Росіяни про росію.

Россия - самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие добра и зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир.
  
  Ильин И. А. (1882 - 1954), русский философ.

кацапи і хохли

Кацап (як і хохол чи чурка) - це не національність, а спосіб мислення. Серед любого із безлічі народів є байстрюки. Це ті, що походять з якоїсь етногрупи, але замість національної самоідентифікації, що грунтується на національній само- та взаємоповазі мають якусь нацистську ідею зверхності однієї нації (хоча вони точно й не знають, що це таке) чи народу надд іншими.
 Тож кажучи *кацап* чи *хахол* образити можна лише того, хто свідомо, чи, скорш за все підсвідомо, себе таким вважає і має , як наслідок, комплекс меншовартості, гіпертрофований у зверхність. 
 Кацап - це бридко!

Вороги україни

Тільки сліпий не бачить, тільки глухий не чує, хто є ворогом України та її народу. Путлер со товаріщі не полишає амбітних імперських планів загарбання України під расистським гаслом панславізму. Тривалий час московити створювали в Україні потужну п*яту колону і досягли у цьому чимало... 
 Зараз, коли війна московії проти України набуває нових масштабів, проявились як лайно з-під снігу, путлерівські ставленики як на місцях, так і у Центрі. У всих сферах життя України - економіці, політиці, освіті, армії та силових органах, самоврядуванні і навіть побуті ці вороги держави Україна та її народу роблять все, аби розпалити війну зсередини, щоб рашистські війська ввійшли в суверенну Україну, як *миротворці*. Свої 30 серебреників відпрацьовують дехто з олігархів та бізнесменів, депутатів, чиновників, суддів, міських голів, зазомбованих або й завербованих громадян...  
 Треба бути або без мізків, або без совісті, щоб підтримувати промосковські сили!
 Комуністів та регіоналів треба залишити поза законом!
 Не дамо Україну на поталупутлерівським клопам-колорадам!!

Солженицын о части русских:

Это вольчье племя - откуда оно в нашем народе взялось? не нашего оно корня? не нашей крови? Нашей. Так чтобы белыми мантиями праведников не шибко переполаскивать, спросим себя каждый: а повернись моя судьба иначе - палачом таким не стал бы и я? Это страшный вопрос, если отвечать на него честно.  (Солженицын. Архипелаг ГУЛАГ)