Профиль

Ньотка

Ньотка

Украина, Ленино

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Последние статьи

Свежие фотографии

Свежее видео

Моя осінь

Густа, тягуча, пахуча - як кавова гуща. Дивлюсь запоєм фільми. Найкраще йде такої пори всілляка містика і французські комедії. 
Потрапила сьогодні в ліс, шкодувала, що не взяла мильницю - така шурхітлива краса. 

Собаки ще не зрозуміли, що бабине літо. Хто там у нас такий солодкий?

[ Читати далі ]Вже давно про це думаю...

Зробити таке собі схуднення онлайн. Писати в блозі, що їм. Може фото вправ (я навіть зробила декілька). Коментарі можна закрити, кому цікаво прочитає, а я не буду біситися від порад із розряду капітан очевидність. 

Що мені це дасть. Найперше контроль. Якщо ти маєш показати комусь, то вже лишню цукерку таки відставиш убік, бо як ти за неї скажеш вся із сєбя така худающа? Соромно. 

Мінуси. Я не розумію чи мені вистачить на це часу. В мене багато побуту, підробіток, тепер ще й навчання. Не знаю, в якому форматі вклинити між тим ще й типу зожні звіти. І чи це справді мені допоможе, чи лиш забиратиме зайву годину. І не знаю, як краще писати, якщо писати. Щодня? Щотижня? Коли я таке для себе в блокноті вела, занотовувала щодня. Тут же, це навряд буде доречно. 

А в кого є такий досвід? Як робили? І чи цікаво вам то буде читати? Останнє питання, щоб розуміти ховати записи під замок, чи дати змогу бачити всім. 

Живу

- Мама, дивися, собачка похожа на свиню! Тільки очка інакші.

Ну, в певному ракурсі Джесі дійсно схожа на підсвинка. А якщо з очками, то хіба на свинку Пеппу. 


-//-//-//-//-

Сьогодні приходила "невістка" :) Дуже гарна дівчинка. Завтра чекаю ще одну.

-//-//-//-//-

Осінь. Час вчитись :) З понеділка йду в школу. 

-//-//-//-//-

Знову болить спина. Знов набрала вагу. Варто було три дні повечеряти не травою і привіт плюс три кг. :(

А в цілому все гаразд. Муркаю. 
Гарної осені вам. 


Потроху всього за останніх кілька днів.

Є така дуже активна у фейсбуку мережа супермаркетів  "Наш Край". Мене вона зацікавила доставкою продуктів. Особливо пишуть, що від 250 грн замовлення доставка безкоштовна. А що таке на мій кагал набрати на 250? Лєхко вопше!  
Ну, шо вам сказати?.. Після оформлення заявки, до мене навіть не передзвонив обіцяний менеджер, щоб узгодити замовлення. Ну, і, звісно, ніхто нічого не привіз. 
На даний момент стоїть статус, що моє замовлення в процесі обробки, а вже минуло три дні, відколи мали привезти.
Шкода, бо дуже гарна ідея.

-//-//-//-//-

Я таки схудла до 56,9. Наступний крок - втримати цю вагу якийсь час, а далі треба ще мінус 2 кг і буде норм. Сьогодні прокинулася о 4 ночі, бо захотілось торта. З горіхами і шоколадом. Торта не було, довелось через півгодини заснути знов. Отакево!

-//-//-//-//-//-

Знаходжусь в режимі очікування деякого гарного плану. Тримайте за мене кулачки, кому не шкода. І напишіть, про що б вам було цікаво прочитати у мене. Дякую. 

-//-//-//-//- 
Нагадую, що в попередній замітці мій брат продає мед. Може комусь треба, то звертайтеся. 


Зміню заголовок, а то он деякі Дісу шугаються. Ггггг!

Про брата. Отого, що музикант, вчитель, майстер музичних інструментів, реконструктор і прочая, і прочая. Так от, він ще й трішки пасічник! 

Так шо, може хтось хоче натурального меду Новою поштою, пишіть мені, або йому ось сюди  Дуже смачний. У більшості різнотрав'я.
 Ціна:  0,5 літра - 50 грн. + пересилка
            1 літр - 100 грн.  + пересилка
Смачного вам!
            

Якщо чесно,

я дуже люблю інтернет! Оці всі розмови про залежність, відмови тимчасові чи остаточні, від соцмереж - це все не моє.
 
По-перше, тирнет являється афігєнним інструментом. Більшість, що мене цікавить знаходиться на відстані клавіатури. Будь-який рецепт, будь-які вправи, будь-яка афіша, будь-яка новина і т.д.

По-друге. В реалі мене оточують нудні люди, пора вже в цьому і собі зізнатись. Нудні або шалено зайняті. Але у більшості таки нудні. Я не маю кому запропонувати піти зі мною на пробіжку. Не маю з ким поговорити про тиждень без цукру. Не маю кого запросити на прогулянку чи в музей. І не те щоб їх цікавило щось інше. Мене вони теж нікуди не запрошують, бо не ходять. А не ходять, бо лінуються чи не цікавляться. Я теж лінива, але зараз не про це. Єдине виключення, то мій брат. Щоправда тут уже я для нього нудна, бо він більше по поїздках, а я не люблю дорогу, подорожі і громадський транспорт. Як він каже: Яка ж ти скуууучна. В тебе ж навіть шкарпетки ніколи не губляться! 
Це все, що вам треба про мене знатиlol навіть шкарпетки всі по парах. 

Так от. В і нтернеті завжди можна знайти однодумців і цікаві ідеї. За це я безмежно ціную і цьомаю свій вай-фай прямо у його бездротовий зв'язок. Не виходячи з дому можна зробити, що завгодно (або відходячи недалеко)! Взяти участь у різних марафонах, челенджах, квестах. Скільки вже років, а я досі тішуся от прямо ЩОДНЯ ТІШУСЯ від такої можливості! 

Часом мені не вистачає людини поруч, яка б розділяла мої захоплення і з якою ми б приносили в життя одне одної щось нове. Не вистачає не дружби, не спілкування, а якогось .... партнерства.... компаньйонки. Щось таке. 

Дуже рідко, я розвіртуалізовуюсь із кимсь. І знаєте, ще ні разу не було промаху! Всі ці люди прекрасні, зі всіма я спілкуюсь і дуже їх люблю. 

І взагалі дуже гарно себе почуваю. Отак наче життя стає цікавіше і цікавіше із кожним днем.

Тут не буде ніяких висновків. І порад я теж не прошу. І не жаліюсь ні на що. Це просто впіймана за хвіст емоція в друкованих літерах. Всім гарного дня. 

Перестала робити вправи,

зависла на 57 кеге з десятими. 
Дуже хочу скинути ще хоча б до 56,9 до 25 серпня! Так уже мрію про ту шістку, шо капець. Тим більше, що в трикотажній сукні досі виглядаю жахливо. Як би то розвтикатися і знову почати варити собі окремо гречку та робити якісь трохи вправи. В ідеалі страшно хочу виділити час хоч на одненьку пробіжку, але поки і так не висипаюся, безглуздо вставати ще раніше. А то що вийде? Встала. Побігала. Скисла. Вирубилась. Або сидиш весь день позіхаєш, за серце хапаєшся. А хто щось робити буде? 


День якось не задався від самого ранку.

Все летіло з рук. Вдома лишалась не сама. Пішла вигулювати собак в ліс - поки тушила чиєсь вогнище, що межувало з сухою травою, Джесіка знайшла людське гімно і вивалялась у ньому від кінчика носа до кінчика хвоста. Додому йшли без настрою, гівно унило звисало з зубців парфорса, я періодично давала Джесьці підсрачники. Викупала пса, помила ванну, перепрала півквартири. 
Побила кришку від міксера, ващє печаль! Кароч, весь день якась срань.  Понеділок задає тон всьому тижню, - думала я. Тиждень накрився жіночим статтевим органом, - думала я. 
А 10 хвилин тому на балконі роцвів кактус. Ніжно-білою квіткою. Дикою красою. І світ одразу став кращим на одну зірку. Я аж ахнула від несподіванки! Краса врятує світ, однозначно. І настрій врятує. І день. І тиждень, надіюсь. Моє місто

У багатьох містах стоїть танк. У нас він у такому місці, що вийшов головним орієнтиром району. Ніхто не каже "біля такого-то суду". Мало хто говорить "біля дитячої лікарні". Майже всі - "біля танку". З цього місця і почалась моя прогулянка.


[ говнофоткі з кулькулятора ]


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
33
предыдущая
следующая