хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Звичка читати... 5 порад!

Останнім часом інтернет і соціальні мережі почали забирати все більше  часу і звичка читати у вільний час часто стала відсуватися на другий план навіть у тих, хто із задоволенням поринає в улюблену книжку. Автор популярного блогу про саморозвиток ZenHabbits Лео Бабаута поставив собі за мету повернути собі цю звичку і поділився порадами, як він це зробив:
Изображение
1. Створіть тригери
«Зв'яжіть свою нову звичку читання з якимось тригером протягом дня. Для мене такими тригерами стали:
1) читання після розтяжки і медитації рано вранці
2) читання під час сніданку, обіду і вечері
3) читання перед тим, як я йду спати

Це 5 сесій читання і разом у мене виходить прочитати 20 сторінок в день. Так я зможу прочитати, наприклад, «Дон Кіхота» за 45 днів.
Іншими тригерами може бути дорога на роботу або додому, перерви на роботі або кожен порив перевірити повідомлення.

2. Насолоджуйтесь книгами
Не сприймайте книги як рутину, яку вам потрібно виконати, щоб рухатися далі. Якщо ви будете так дивитися на читання - ви просто припинете читати. Сприймайте книгу як відпочинок від щоденної рутини. Пориньте в книгу, насолоджуйтеся отриманням нового досвіду, більш широкої перспективи, свіжого  погляду на речі.


3. Читайте тільки ті книги, які вам подобаються
Цей пункт пов'язаний з попереднім. Вибирайте книги, які вам здаються цікавими. Дайте книзі шанс, але якщо через кілька днів вам все одно нудно - кидайте її. Немає ніякого сенсу домучували книгу, яка вам не подобається. Це тільки відштовхне вас від читання.

4. Завжди носіть з собою книгу
Транспорт, черги, очікування - все це відмінні можливості трохи почитати. Не забувайте брати з собою книжку, щоб в будь-який момент вона була під рукою.

5. Ховайте подалі плашети і телефони
Ця порада очевидна, але, здається, все ж варто про неї сказати - не користуйтеся планшетами, ноутбуками і телефонами, коли читаєте. Очевидно, що навіть самі по собі звукові сигнали повідомлень будуть відволікати, тому краще заховати подалі всі девайси »
0

Коментарі