Популярные приколы

видео

хочу сюда!
 

Marina

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Трохи про юстування стенду лазерного ВЕКТОР-СКВО-1

Юстування лазерного стенду розвалу-сходження "ВЕКТОР-СКВО-1"  для деяких потенційних покупців є каменем спотикання. Чомусь вважається, що наявність можливості  самостійного юстування і відповідних юстувальних пристосувань в комплекті - це недолік приладу.


Хоча все абсолютно навпаки. Це якраз є перевагою приладу, що дозволяє Вам у будь-який момент переконатися в точності та адекватності вимірів. На відміну від комп'ютерних стендів, юстування яких є складним, громіздким і вартісним  процесом, юстування стенду ВЕКТОР-СКВО-1 займає порівняно мало часу, грошових і людських ресурсів. Звичайна перевірка працездатності, наприклад, взагалі не забирає зайвого часу: досить просто увімкнути обидва тумблери на вимірювальних балках, вивішених на юстувальній стійці (вона ж підходить і для тимчасового зберігання балок, коли вони не використовуються).

В цілому, користувацьке юстування, якщо раптом прилад почав давати невірні  покази, займає близько 10-15 хвилин, залежно від кваліфікації працівника, що виконує юстування.

Прилади схід-розвалу  типу ПКО-1, котрі раніше випускалися польським заводом у  Бидгощі (Польща)  та черкаським заводом "Фотоприлад", дійсно, не мають пристосувань для юстування. Яка причина цього - ми поки з достовірністю сказати не можемо. Можливо, що це обумовлено 1) підвищеною заводською  точністю виготовлення; 2) технологією вимірювань; 3) відсутністю вузлів, які можуть роз'юстуватися; 4) невисокою точністю вимірювань, яка набагато нижча, ніж можливі похибки від роз'юстування.


Нижче ми пропонуємо Вам коротке відео,  котре  пояснює принципи  юстування  стенду ВЕКТОР-СКВО-1


0

Комментарии