хочу сюди!
 

Алиса

50 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 40-41 років

10 книг, які читаються за одну ніч.

Діана Сеттерфілд - Тринадцята казка
Готична історія, в якій є старовиннтй похмурий маєток, сімейні таємниці, привиди, хитросплетіння доль і відчуття недомовленості, захоплює і не відпускає, поки не буде прочитана остання сторінка. У цьому романі прекрасно все: сюжет, атмосфера, характери, мова і вишуканий стиль. Безсонна ніч гарантована.
 
Іен Мак'юен - Амстердам
Двоє друзів - процвітаючий головний редактор популярної щоденної газети і знаменитий композитор, що працює над «Симфонією тисячоліття», - укладають угоду про евтаназію: якщо один з них впаде в стан безпам'ятства і перестане себе контролювати, то інший зобов'язується його вбити ... Витончений роман про те, як легко людина здатна зруйнувати все навколо себе.
 
Дуглас Адамс - Автостопом по галактиці
Книга, яка приголомшує і ошелешує з перших же сторінок. Напевно, справжня подорож по галактиці саме такою і має бути - з неймовірними пригодами та неправдоподібними ситуаціями, з тоннами гумору і сарказму. Загалом, подорожуйте автостопом і читайте Адамса.
 
Джон Фаулз - Колекціонер
Самотній недалекий молодий чоловік несподівано виграє величезну суму грошей у лотерею. Що він з нею зробить, особливо якщо враховувати його пристрасть до колекціонування метеликів і таємну любов до місцевої красуні? В історії протистояння маніяка і його жертви Фаулз побачив протиборство Добра і Зла, примітивного обивателя і піднесеного художника, Любові, Смерті і Краси.
 
Віктор Пєлєвін - Омон Ра
«Омон Ра» - це моторошна історія про те, як кривавий радянський режим запускав в космос кораблі на людській тязі, а відбувалося це насправді чи ...
На думку одного з побратимів по перу, Пелевіна можна читати з початку, з середини, з кінця - як священне писання. Дуже точно підмічено. І цей невеликий роман точно не залишить вас байдужим, ми обіцяємо.
 
Джейн Остен - Гордість і упередження
Це роман у традиційному розумінні слова - не жіночий, чи не любовний, а просто класичний, вічний, щирий роман. І так важко повернутися зі старої доброї Англії з її епічними пристрастями і затишними інтер'єрами в нашу сіру галасливу сучасність, що хочеться залишитися в ньому назавжди. Як і в будь-якій хорошій книзі.
 
Деніел Кіз - Множинні уми Біллі Мілліган
Біллі прокидається і виявляє, що знаходиться в тюремній камері. Йому повідомляють, що він звинувачується в згвалтуванні і пограбуванні. Біллі приголомшений: він нічого цього не робив! Останнє, що він пам'ятає, - це як хотів кинутися вниз з даху будівлі школи. Йому кажуть, що з тих пір пройшло сім років.
 
Наріне Абгарян - Манюня
«Манюня» - світлий, просочений сонцем і запахами південного базару  анекдот про дитинство, про двох дівчаток-подружок Нарі і Манюні, про грізну і добруї Ба - бабусю Манюні, і про купу їхніх родичів, що постійно потрапляють в казусні ситуації. Це те саме тепле, пустотливе і повне веселих пригод дитинство, яке робить людину щасливою на все життя.
 
Габріель Гарсіа Маркес - Згадуючи моїх сумних повій
Одна з тих книг, які викидають вас з реальності і змушують запитувати: «Що це було?». Пронизлива, сумна, атмосферна історія життя і любові - випадкової любові, несправжньої любові, пізньої, останньої і згубної любові, яка дозволяє людині хоча б на мить побачити світ таким, яким він є.
 
Стівен Кінг «Рита Хейуорт, або Втеча з Шоушенка» - Якщо в якийсь момент ви почнете сумніватися в силу людського духу, просто прочитайте «Втеча з Шоушенка». Це історія невинної людини, засудженої до довічного ув'язнення в тюремному пеклі. Історія виживання там, де вижити практично неможливо. Найбільша історія втечі і порятунку.


Детальніше тут: http://slovo-motivator.webnode.com.ua/news/a10-knig-yaki-chitayutsya-za-odnu-nich/

1

Коментарі