Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

Хто і для чого це зробив.

 • 07.03.15, 04:26
 Так як ніхто внятно не озвучив, або ж видають тупі версії, в той час як все елементарно.  
 Конєшно ж ботоксна жаба не за те убила Нємцова, що він на неї наїзжав.  І не за те, що був небезпечний як суперник.
 Ботоксна жаба не може ні кроку ступити без охорони і не може піти коли хоче, куди хоче, з ким хоче.
  А Нємцов міг і робив це.  
 Людині все можно пробачити - подлость, ізмєну, убивство.
  Єдина річ, яку ні за яких умов неможливо пробачити людині, це її внутрішню свободу, розум, успішність, щастя, самодостатність - коли вона не є інвалідом нуждающимся в костилях у вигляді різного роду скрєп і збивання в стада..
 Ботоксні жаби, ватніки, портянки, істінно православні і по іному правовєрні, патріоти новоросій ї іних русскіх міров і не тільки - для них і подобних - це самий більший смертний гріх і кощунство - смертний гріх і повинен каратися смертю.
  Різні талібани, ігіли, кадирови, путіни, кісільови, пушкови, денеери, еленери, ерефії, улусорди і прочі дуб-дєрєвья - ненавидять і жаждать унічтожить істрібить все інакове, непохоже, нетупе, непримітивне, красиве, вільне.
 .
9

Коментарі

17.03.15, 08:17

Це так! І я відчуваю, що тепер ми з тобою стоїмо в черзі за Нємцовим. Тому, що ми з тобою найрозумніші, найвільніші і найкрасивіші.Бабусю....я б навіть в жарт не говорила таких слів .... Бо інколи воно знаєте як буває......скажеш не к мєсту і нев той час ......Здоров"я вам ...і ДОВГОЛІТТЯ !

  27.03.15, 08:26

  Це так! І я відчуваю, що тепер ми з тобою стоїмо в черзі за Нємцовим. Тому, що ми з тобою найрозумніші, найвільніші і найкрасивіші.Не льстите себе для этого для начала надо с потрохами продаться америкашкам. Или вы уже?

   37.03.15, 08:27

   Автор - красава!

    47.03.15, 08:39

    Це так! І я відчуваю, що тепер ми з тобою стоїмо в черзі за Нємцовим. Тому, що ми з тобою найрозумніші, найвільніші і найкрасивіші.Бабусю....я б навіть в жарт не говорила таких слів .... Бо інколи воно знаєте як буває......скажеш не к мєсту і нев той час ......Здоров"я вам ...і ДОВГОЛІТТЯ !Які жарти, якщо навкруги одні вороги і зрадники, а довга рука кремля вже тримає за горло усіх наших патріотів? І немає нам порятунку...Ну ви не гуляйте по Большому Москворєцкому мосту без охорони ..... авось рука і не дотягнеться , не така вона вже й довга....от Дурицька втікла в Київ - і нічо поки .....

     57.03.15, 09:00

      67.03.15, 09:18

      Це так! І я відчуваю, що тепер ми з тобою стоїмо в черзі за Нємцовим. Тому, що ми з тобою найрозумніші, найвільніші і найкрасивіші.І що я бачу?

       77.03.15, 09:20

       сматрю, фсб и гру не дремлють - клонов штампують

        87.03.15, 09:23

        да,да...проснулся сёдня с криком, слышу, за окном - бам, бам, бам...и рука чья-то шасть в форточку.

         97.03.15, 10:19

         я ж говорю - приснилось, шо враги уже в форточку лезут

          107.03.15, 10:34

          это в смысле - к гиперинфляции?

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна