаж Невигідно.

  • 24.12.19, 15:06
Прочитавши сьогодні ( і рік тому теж) багато статей про - росія експорт газу.
.
- я прийшов до висновку - росії Взагалі не вигідно продавати газ. Експортувати газ на продаж - не вигідно.
.
.
Виторг за газ проданий в Європу = 13 млрд. долл./рік. Ну це ж - ерунда. Мало!
.
.
ну от взяти Україну - ніхрена не робить - слідкує за стрілками на манометрах труб - і отримає за транзит газу 3 млрд. долл./рік.
.
.
а росія. Оце то - торгаш...Стільки Праці, стільки товару, стільки життів покладено, трупів, національне багатство, - вкалуєш, везеш, продаєш - і всього 13 млрд........

Да, колись було вигідно. Да, було 55 млрд. Но тепер-то - стало 26, а в 2018-19-20-21 Буде - 13 млрд....
.
Ну не смішно???
.
.
при тому що в росії шорічно на підтримання держави - ( все разом, армія, дороги, школи, на все Господарство, на підтримку штанів, розходи щорічні Потрібні!) витрачалось 500 млрд. долларів. Десь же вони їх заробляли? Мали. Продавали - що могли. Десятину на розходи давав продаж газу. А тепер - що?
.
.
Наччччорта його продавати - якщо він дає всього 13 млрд. долларів??? 
.
.
Власникам - вигідно, зрозуміло, а Державі це - Навіщо???

.
.

Суть Справи Шеремета. Це - Гроші. Капіталізм. Не розслідування.

  • 23.12.19, 20:32
Напишу нікому не потрібний і ніким не прочитаний коментарій.
.
Зараз - капіталізм.
.
При капіталізмі Кожен намагається заробити - Гроші.
.
1) Вбивця - на вбивстві.
2)Поліція - на розслідуванні вбивства.
3) Журналісти - на розслідуванні недоробок поліції.

Суть Життя. .КОЖЕН НАМАГАЄТЬСЯ ОТРИМАТИ З ЦЬОГО - ГРОШІ. при капіталізмі.
.
Істина, Правда - Нікому не потрібна. Бо вона - безгрошова.
.
З Чого б це ти чи я чи інший чи орган держави Почне Ризикувати Життям Заради Своїм Власним і дітей своїх - Задля Встановлення Істини??? От ти - поясни?
.
тут е моральна сторона - що без цього Людство - загине, Усі стануть злочинцями та ще й не розкритими...бог та власний мозок та мораль суспільства усіх знищить - мільони прикладів. Вбивця не може після вбивства жити - спокійно. рано чи пізно - в нього порушення психіки. Йому стає противно. Хто це - Доказав на Весь Світ? Такого - немає. Ніхто про це - не знає.
нас не хвилює - совість, нас хвилюють- гроші.
.
В Людства Досі Немає Явних Доказів - що за продаж совісті точно тобі буде - наказаніе.
Мільони Людей Виростили своїх дітей - крисенишів - і за продаж друзів або моралі - ніяк вони особливо Наказані - не були.
да, деякі з іхніх дітей - наркомани або продожувачі Зла - Але Загальної Картини що за порушення Моралі ти будеш наказаний до четвертого коліна - немає. Немає і переваги фактів.
.
І Так - в Усьому Світі.
.
Бо усюди - капіталізм.
.
Найкраща дієва система Життя на сьогодні.
.
Краще неї - доки що не придумали.
.

Так - і Живємо.
.
Кожен робить не Істину, а - собі гроші.
.

і так само - журналісти. їм не потрібна істина. вони ж не дурні. їм потрібна сенсація правдива - і гроші.
.

Нікому цей Шеремет - не потрібен.
.

Але Правильність Демократії якраз і Полягає у тому - у принципах - що поліція як би не хотіла замулити цей злочин - але щось да мусить робити - вперед - отже розслідувати справу - бо тиснуть журналісти та суспільство трохи - і щоби гроші і далі отримувати - вони Мусять розслідувати злочини як би цього ім не хотілось....))) і доводити по грамах справу до кінця...
.

- правильність демократії і у тому - що Вона Дозволяє Існувати Незалежним розслідувачам....
- правильність демократії у тому - що на саме старшне - на Служби Безпеки - дозволено частково наїзджати....
- правильність Демократії - що рано чи пізно Можна Задати Пряме питання Голові МВС, Голові СБУ, і голові Держави....
.
.
і це одночасно уміщається в - Заробляння Грошей Собі. Капіталізм.
.

Журналіст собі гроші заробляє, пошумівши трохи, поліція собі гроші заробляє, щось там типу розслідує роками за зарплатню, та на бізнесі, сбу собі гроші заробляє - на послугах інтернів та на зарплатні та на бізнесі, всі - молодці. Всі кормлять детішек і гроші - мають.
А хто в мінусі? А - народ. Давить душу народу таке...Нерозслідування. Але народ - Це - слабка субстанція.
І - деякі жертви. Особливо ті, що багато балакають лишнє і влазять в чужі бізнесінтереси.
.

Отак і - працює. Життя, брате.
.
якщо не дійшло, то хоч це допоможе дійти до моїх розумінь?
.
.
п.с.
мільони поліціянтів крутяться, як вужі по Життю, хочуть бути спокійними, чесними, безпроблемними, просто гроші заробляти, - але Життя - Гроші - затягують і затягують іх у злочини...
мільони еврейськооких грузинок - їдзів та армянів - едів та янов теж хочуть жити чесно ( думаю), мільони росіян князевих та троянів, но - ні.
Трапляється факт - і починається старе....Гроші, гроші, гроші...Капіталізм. Совість - Продана. Майбутньє - продане. Діти - крисениші. Внуки - крисенята.
.
- і про це вони - не думають, а якщо думають хвилину-дві - то це іх - не колише....
.
внучки крисенятами - Будуть! ні, не задумуються.
.
Ніяк Мораль - Не Переможе у Світі. Духовність. Душа. Чистота. Хоч більш-меньш. Ні.
.
весь час - капіталізм. гроші, гроші.
кожне робить тільки те - що за гроші. А Совість - це Міф. Карма - це Міф. Бог - це Міф.
.
служба - требує. гроші - требують. робити - все ради грошей. Світ Сучасний.
.
Проблема у тому - що Демократія - мало того, що недорозвинена, - а - Капіталістична.
.
і якщо якийсь навіть прочитає це - він заткне язик собі подалі у рота - заради грошей, заради продажу совісті, заради продажу своїх дітей крисят. Бо все - Гроші.
.
а Нормальних Людей нам не бачити ще років двісті. Сміливих, чесних. тоді вже і капіталізму - не буде.
.
Буде щось інше - Що Вирівняє Гроші та Мораль.
.
щоби совість не продавали за гроші. щоби діти (не крисениші) були Вище - ніж просто діти. Моральні діти від Морального батька.
.
вся Європа повільно рухається цим шляхом.
.

.

Лукашенко, Кучма, Путін - невільні вбивці. Опонентів.

  • 20.12.19, 16:00
Весной и осенью 1999 года в Беларуси пропали навсегда три человека. Расследование их исчезновений до конца доведено не было. В 2004 году спецдокладчик Парламентской ассамблеи Совета Европы (ПАСЕ) Христос Пургуридес, изучив все обстоятельства, пришел к выводу, что Захаренко, Гончара и Красовского похитили и убили бойцы СОБРа под командованием подполковника Дмитрия Павличенко с ведома руководства страны. Такую версию разделяют и  правозащитники.
.
В сентябре 2019 года Юрий Гаравский обратился в русскую редакцию DW, заявив, что 20 лет назад участвовал в похищениях и убийствах белорусских оппозиционеров - противников президента Александра Лукашенко.
.
 Гаравский утверждает, что в 1999-2003 годах был бойцом СОБРа - специального отряда быстрого реагирования внутренних войск МВД Беларуси. По словам Гаравского, по приказу сверху вместе с сослуживцами

 он похитил и убил экс-министра внутренних дел Беларуси Юрия Захаренко, экс-главу Центризбиркома Виктора Гончара и бизнесмена Анатолия Красовского, белорусскую оппозицию...
.
.

.
.

Думка. Ось так Здобуваеться влада...
Будучи головним - спускаеш собак на своїх противників - ВБИВАЕШ ТРЬОХ ГОЛОВНИХ ( опозиціонерів тобі) -  і закопуєш іх.
Ніхто нічого не знає - ну пропали люди - розчинились у повітрі - і все.
.
Після цього всі твої противники розуміють "все" - але доказів нема - і - ходять і бояться. І ніхто - не пікає.
.
-  А ти 20-ть!!!! років правиш народом, - - ходиш і улибаешся Все Життя, руку тиснеш меркелисі..
і чорт тебе - не бере. Ти - нікого не вбивав.
.
.
Головне - нехай я буду наївний, але я впевнений, - прямого наказу Вбивати - Лукашенко не давав.
.
 - Просто сказав підлеглому собі та державі міністру МВД - "Вони мені ті троє - не подобаються"..
"Що б це таке - зробити з ними - прямо не знаю - щоби вони мені - не дошкуляли...А? Щось би таке позитивне, хороше, добре...
Подумаєш"?
.
.
Що таке міністр мвд - це слуга тричі.
1) бо поліція - це служба Допомоги. Допомагати людям - їх призначення і службове - і генне від природи тих людей - які туди йдуть працювати невипадково-тягне.
2) бо ти, міністр і нижче і нижче - не вільний бізнесмен - а Найманий працівник - і ти заради грошей - багато на що здатний. Ти залежиш від - Грошедавця-Господаря.
3) поліція по-гороскопу -Діва, а Діви обожнюють прислуговувати комусь. Створені служити Шефу. Майже - безоплатно. Слугують - беззавітно і не потребують великої оплати. Просто подобається ім так - слугувати комусь.
.
- Міністр МВД розуміє слова Господаря (президента) вже -  "по-своєму"...
Розуміє - шеф незадоволений. Потрібно Зробити Все - Щоби Шеф став - задоволений...
потрібно прислужити різко шефу...Тим більше, що твої гроші ( величина іх суми) залежать - від шефа. Від його гарного настрою щодо - тебе.
.
Міністр викликає до себе - підлеглого. Нижчого за рангом. Такого самого - за світоглядом.
.
І хмуриться вже в два рази більше - ніж президент.
Каже командиру спецпідрозділу - ти знаєш, каже, - я не задоволений деякими трьома особами...
Опозиціонери вони нашому Господарю, Папі. Папа ними - не доволен...Папа - Зол.
А Я який злий...ти не уявляєш...
і боюсь,- що папа - злий...Так що я - злий вдвічі.
Зрозумів?
Едак нас від кормушки( годівниці) - відлучать...Виходить, що ми - погано слугуємо??
.
ти подумай бігом - що можна зробити доброго...щоб виправити цей стан...
.
.
- Командир СОБРу, вже Втричі - Нахмурений. І втричі злий. І втричі - простішомозкий у розумінні Життя, і у вирішеннях питань, - визиває начальників підрозділів спецприначення...
Каже - ....
.
.
.
Ситуація з Кучмою та Гонгадзе - мабуть ідентична. Янукович теж так ( мабуть) - було. не внікав.
.
.
Президенти оказуються мимоволі ( невільними) вбивцями. Просто - нахмурившись на деяку людину. 
Обідившись на опозиціонера, потім в розмові з підлеглим міністром - просто нахмурившись до міністра...
.
Вивод -
 президент повинен Дуже слідкувати за своїми словами. І гримасами обличчя.
 Бо слуги дуже швидко все - розуміють. І намагаються - догодити швидко. З переборами.

Шеремет. Розкриття - Черговий переворот мозку в Українї і Життя.

  • 15.12.19, 21:36
Ви не розумієте - це Бомба Знов в Життя України....ви синька дешевомозка рибка....Це - Бомба.
.
Усі учасники АТО прийшли додому - і почали Захвачувати Владу і Гроші у Свої  - Руки!!!
.
не сиділи тихо - вдома. вдовольнившись льготами та наданою землею під будівництво будинку.
.
Вони створили Мільйони Компаній, з'єднавшись з місцевими євреями та росіянами - Фірм по Будівництву, по - Охороні, по - Виробленню харчових продуктів...
.
Залізли у Інститути, у керівництво інститутів, у конституційні органи, у поліцію, у прокуратуру, у добуття корисних копалин, природніх ресурсів, у дорожні роботи, у управління жєками, у водоканали....
Силою робили - і наглістю - я ж - патріот казали, я кров проливав. Тепер дайте мені - Грошей!!!Захват Влади....
.
.
А Тепер - прийдється звідти - вимітатись. 
Сотні тисяч дітей атовців залишаться без приставки Соні плейстейшн та без автомобілів власних у 16-ть років подарункових....
.
бо - Всплила на Верх уся їхня - Брехня Життя...
отих чесних людей, що раніше часом боролися за Україну....
.
- що мішало ветерану захиснику батьківщини знов мити тарілки без гарячої води у хаті - і ходити слюсарити чи здавати металобрухт - чи вирощувати чесно картоплю - Жага до грошви ( що в нас усіх е). І Вони - Почали Діяти.
.
Спочатку Створення Ветеранів Спілки. Потім - Захват Місцевих Органів Влади. Потім - Земельні Махінації та розподіл влади та грошей Серед - Своїх. Точно як при бандиті - Януковичі.....
.
нічим не відрізняються по-факту....
.
отак гроші портять людей...все завжди - однаково....
.
Ні.
Тепер Будем вишибати іх - обратно. Не враховуючи - заслуги. Будем ставити до влади - наших - народних, місцевих, справедливих людей. А не цих - Жуліків. Що приперлись на заслугах - і почали нагло вимагати.
.
Це знов - Переворот в Україні. Це вимушений був влаштувати тупий служка - Аваков - бо ці АТОвці перейшли Усі Межі Нормального Суспільства. - Почали взривати бомбами усіх - кого можна в полі зору... 
.
35-ть вибухів від бомб автомашин з людьми  - більшість на рахунку атовців....
.
Що я пишу???
Слабкий текст.
.
Сотні тисяч атошніків Створили мільони компаній по бізнесу. Вигнали звідти януковичей, бойка, порошенка, барни, та і нормальних українців теж.....
.
Вони створили Мільйони Компаній, з'єднавшись з місцевими євреями та росіянами - Фірм по Будівництву, по - Охороні, по - Виробленню харчових продуктів...
.
Залізли у Інститути, у керівництво інститутів, у конституційні органи, у поліцію, у прокуратуру, у добуття корисних копалин, природніх ресурсів, у дорожні роботи, у управління жєками, у водоканали...
.
Візьмемо - Вакуленко Івана Івановича та Евгена Турчака....Войували, да. Створюють на Троєщині Спілку Ветеранів АТО... Залазять у Київраду. Створюють десяток бізнескомпаній по - охороні дач олігархів, по будівництву, по харчуванню ( піццерії киів та львів, франківськ та інші міста,  по керуванні грошами міста Києва.....
Евген - починає Шифруватись Нащось - пишеться Георгієм...про якого даних у Інеті - Немає.... зате про евгена павловича - маса бізнес компаній відкрита, все е....і це - Кіборг. Що Донецьк аєропорт тримав - тепер - масовий бізнесмен....друг Вакуленка....який теоретично вбив - Шеремета...бомбою....
- Вакуленко ( герой АТО, виступав в Київраді....) (Голова ветеранів Ато, Деснянського району, Троєщини Києва, вам же Аваков не сказав - де саме він застрілився, бандит Вакуленко, герой України  та Києва, герой Київради виступав там....не витримав)  везе на машині - Грищенків у Косів...вбивати бомбою бізнесмена Чекурака....він не знав, нащо везе їх...ага, да.
І Наєм Мустафа - тут теж замішаний, лідер революції Майдану, і Збітнєв, і Остальцев, і Сукач, і Полоннііков, і - Князєв ( Голова Поліції), друг Порошенко, і сам Порошенко.....і 
.

і тепер їм - більшості - доведеться звідти - Забиратись....
.
бо все про них Стало - Зрозуміло....
.
.
Це - Знов - Переворот в Україні - Переворот Мишлення - І Буття....Доведеться усіх атошніків видалити зі всіх органів влади та бізнес-структур....які вони раніше - захопили наглосмертно. не бояться смерті. і ради грошей - теж тим більш. залізли на грошові місця.....не - способностями до управління - а наглістю...
.
.
І Зараз - Піде - Вичавлення їх звідти. Назад. В хати іх дешеві. Хто це Буде Робити? .Як? Хто докаже людям - що це - жуліки типові?????
.
Тобто - Знов Переворот. Мишлення. І - Країни.
.
Ось що це. Буде.